Gönderen Konu: Basketbol Süper Ligi (Diğer Takımlar)  (Okunma sayısı 433116 defa)

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Basketbol Süper Ligi (Diğer Takımlar)
« Yanıtla #1725 : 08 Temmuz 2021, 23:27:28 »
James Blackmon Pınar Karşıyaka ile anlaşmış
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2021, 23:32:38 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1726 : 09 Temmuz 2021, 16:52:56 »
Pınar Karşıyaka Stimac ile anlaşmaya yakın haberleri düştü ama bence onlar için ağır ayaklı olması sebebiyle doğru tercih değil. Karşıyaka genelde atletik ve şutu olan uzunları tercih ederdi.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #1727 : 09 Temmuz 2021, 17:06:43 »
Pınar Karşıyaka Stimac ile anlaşmaya yakın haberleri düştü ama bence onlar için ağır ayaklı olması sebebiyle doğru tercih değil. Karşıyaka genelde atletik ve şutu olan uzunları tercih ederdi.
stimac geçen sezonun sonunda üçlük atmaya başlamıştı hatta bi maçta 6/7 mı ne isabetle oynamıştı ben de şaşırmıştım valla :D

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
« Yanıtla #1728 : 09 Temmuz 2021, 17:53:36 »
stimac geçen sezonun sonunda üçlük atmaya başlamıştı hatta bi maçta 6/7 mı ne isabetle oynamıştı ben de şaşırmıştım valla :D

Bahçeşehir ile ligde 11 maça çıkmış. İlk 10 maçta 3/13 üçlük isabeti bulmuş son maçta ise 5/9 isabet bulmuş. Geçen sezon ki kadar olmasa bile tüm sezonlarda üçlük denemeleri olmuş sadece bizde cesaret edememiş  ;D

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
« Yanıtla #1729 : 10 Temmuz 2021, 21:21:07 »
Sosyal medyada Karşıyaka-Bonzie Colson haberleri çıktı. Bonzie Colson geçen senenin BCL ve Fransa Ligi MVPsi. Şayet bu transfer olursa çok şaşırırım. Kendi klasmanlarında bu kadar net transferler yapabilmeleri büyük başarı olur. Geçen sene de BCL şampiyonu Virtus Bologna'nın ilk 5'inden Tony Taylor ve Amath Mbaye'yi almışlardı.

James Blackmon, Bonzie Colson, Amath Mbaye gibi 3 skorerle son derece iddialı bir kadroları olacak. Tony Taylor kalacak diye düşünüyorum. Pivot pozisyonuna yapacakları yabancı transfer hedeflerini belirler.

Yerlileri de Yunus Emre Sonsırma, Berkan Durmaz, Can Korkmaz, Burak Can Yıldızlı, Mahir Ağva oldu. Samet Geyik duyduğuma göre pahalı gelmiş ama uğraşıyorlar. O transfer olmazsa Semih Erden ile devam edecekler.

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
« Yanıtla #1730 : 10 Temmuz 2021, 21:35:55 »
Sosyal medyada Karşıyaka-Bonzie Colson haberleri çıktı. Bonzie Colson geçen senenin BCL ve Fransa Ligi MVPsi. Şayet bu transfer olursa çok şaşırırım. Kendi klasmanlarında bu kadar net transferler yapabilmeleri büyük başarı olur. Geçen sene de BCL şampiyonu Virtus Bologna'nın ilk 5'inden Tony Taylor ve Amath Mbaye'yi almışlardı.

James Blackmon, Bonzie Colson, Amath Mbaye gibi 3 skorerle son derece iddialı bir kadroları olacak. Tony Taylor kalacak diye düşünüyorum. Pivot pozisyonuna yapacakları yabancı transfer hedeflerini belirler.

Yerlileri de Yunus Emre Sonsırma, Berkan Durmaz, Can Korkmaz, Burak Can Yıldızlı, Mahir Ağva oldu. Samet Geyik duyduğuma göre pahalı gelmiş ama uğraşıyorlar. O transfer olmazsa Semih Erden ile devam edecekler.

Dedikodusu düştükten yarım saat sonra resmi açıklama da geldi. Tehlikeli takım oldular. Ligin kalitesi açısından Gs ve Bjk hariç diğer takımların yaptığı güzel hamleler beni keyiflendiriyor. 

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1731 : 16 Temmuz 2021, 23:19:16 »
Türk Telekom, son olarak Olympiacos forması giyen eski Galatasaraylı Aaron Harrison’ı kadrosuna kattı

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #1732 : 18 Temmuz 2021, 14:06:34 »
Galatasaray, Sadık Emir Kabaca için Beşiktaş'a 175.000 dolar verdi. Sadık'ı bu paraya ittiriyorsan Şehmus Hazer için 1 milyon istemen gayet normal oluyor.
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2021, 14:06:51 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #1733 : 19 Temmuz 2021, 14:01:26 »
Galatasaray, forumun sevilen simalarından Melo Trimble transferini tamamladı.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1734 : 19 Temmuz 2021, 14:22:25 »
Galatasaray, forumun sevilen simalarından Melo Trimble transferini tamamladı.

Bakalım nasılmış.
Bu arada ligin yayını nerede olacak ? Sanki tivibu ile sorun çıktığı için ihaleye çıkılmıştı gibi bir şey hatırlıyorum.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #1735 : 19 Temmuz 2021, 14:27:22 »
Bakalım nasılmış.
Bu arada ligin yayını nerede olacak ? Sanki tivibu ile sorun çıktığı için ihaleye çıkılmıştı gibi bir şey hatırlıyorum.

Şu an durum özetle bu Ayhan abi:
https://baskettr.com/bslnin-yayin-haklari-simdilik-sahipsiz-kaldi.html

Benim aldığım son bilgi ise S Sport'la sıkı bir pazarlık olduğu yönünde. Adamların verdiği parayı (rakam konusunda bilgim yok) TBF'nin daha yukarı çekmek istediği söyleniyor. Ortada başka alıcı olmadığına göre, S Sport'un da buna razıysan buyur deme ihtimali yüksek, ki demeleri de normal.
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2021, 14:29:20 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1736 : 19 Temmuz 2021, 21:15:16 »
Kerem Tunçeri, A Erkek Milli Takım Menajerliği görevinden ayrılıp Galatasaray'da CEO olarak göreve getirildi.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1737 : 07 Ağustos 2021, 18:43:32 »
hizlihucum
TOFAŞ, DJ White, DeVaughn Akoon-Purcell, Semaj Christon ve Alihan Demir ile yolların ayrıldığını açıkladı

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1738 : 24 Ağustos 2021, 12:54:35 »
G.Saray Purcell'i almış.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #1739 : 14 Eylül 2021, 12:27:17 »
Türkiye Basketbol Federasyonu, Tivibu ve TRT Spor’la Basketbol Süper Ligi’nin yayın hakları konusunda yeniden anlaşmaya vardı. Aynı zamanda yeni sezonda Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde de belirlenen maçlar, 2020-21 sezonunda olduğu gibi yine Tivibu ekranlarında olacak.

Anlaşma kapsamında Tivibu, Basketbol Süper Ligi’ndeki tüm karşılaşmaları canlı olarak yayınlayacak. Ayrıca ligde her hafta belirlenen maçlar, geçen yıl olduğu gibi TRT Spor ekranlarından izleyicilerle buluşacak.