Fenerbahçe Tarihi / Yönetim ve Kurumlar > Yönetim ve Kurumlar Forumu

Ali Koç

<< < (65/70) > >>

Tom Hanks:
Nihat Özdemir çok spor yapan fit biri.Kığılı en yaşılıları.Parasal destek kaliteli transfer için imece usülü yardım istenir.Acaip zengin zaten.

Tom Hanks:
Yeni tekik direktörümüz yerli olacakmış.Camiayı bilen biri.

Erdal Soner:
O kadar güçsüz, o kadar kimsenin iplemediği, o kadar sözü geçmeyen birisi ki süper kupa finalinin neden devre arasında oynandığını sorgulayamadı bile. Oysa 5 Ağustos cumartesi ya da 6 Ağustos pazar günleri her 2 takım için de müsaitti. Eğer bu boş tarihlerde oynansaydı hem Zaha hem de İcardi sahada olmayacaktı. Bunu bile görüp bastırıp sözünü geçiremedi.

Şimdi ocak ayında Zaha'lı İcardi'li GS bizi yenerse 3-5 Fenerli ''bu maç neden Ağustos'ta oynanmadı'' diye sorgular ve konu kapanır. Camiamız o kadar her şeyden kopuk ki bir Allah'ın kulu şu maçın ocak ayında oynanmasını sorgulamıyor. Biz bitmişiz abicim.

Bakın tam tersi bir durum olsaydı, meselâ Zaha ve İcardi bizde olup maç ocak ayına alınsaydı GS camiası Türkiye'yi birbirine katmıştı. 'Fenerasyon' algıları havalarda uçuşmuştu.

Tom Hanks:
Ali Koç:Yeni bir başkanınız olacak açıklaması yapmış
.Bırakıyor.

Besim:
Kulüp başkanlığı dinamiklerini öğrendi. Meyvelerini almaya başladık derken bırakıyor...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git