Futbol > Dünya Futbolu

2022 Dünya Kupası

<< < (3/15) > >>

Bogdan Bogdanovic:

--- Alıntı yapılan: badboys - 25 Mart 2022, 00:53:53 ---Çok ama çok saçma bir yorum.

--- Alıntı sonu ---

Tersini beklemek biraz tuhaf olurdu aslında.

--- Alıntı yapılan: badboys - 25 Mart 2022, 00:53:53 ---İtalya Juventus,Juventus İtalya’dır diyerek renklerimizi belli edelim  :D

--- Alıntı sonu ---

Nettir bu, tartışılmaz.

Tom Hanks:
Makedonyaya yenilmek faciadır.Sporda sevmem skandal kelimesini.Juventus dışında bir sürü değerli takım var.

Gıcık değilim juveye.Roma varken Milano varken ne bileyim.Saygı duyarız.

Dünya kupasına gidememek mi yarın görün basdını taş taş üstünde kalmaz.Dünya kupası en önem verdikleri organizasyon çünkü.

Bogdan Bogdanovic:
Valla istersen gıcık ol Tom abi, hiç sıkıntı değil. Roma'yı zaten adam yerine koyan herhangi bir Juventus'lu yoktur. Milan'ı da açıkçası hiç ama hiç siklemiyoruz. Yeni takıntın Juve'ye laf gömmek olacaksa eğer, Barca'daki gibi tatlı göndermeler yapmam, ağır cevap veririm. Peşin söylüyorum.

Samet_GFB:
Tartışma milli takımdan kulübe gelmiş hahaha alemsiniz bende benevento'yu tutuyorum o zaman yedirmem hakkını

Bogdan Bogdanovic:
Sende iyi biliyorsun ki takacak şimdi Juventus'a her konuda, alakasız başlayacak Barcelona'ya yaptığı gibi. Geçen renkleri bozuk vs vs saçma sapan konuşuyordu, bir şey demedim orada ama Fenerbahçe kadar olmasa da bir tık altı kutsaldır Juve benim için.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git