Gönderen Konu: Kadın Voleybol Milli Takım Organizasyonları  (Okunma sayısı 201748 defa)

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
Ynt: Bayan Voleybol Milli Takım Organizasyonları
« Yanıtla #180 : 03 Ağustos 2014, 12:48:57 »
Kim  75 sayiyla en skorer oyuncu durumunda bulunuyor. Nazar degmesin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #181 : 04 Ağustos 2014, 18:25:55 »

WGP 1. seviye

1. Hafta 3. Maçlar;

G.Kore 1-3 Sırbistan

Almanya 3-0 Tayland

Abd 3-2 Japonya

Brezilya 3-0 Dominik Cumhuriyeti

Türkiye 3-2 Rusya

İtalya 3-2 Çin
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #182 : 04 Ağustos 2014, 18:33:13 »

WGP 1. seviye

1. Hafta Sonunda Puan Durumu;

1.   Brezilya..........................9
2.   Türkiye.........................7
3.   Sırbistan........................7
4.   Rusya............................7
5.   G.Kore...........................6
6.   İtalya............................5
7.   Çin................................4
8.   Abd...............................3
9.   Almanya........................3
10. Tayland..........................2
11. Japonya.........................1
12. Dominik Cumhuriyeti......0

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #183 : 07 Ağustos 2014, 16:11:13 »

WGP 1. seviye

2. Hafta İlk Maçlar

08 Ağustos (Tsi);

13:30 Japonya - İtalya

15:30 Çin - Tayland

16:00 Sırbistan - Almanya Trt3Spor

17:00 Rusya - Abd Ntvspor

19:00 Türkiye - Dominik Cumhuriyeti Trt3Spor

20:45 Brezilya - G.Kore

2. haftada maçlar Brezilya, Ankara ve Hong Kong da oynanacak.
FENERBAHÇE

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #184 : 08 Ağustos 2014, 21:34:19 »
allah kahretsin yaa 3 0 almamız gereken maçı 3 2 verdik.şu aptal barbolini nin ne işi var çözemedim hala.nasıl antrenör yaa bu.bugün dominikli oyuncuların bütün açık toplarında bloğa çıktık oyuncuların da hatası var da bu bloğa çıktığımız açık topların %80 i blok out oldu.güldeniz zaten fiyasko.onun gibi balonlar ile başarı bekleyemeyiz.asuman desen bir diğer balon.yalnız buradan kendi görüşümü yazayım.meliha da çok yetenekli bir oyuncu.kimsenin özel hayatına müdahale hakkımız yok tabi ki ama takıma yansımazsa.şu gece kulüplerinde eğlence yerlerinde o kadar takılana kadar şu manşetini biraz geliştirsin.ne yazık ki özel hayatı çok düzgün değil meliha nın.bugün meliha oyunda olduğu bölümde bütün manşetlerde hata yaptı.
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2014, 21:35:25 Gönderen: active »

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #185 : 08 Ağustos 2014, 22:07:07 »
Gözde öyle bir oyuncu ki , üst düzey oynadığında milli takımı bambaşka yerlere taşıyor. Ama durunca takım birdenbire seviye düşüyor. Neslihan,Neriman hikaye... Bu takım tamamen Gözde'ye bağlı. Tekrar yazıyorum acı ama gerçek.

Meliha için ise ; Türkiye'de son yıllarda en fazla şişirilen balon... Oyuncu bize transfer olmadan öncede bu düşüncedeydim şimdide... Cem abi iyi bilir.
Fazla bir gelişme kaydedeceğini düşünmüyorum.Bana o ışığı vermiyor. Seda'yı bile aratır söyleyeyim o derece.
Transfer ettiğimiz bir oyuncu hakkında bu kadar olumsuz konuşmak istemezdim ama maalesef benim çok inandığım düşünceler bunlar. Söz uçar yazı kalır, eğer yanılırsam bu yazdıklarımın yüzüme vurulmasından hiç gocunmam , bunuda belirteyim.

« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2014, 22:08:53 Gönderen: Sisley Volley TV »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #186 : 08 Ağustos 2014, 22:28:48 »
Gözde öyle bir oyuncu ki , üst düzey oynadığında milli takımı bambaşka yerlere taşıyor. Ama durunca takım birdenbire seviye düşüyor. Neslihan,Neriman hikaye... Bu takım tamamen Gözde'ye bağlı. Tekrar yazıyorum acı ama gerçek.

Meliha için ise ; Türkiye'de son yıllarda en fazla şişirilen balon... Oyuncu bize transfer olmadan öncede bu düşüncedeydim şimdide... Cem abi iyi bilir.
Fazla bir gelişme kaydedeceğini düşünmüyorum.Bana o ışığı vermiyor. Seda'yı bile aratır söyleyeyim o derece.
Transfer ettiğimiz bir oyuncu hakkında bu kadar olumsuz konuşmak istemezdim ama maalesef benim çok inandığım düşünceler bunlar. Söz uçar yazı kalır, eğer yanılırsam bu yazdıklarımın yüzüme vurulmasından hiç gocunmam , bunuda belirteyim.

şöyle 3ncü seti izledim . maçın yorumcusu kimdi bilemiyorum ama maç sonucu ona fena bi tokat oldu .
Dominik takımı 4 sayı önde ve ciddi anlamda maçı istiyordu ( 3ncü set özelinden konuşuyorum ) bizim yorumcu '' dominik son şansı bir servis turu yakalarsak öne geçeriz 3-0 yeneriz '' demişti. maç sonucu 3-2 bitmiş Dominik koymuş ahahahahahahaha
ya bu tv de yorum yapan insanlara cidden hasta oluyorum :)
serkan
sen ne diyorsan doğrudur kardeşim. yanlış çıkma ihtimali çok düşük . farz edelim ki dediklerin çıkmasın senin benjaminlerin sağolsun

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #187 : 08 Ağustos 2014, 22:37:59 »

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #188 : 09 Ağustos 2014, 16:04:46 »

WGP 1. seviye

2. Hafta İlk Maçlar ;

Japonya 2-3 İtalya

Çin 3-1 Tayland

Sırbistan 0-3 Almanya

Rusya 1-3 Abd

Türkiye 2-3 Dominik Cumhuriyeti

Brezilya 3-0 G.Kore
FENERBAHÇE

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #189 : 09 Ağustos 2014, 19:32:18 »
Şu sıralar Türkiye-Sırbistan maçını seyrediyorum da Meliha hücumda rezalet,yanlışlıkla da olsa insan bir top öldürür,ya blok yiyor,ya dışarı atıyor ya da çok basit plaseler atıyor.Diğer izlediğim maçlarda da manşet hataları da yapıyordu ve yine top öldüremiyordu,bana mı öyle denk geldi bilmiyorum ama gelecek vaad eden hiçbir şey göremedim ben Meliha'da.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #190 : 09 Ağustos 2014, 19:39:31 »

Meliha 4 numarada değil manşet alarak 2 numara da (pasör çaprazı) oynuyor. Çok az pas alıyor ve aldığı paslarda çok kötü.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #191 : 09 Ağustos 2014, 19:46:29 »

Ayrıca Meliha yaş grubunda yerli olarak alınabilecek en iyi 2 smaçörden biri bence. Ona yakın olarak Cansu veya Damla dense boy olarak dezavantajlılar bunun sonucu hücumları problemli. Şeyma ise manşeti problemli hücumda da etkili değil. Diğer isim olarak Ezgi Dağdelenler düşünülebilir ancak O da milli takım kadrosuna alınmadığı için üst seviyede ne yapabileceği belirsiz.

Sonuç olarak Meliha dan ben umutluyum.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #192 : 09 Ağustos 2014, 20:20:01 »
şuan maçı izlemiyorum ama bu turnavada genelde 2 hücumcuyla oynadık MELİHA olsun ÖNAL PAŞAOĞLU (ismini unuttum )olsun defans yapmak için oynuyor gibi posörler mecbur kalmadıkca zorda kalmadıkca pas vermiyor
diger takımlar 3 hücumcu 2de ortayı katarak 4 hücum opsiyonu ile oynarken bizde en fazla ara ara kübrayıda kullanırsak 3 opsiyonumuz oluyor
rakipler topun kime gidecegini bilerek blok kuruyor
GÖZDE ve NERİMAN iyiyse takım oynuyor yoksa hiç şansımız yok dün NERİMAN kötüydü kaybettik bugün durum nedir bilmiyorum
MELİHA aslında çok kötü degil ilk grupta iyi mücadele etti gelişime acık gibi gözüküyordu, dün oyuna kötü başladı 8 0 gibi bir seri verdigimiz sırada 2 top alıp öldüremedi birde manşet hatası yaptı oyundan cıktı sonra oyuna girdimi bilmiyorum ben futbol maçına gecmiştim
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #193 : 09 Ağustos 2014, 20:37:14 »
Meliha iydir ben geçen sene takip ettim onu, 1-2 maç kötü oynaması kötü oyuncu olduğu manasına gelmez. Biz İvanın ilk maçında ona çok küfreden gördük :)

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #194 : 09 Ağustos 2014, 23:56:36 »
düne kadar guidettiden nefret ediyordum.ama galiba bugünden sonra bayağı sevmeye başlayacağım.çok sempatik birisi.bugün salonda fotoğraf çektirmek için seslendik.böyle gülümseyip geldi.telefonu elimizden alıp ben gidiyorum görüşürüz gibisinden bir şeyler yaptı.daha sonra geldi böyle gülümsedi ve fotoğraf çektirdik.bir de bizim voleybolculara gelelim.biz af edersiniz bir taraflarımızı yırttık desteklemek için onlar soğuk soğuk selamlayıp soyunma odasına  gittiler.tribünlerden kaçar gibi.hepsi kendini beğenmiş hareketler içindeydi.üstlerindeki o forma olmasa nefret edeceğim sporcu tipleri ama o forma o ay yıldız her şeye bedel.
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2014, 23:57:17 Gönderen: active »