Gönderen Konu: Kadın Voleybol Milli Takım Organizasyonları  (Okunma sayısı 201693 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Bayan Voleybol Milli Takım Organizasyonları
« Yanıtla #810 : 26 Haziran 2021, 01:37:08 »
Takım sporlarında Türkiye'de ekol olabilen, açık ara en başarılı branşın başarısız olarak görülmesi çok ilginç. Ebrar'ın iyi bir oyuncu olarak görülmemesi daha da ilginç. Hataları yok mu? Var. Ama henüz 21 yaşında. En kötü oyuncumuz Ebrar gibi olsun. Ben psikolojik bağlamda bir Mirsad görüyorum kızda. En büyük problemimiz mental. Evet bir ABD, Brezilya ya da Sırbistan değiliz ama bu takımların ismi yüzünden elimizin ayağımızın dolaştığı da aşikar. Bu takıma psikoljik destek lazım. Yoksa yazık olur böyle potansiyelli bir takıma. İyi bir yapılanma ve planlama dahilinde 2024 olimpiyat oyunlarında kürsü neden olmasın? Guidetti'ye de ayrı bir parantez açmak gerek. Kısıtlı voleybol bilgim ve fanatikliğim nedeniyle zaman zaman kızıp sövüyorum ama üçüncülük maçında yaptığı işe her babayiğit cesaret edemez. Bu seviye için maç tecrübesi olmayan 2000 doğumlu İlkin Aydın ve 1998 doğumlu Tuğba Şenoğlu ile başladı. Üstelik Avrupa şampiyonası final oynama tecrübesi olan Meryem ve Meliha'yı keserek. Keza Kübra da ilk 6 oyuncusu değil normalde. Buna cesaret edip verim almak takdir edilesi bir şey. Eda'nın ilk 6'ya seçilmesi de hoş oldu, sonuna kadar hak etti.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #811 : 26 Haziran 2021, 02:11:41 »
Hiç bir zaman olamayız kürsüde takım yetersiz.Takımın en büyük yıldızı Eda Zehra Eda bırakacak artık.Orta oyuncusu yıldız olan takım bir yere varamaz.Vasat bir kadromuz.

Ebrar gazla oynayan sıçraması falan falsolu olan yaş ilerleyince düşeçek bir oyuncu.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #812 : 11 Ağustos 2021, 16:28:47 »
Avrupa Şampiyonası kadrosu belli olmuş

Cansu-Buse
Meryem-Ebrar
Meliha-Hande-Tuğba-Derya-İlkin
Zehra-Yasemin-Beliz-Eda
Simge-Ayça

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #813 : 11 Ağustos 2021, 16:53:21 »
Avrupa Şampiyonası kadrosu belli olmuş

Cansu-Buse
Meryem-Ebrar
Meliha-Hande-Tuğba-Derya-İlkin
Zehra-Yasemin-Beliz-Eda
Simge-Ayça

Bu takım ne zaman dinlenecwek.Futbolda yok bu kadar maç milli.Olimpiyat dönemi şampiyona olmaz.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #814 : 14 Ağustos 2021, 18:15:48 »
Kübra olimpiyatlarda Gio ile kavga etmiş hiçte süre vermemişti hatırlarsınız şimdi instagramdan milli takıma veda tarzında açıklama yaptı
Gio başarılı olduğu için bu olaylar gündeme gelmiyor da ilk başarısızlıkta patlayacak mevzu Gizemler, Kübra, Neriman adam taktım mı takıyor da burası milli takım Vakıf olsa neyse yaptığı büyük hata geçen sene Kübra'yı istedim Zehra olmayınca bakalım Kübra belki sözleşmesini fesih eder menajerlik şirketi de olaya dahil oldu

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #815 : 14 Ağustos 2021, 18:21:16 »
Kübra olimpiyatlarda Gio ile kavga etmiş hiçte süre vermemişti hatırlarsınız şimdi instagramdan milli takıma veda tarzında açıklama yaptı
Gio başarılı olduğu için bu olaylar gündeme gelmiyor da ilk başarısızlıkta patlayacak mevzu Gizemler, Kübra, Neriman adam taktım mı takıyor da burası milli takım Vakıf olsa neyse yaptığı büyük hata geçen sene Kübra'yı istedim Zehra olmayınca bakalım Kübra belki sözleşmesini fesih eder menajerlik şirketi de olaya dahil oldu

Gio kovulmalı.Diyorum.Gizem Örgeyi almayıp,Simge denen yetersizi alması.Başarılı falanda değil milli takımda.Avrupa şampiyonluğunu kaptırdı.
« Son Düzenleme: 14 Ağustos 2021, 18:23:26 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #816 : 17 Ağustos 2021, 17:56:07 »
Avrupa Şampiyonası yarın başlıyor.
Sırbistan ve İtalya favori.
Türkiye, Rusya ve Hollanda plase.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #817 : 18 Ağustos 2021, 00:20:28 »

Gio kovulmalı.Diyorum.Gizem Örgeyi almayıp,Simge denen yetersizi alması.Başarılı falanda değil milli takımda.Avrupa şampiyonluğunu kaptırdı.

Tabi zaten 7 kez falan Avrupa şampiyonu olduk, bu işler çerez, Sırbistan'ın ekolü ve tecrübesi yok, şampiyonluk kaptırdı... Yahu bir adamı sevmiyorsanız sevmiyoruz yazın açık açık da itibarsızlaştırmak için de bu tür şeyleri yazmayın bir zahmet. Anti Fenerbahçe güruhunun Obradovic'i itibarsızlaştırma girişimlerini andırıyor bu yaklaşım maalesef. Bir renktaşın olarak eleştiriyorum. Saygılar...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #818 : 18 Ağustos 2021, 02:08:12 »
Tabi zaten 7 kez falan Avrupa şampiyonu olduk, bu işler çerez, Sırbistan'ın ekolü ve tecrübesi yok, şampiyonluk kaptırdı... Yahu bir adamı sevmiyorsanız sevmiyoruz yazın açık açık da itibarsızlaştırmak için de bu tür şeyleri yazmayın bir zahmet. Anti Fenerbahçe güruhunun Obradovic'i itibarsızlaştırma girişimlerini andırıyor bu yaklaşım maalesef. Bir renktaşın olarak eleştiriyorum. Saygılar...

Ertan Bey kendi kişisel egolu tavırlarıyla Gizem gibi liberoyu harcadı Simge gibi vasat oyuncu geldi.Artı şimdi Kübra.Artı Kıyas kabul edimez.Milli takım başarısızdır başarısız olmuştur.Vakıfbankta eşek yükü bütçe veriliyor bu Obraya verilmedi.Obra kim Guidetti kim.

Avrupa finalinde amatörce Cansunun konsantrasyonunu bozmuş şampiyonluk gitmişti.

Derhal görevden alınmalı.Milli takımı Türk koç onların dilinden anlayacak biri gelmeli.
« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2021, 02:18:07 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #819 : 18 Ağustos 2021, 02:15:55 »
Yapılan yatırım ilgi destek gözönünde alındığında 1 tane avrupa şampiyonluğu olmayan milli takım başarısızdır.En azından 1.Oda yok.

Obradoviç ne demişti buraya ikinci olmaya gelmedim.Bu mentalite oturmalı en revaçtaki milli takımada.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
Ynt: Kadın Voleybol Milli Takım Organizasyonları
« Yanıtla #820 : 22 Ağustos 2021, 19:16:11 »
Koç rotasyon çılgını.Senin iyi 6 var ama genel takım zayıf.İlk seti zor aldık.En fazla bronz alırız.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #821 : 22 Ağustos 2021, 19:22:54 »
Takımın hırsı çok güzel ama bu kaliteli ekiplere sökmüyor.Voleybolün doğrularını az yapıyoruz.Servis atamıyoruz blok tutamıyoruz yer paylaşımı zayıf.Ortalar Eda ve Zehra dışında zayıf pasör zayıf.Çaprazlar eh işte.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #822 : 23 Ağustos 2021, 02:45:31 »
Guidetti müthiş bir hoca. O giderse daha iyisini bulmak mümkün değil. Her şeyi de eleştirmeyin. Biraz sabırlı olun.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #823 : 24 Ağustos 2021, 11:27:41 »

Ertan Bey kendi kişisel egolu tavırlarıyla Gizem gibi liberoyu harcadı Simge gibi vasat oyuncu geldi.Artı şimdi Kübra.Artı Kıyas kabul edimez.Milli takım başarısızdır başarısız olmuştur.Vakıfbankta eşek yükü bütçe veriliyor bu Obraya verilmedi.Obra kim Guidetti kim.

Avrupa finalinde amatörce Cansunun konsantrasyonunu bozmuş şampiyonluk gitmişti.

Derhal görevden alınmalı.Milli takımı Türk koç onların dilinden anlayacak biri gelmeli.

Peki. Ben sağlığım el verir de ömrüm yeterse 2024 Paris olimpiyat oyunlarından sonra yanıt vermeyi yeğliyorum. Zaman gösterecek her şeyi...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #824 : 24 Ağustos 2021, 13:39:01 »
Peki. Ben sağlığım el verir de ömrüm yeterse 2024 Paris olimpiyat oyunlarından sonra yanıt vermeyi yeğliyorum. Zaman gösterecek her şeyi...

Benden gençsiniz.