Gönderen Konu: Basketbol Süper Ligi (Diğer Takımlar)  (Okunma sayısı 433100 defa)

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
Ynt: Türkiye Erkekler Basketbol Süper Ligi (Diğer Takımlar)
« Yanıtla #270 : 14 Temmuz 2014, 17:09:03 »
Şimdi de Galatasaray için Aradori ile anlaşmak üzere oldukları söyleniyor.

Micov, Pocius , Aradori . Ya haberler de yanlışlar var ya da yapmak istediklerine benim aklım yetmiyor.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #271 : 14 Temmuz 2014, 18:00:03 »
üstüne bir de Batista eklendi.... Gerçekten garip hamleler... Ama micov'un gelmemesine şaşmadım... GS'yi pazar arttırmak için kullandığı belliydi

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #272 : 14 Temmuz 2014, 18:01:01 »
bu arada transfer bütçelerinin neredeyse 5'te 1'ini Furkan'a vermeleri de süper... Bizimkiler harbi iyi gol atmış bunlara

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #273 : 14 Temmuz 2014, 18:21:20 »
Bizim Can Altıntığa 450 verdiğimiz düşünülürse Aradoriyi yıllık 300 bine bağlamışlar valla büyük iş olmuş ne yalan söyliyim.Arroyodan başka hiç yaratıcı ve skorer oyuncuları yoktu bu hamleyle onu gidermiş oldular.Kısıtlı bütçeyle doğru oyuncu tercihleri yapıyorlar şuana kadar.Allahtan Furkana 1.3 gibi abartı bir ücret verdilerde o ücret ellerini kollarını bağlıyor yoksa dahada tehlikeli olabilirlerdi

Doğuş sen eminmisin Aradorinin yaratıcı oyuncu olduğuna..Serhat Çetinden iyi tek bir noktası varsa o da savunmasıdır o kadar.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #274 : 14 Temmuz 2014, 18:30:26 »
Takımı oynatma anlamında yaratıcı değil.Kendi şutunu yaratır skor atabilir yani.Arroyo dışında düzen dışı skor atabilecek bir oyuncuları yoktu.

Ayrıca rakip takım oyuncusunu övmek gibi olmasında Aradoriyi Serhatla kıyaslamamak lazım abi :)

Ben genel özellik manasında bakıyorum olaya..Aradori Avrupa strandartları için vasat bir oyuncu...Serhatta kendi şutunu yaratabilir..Hatta 4 gibi bir asist ortalaması ile iyide bir pasördür..

Şunu anlatmaya çalışıyorum..Zaten italya ligi LEŞ bir lig.Oradan alınacak tüm oyuncular Milano da..Bu adam bu kadar ucuz ver serbest ken Milanonun bu adama yaklaşmaması pek enteresan
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #275 : 14 Temmuz 2014, 18:32:12 »
Bizim Can Altıntığa 450 verdiğimiz düşünülürse Aradoriyi yıllık 300 bine bağlamışlar valla büyük iş olmuş ne yalan söyliyim.Arroyodan başka hiç yaratıcı ve skorer oyuncuları yoktu bu hamleyle onu gidermiş oldular.Kısıtlı bütçeyle doğru oyuncu tercihleri yapıyorlar şuana kadar.Allahtan Furkana 1.3 gibi abartı bir ücret verdilerde o ücret ellerini kollarını bağlıyor yoksa dahada tehlikeli olabilirlerdi
Can Altıntığ TL üzerinden.450 bin TL.Bilip bilmeden gelip burada rakip güzellemesi yapmayın

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #276 : 14 Temmuz 2014, 18:33:35 »
Herşeyi Can Altıntığ üzerinden uyarlamayalım Ender denen arkadaş ta 500 bin avro ya yeniledi mesela..Aradori 300 müş..Aman ne büyük transfer diyebilirmiyiz..Bu bakış açısı bence yanlış..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #277 : 14 Temmuz 2014, 18:44:39 »
Ben zaten Aradori çok iyi oyuncu demedim ki.Ama bence Aradori gibi bir oyuncuyu 300 bine bağlamak büyük iştir.Geçen yaz izledik Eurobaskette.Aradori-Gentile-Belinelli-Datome bu 4ü tek başına taşıdılar.Şimdi Aradori ve Serhatı tamamen kulüplerden bağımsız 2 tane free agent oyuncu gibi karşılaştırıyorum

Aradorinin istatistikleri:Yüzde 64 2 sayılık yüzde 44 3 sayılık yüzde 88 serbest atış yüzdesiyle 22 dakikada 12.5 ortalama tutturmuş.Bizimle oynadıkları maçı tek başına almıştı

Serhatın istatistikleri:Yüzde 67 2 sayılık(3 te 2) yüzde 29 3 sayılık yüzde 100 serbest atış(2de 2) yüzdesiyle 13 dakikada 3.5 sayı ortalamasıyla oynamış

Şimdi bu oyuncuları sadece savunmalarıyla karşılaştırmamak lazım.Serhat benimde en sevdiğim yerli oyunculardandır ve bu sene ceza şutlarıyla iyi katkı vereceğini düşünüyorum

Genele baktım...İtalya gibi bence 2. sınıf bir ligde 1 takımın tek skor opsyonu olup 15 sayı ortalama yapmış...

Serhat ise Bence daha kaliteli bir ligde 11 sayı ve 5 ribaunt ortalaması yapmış..Ben çok fark göremiyorum bakınca.Helede bizimle oynadıkları maç pek kıstas değil..O maçı Datome aldı bana kalırsa
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #278 : 14 Temmuz 2014, 18:51:48 »
Aradori iyi oyuncu ama yabancı kontenjanında ne kadar fark yaratır; o önemli... Serhat veya Can ile karşılaştırırken buna da bakalım...Onun yapacağı işi bizimkiler de rahat rahat yapar

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #279 : 14 Temmuz 2014, 18:54:36 »
Aradori iyi oyuncu ama yabancı kontenjanında ne kadar fark yaratır; o önemli... Serhat veya Can ile karşılaştırırken buna da bakalım...Onun yapacağı işi bizimkiler de rahat rahat yapar

Ben bunu anlatmaya çalıştım abi..Neyse artık.

Çık Ncaa pazarına Aradori fiyatına onun gibi adam bulmak zor değil...
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, 18:55:09 Gönderen: murat kaya »
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #280 : 14 Temmuz 2014, 19:03:04 »
Ben bunu anlatmaya çalıştım abi..Neyse artık.

Çık Ncaa pazarına Aradori fiyatına onun gibi adam bulmak zor değil...
Doğru, Gs'de ilginç şeyler oluyor...Ergin kaçarsa şaşmam

• Üye
« Yanıtla #281 : 14 Temmuz 2014, 19:11:13 »
Daha önce forumda ve haber sitelerinde birkaç kere 1 milyon 350 bin TL civarı alacağı yazılmıştı.Gazetelerde abartı bile olsa aşağı yukarı 100-200 bin TL oynar.Biraz araştırırsan bulursun.Gelip burda bilip bilmeden başkalarını ukala bir üslüpla cahillikle suçlamadan evvel önce bir araştır derim.Yada 450 bin TLnin yaklaşık olarak 150 bin euroya denk geldiğini ve bu paranında ne kadar komik kaçtığını,iletiyi göndermeden önce bunu idrak edebilecek seviyede olduğunu düşünüyordum yanılmışım.
Birincisi o üslubunu düzgün ayarla.İkincisi 1 milyon 350 bin TL olsun hadi,takımımızn bütçesi var mı?Var.Burada esas mesele senin gelip burada gs güzellemesi yapman.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #282 : 14 Temmuz 2014, 19:17:16 »
Gençler. Sakin. İkiniz de Fenerbahçe ve basketbolu çok seviyorsunuz. İkiniz de takımın en iyi olmasını istiyorsunuz. Lütfen...

• Üye
« Yanıtla #283 : 14 Temmuz 2014, 19:17:59 »
1)Sen üslüptan bahsediyorsan orda bir durup aynaya bakacaksın sonra başkalarına üslubunu ayarla diyeceksin

2)Önce beni cahillikle suçlayıp 450 bin TL diyorsun sonra ben kanıtlı konuşunca hadi 1 milyon 350 bin TL olsun takımın parası var nasılsa diyorsun.Bunu diyen sen aynı zamanda Teodosice o kadar para vermeye gerek yok para saçmıyoruz da diyebiliyorsun aynı zamanda

3)Galatasaray güzellemesi yapmadığımı ve iletilerimde üstüne basa basa oyuncuları takımlardan ayrı ayrı olarak değerlendirdiğimi söylememe rağmen bunuda idrak edememen beni üzdü.

Neyse bir sıkıntın varsa özelden yazabilirsin sayfayı gereksiz kişisel problemlerimizle işgal etmeyelim
Teodosic'e o paranın verilmemesini istememe sebebim Teo alınsaydı,Teo-Kenan ikilisi Teo'nun sakatlık probleminden dolayı sıkıntı olacağıydı.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #284 : 14 Temmuz 2014, 19:19:52 »
aradorinin nesini begenmiyorsunuz abi.
2 sene önce euroleaguede de saglam estiriyordu adam. Ciddi bir skorer.

Yazın milli takımda da önemli işler yaptı. Fazla hafife alınıyor bence.
300k olayına da ihtimal vermiyorum ben.

Galatasarayda isimler bazında degil de, rakamlar bazında tuhaf seyler oluyor.
bu isimlerin bu rakamlara düşmesi bana mantıklı gelmedi.
Ver Lester'e, yaz deftere