Gönderen Konu: Kadın Voleybol Milli Takım Organizasyonları  (Okunma sayısı 201688 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
Ynt: Bayan Voleybol Milli Takım Organizasyonları
« Yanıtla #210 : 15 Ağustos 2014, 18:24:52 »
Kritik yerlerde yapılan servis hataları pahalıya mal oldu.

2 sette set sayısı attığımız anda Bahar'ın kaçırdığı servis ile uzayan seri sonunda seti verdik ve durum 1-1 oldu.

3 sette Almanya 21-17 önde iken 19-21'e getirip sete ortak olduğumuz anda bu kez Neriman servisi kaçırarak seriyi Almanya'ya vermemize sebep oldu ve şu anda 2-1 geriye düştük.

Şu görüntü ile bu seti de vereceğiz gibi.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #211 : 15 Ağustos 2014, 19:07:40 »
bugün aptalca bir oyuncu değişikliğiyle son sette bir manşet hatası yapmasına rağmen bence gayet iyi oynayan meliha yı neden kenara alıp ve yerine  en iyi 7.oyuncu(!) güldeniz i aldın?(yaptığı iki hata maçı kaybettirdi bana göre.) 3 set leş gibi bir gizeme sabrettin merve yi neden oyuna almadın?son sette bugün fazla hata yapsa da neden en iyi servisçimiz bahar yerine oyuna girdiğinde balon gibi servisler kullanan asuman ı aldın?ülkemizde maçı izlerken oturup kalkan bizleri neden düşünmedin?
bunların hepsinin cevabını ver italyan barbolini.
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2014, 19:24:11 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #212 : 15 Ağustos 2014, 19:13:07 »
bugün aptalca bir oyuncu değişikliğiyle son sette bir manşet hatası yapmasına rağmen bence gayet iyi oynayan meliha yı neden kenara alıp ve yerine  en iyi 7.oyuncu(!) güldeniz i aldın?(yaptığı iki hata maçı kaybettirdi bana göre.) 3 set leş gibi bir gizeme sabrettin merve yi neden oyuna almadın?son sette bugün fazla hata yapsa da neden en iyi servisçimiz bahar yerine oyuna girdiğinde balon gibi servisler kullanan asuman ı aldın?ülkemizde maçı izlerken oturup kalkan bizleri neden düşünmedin?
bunların hepsinin cevabını ver  italyan barbolini.

Bence Güldeniz de Asuman da 5 kuruş verilecek oyuncu değiller ki bir de milli formayı giyiyorlar. Kübraya helal olsun iyi çıkış gösterdi, sevmesem de Gözde 1 numara, biraz da Neriman o biziz işte. Bakalarının katkısı çok az malesef.
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2014, 19:24:54 Gönderen: Cem Ağrak »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #213 : 15 Ağustos 2014, 20:36:20 »

Bence Güldeniz de Asuman da 5 kuruş verilecek oyuncu değiller ki bir de milli formayı giyiyorlar. Kübraya helal olsun iyi çıkış gösterdi, sevmesem de Gözde 1 numara, biraz da Neriman o biziz işte. Bakalarının katkısı çok az malesef.
dediklerinin hepsine sonuna kadar katılıyorum.kübra öyle bir zamanda geldi ki şu ülkede en büyük eksik olan orta oyuncuda şu yaşında bile bir numara bence.gözde yi ben de sevmem ama mükemmel bir oyuncu.ne yalan söyleyeyim sevmesem de bizim takımda forma giymesini isterim.neriman da bazen etkili bazen değil.ama yine de iyi oyuncu bence.naz bence bugün fena değildi maç eksiği olmasına rağmen yarın rusya maçını mutlaka kazanmamız lazım.yoksa son maça kalırız bu kadar iyi gittiğimiz grand prix de
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2014, 20:36:41 Gönderen: active »

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #214 : 15 Ağustos 2014, 21:12:32 »
KÜBRA inş dediginiz gibi star olur
ancak benim izlenimim hücumdada bloktata çok yavaş hızlı hücumlara yetişemiyor fiziginin orantısız olması handikap en ufak bir sakatlıkta kendini toplaması diger oyunculara göre çok daha zor olur, bu düzeylerde ve daha yukarılarda olmak istiyorsa herkezin calıştıgının iki katı fazla calışması lazım.
milli takıma gelince 2 oyuncuya baglı gidiyoruz onlar iyiyse mücadele ediyoruz onlar biraz oyundan düşünce takımda düşüyor altarnatifleri yok gözde neriman 3 ?
MELİHA da oynasa GÜLDENİZ de oynasa sadece defans için sahada gibiler posörler çok zorda kalmadıkları sürece onları düşünmüyor
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #215 : 15 Ağustos 2014, 21:15:14 »
bunların hepsinin cevabını ver italyan barbolini.

mümkünse merve'yi oynatmasın zaten. allah sakatlıktan beladan korusun.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #216 : 15 Ağustos 2014, 21:38:12 »
KÜBRA inş dediginiz gibi star olur
ancak benim izlenimim hücumdada bloktata çok yavaş hızlı hücumlara yetişemiyor fiziginin orantısız olması handikap en ufak bir sakatlıkta kendini toplaması diger oyunculara göre çok daha zor olur, bu düzeylerde ve daha yukarılarda olmak istiyorsa herkezin calıştıgının iki katı fazla calışması lazım.
milli takıma gelince 2 oyuncuya baglı gidiyoruz onlar iyiyse mücadele ediyoruz onlar biraz oyundan düşünce takımda düşüyor altarnatifleri yok gözde neriman 3 ?
MELİHA da oynasa GÜLDENİZ de oynasa sadece defans için sahada gibiler posörler çok zorda kalmadıkları sürece onları düşünmüyor
kübra hücumda biraz yavaş kalıyor.ama normalde tek ayak değil orta oyuncu bildiğim kadarıyla.yani bahar orada oynayamadığı için oynuyor.verimli de oynuyor.blokta ise bence kusursuza yakın bir oyuncu.ellerini mükemmel sokuyor rakip alana.boyu da gayet iyi maşallah.bugün de 10 blok yaptı zaten daha ne olsun.yıllarca bloklarımız istediğimiz seviyede değil derdik.kız almanya kadar blok yaptı maçta.açık açık görüşümü söyleyeyim bugün gizem yerine merve oynasa kazanacaktık.inşallah yarın oynar.tabi gizem hanım sorun çıkarmazsa.
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2014, 21:38:42 Gönderen: active »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #217 : 16 Ağustos 2014, 00:10:06 »
tek ayak değil orta oyuncu ne demek Avtive kardeşi ? anlayamadım

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #218 : 16 Ağustos 2014, 00:17:48 »
tek ayak değil orta oyuncu ne demek Avtive kardeşi ? anlayamadım
hani bazı oyuncular çoğunlukla tek ayakta bazıları çoğunlukla direk hızlı ve kısa pasla ortadan vurur yaa abi onu demek istemiştim.ama yanlış ifade ettim biraz :(
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2014, 00:22:23 Gönderen: active »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #219 : 16 Ağustos 2014, 03:36:36 »
hani bazı oyuncular çoğunlukla tek ayakta bazıları çoğunlukla direk hızlı ve kısa pasla ortadan vurur yaa abi onu demek istemiştim.ama yanlış ifade ettim biraz :(
ben senin ne demek istediğini anladım ama açıklayıcı olsun diye o şekilde sana pas attım .
kızımız biraz iri ve hantal - o fiziki yapıdaki bir oyuncudan aksi hücum performansı beklemek bence biraz hayalicilik olur ama dediğin gibi fizik ile de çok alakası yok biraz tarz meselesi bu aslında.
Poljak -Eda -Rasic-Fabiana gibi görece hantal olmayan orta oyuncular bile tek ayak hucumunu tercih ediyorlar.
BU tosuncuk kızımız o senin dediğin gibi hücum edebilse Dünya voleyboluna damga vurur gelecek senelerde :)

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #220 : 16 Ağustos 2014, 10:00:26 »
ben senin ne demek istediğini anladım ama açıklayıcı olsun diye o şekilde sana pas attım .
kızımız biraz iri ve hantal - o fiziki yapıdaki bir oyuncudan aksi hücum performansı beklemek bence biraz hayalicilik olur ama dediğin gibi fizik ile de çok alakası yok biraz tarz meselesi bu aslında.
Poljak -Eda -Rasic-Fabiana gibi görece hantal olmayan orta oyuncular bile tek ayak hucumunu tercih ediyorlar.
BU tosuncuk kızımız o senin dediğin gibi hücum edebilse Dünya voleyboluna damga vurur gelecek senelerde :)
kesinlikle abi bir maçta 10 blok yapmak kolay mı ya.her topa değmeyi başarıyor.güldeniz in hayatı boyunca hücumda almadığı sayılar kadar  blok yaptı kız bir maçta :D

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #221 : 16 Ağustos 2014, 10:18:14 »

WGP 2. Seviye Final Four

Yarı Finaller

Polonya 0-3 Belçika

Hollanda 3-1 Porto Riko

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör