Gönderen Konu: Bogdan ''Winner'' Bogdanovic  (Okunma sayısı 149298 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
Ynt: Bogdan ''Winner'' Bogdanovic
« Yanıtla #360 : 21 Nisan 2017, 08:25:47 »
Ben de alırım  :)

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #361 : 21 Nisan 2017, 09:27:57 »
İki maçtır seviyesi acayip bir boyuta çıktı. Eskiden de maçlar kazandırıyordu ama bu denli lider özellikleri ön planda değildi. O kadar soğukkanlı bir oyun oynadı ki 18000 yunanlıya resital sundur resmen. Şu anki formu ile avrupanın en değerli oyuncusu. Umarım 3 maç daha devam ettirir bu olağanüstü performansı.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #362 : 21 Nisan 2017, 09:32:24 »
Kafa sallayan oyuncak bogdanovic çıksa feneriumdan kesin alırım çok iyi bir fikir
ben de alırım)))
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #363 : 21 Nisan 2017, 09:36:48 »
kusura bakmayın yazmak zorundayım, dün cska baskonia maçının son dakikalarında cska ecel terleri döküyor (ki eğer bu maçı verseydi bence elenirdi,) de colo kenarda havlu sallıyordu. bizim bogdan kafa sallaya sallaya hiç geri adım atmadan sorumluluktan kaçmadan eli titremeden başta pascual olmak üzere 18000 taraftarı çaresiz bıraktı. bence de colo bogdanla bu saatten sonra kıyaslanmaz. o işlerin iyi gittiği güçlü kadrolarda öndeyken skor yapsın.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #364 : 21 Nisan 2017, 10:38:18 »
Bogdan artık başka bir seviye, artık bir star.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #365 : 21 Nisan 2017, 11:42:24 »
kusura bakmayın yazmak zorundayım, dün cska baskonia maçının son dakikalarında cska ecel terleri döküyor (ki eğer bu maçı verseydi bence elenirdi,) de colo kenarda havlu sallıyordu. bizim bogdan kafa sallaya sallaya hiç geri adım atmadan sorumluluktan kaçmadan eli titremeden başta pascual olmak üzere 18000 taraftarı çaresiz bıraktı. bence de colo bogdanla bu saatten sonra kıyaslanmaz. o işlerin iyi gittiği güçlü kadrolarda öndeyken skor yapsın.

Birini yuceltmek icin baskasina camur atmayi ben gereksiz buluyorum.  Sonucta babamin oglu degil ama De Colo bu yahu...  Bogdan'in da rezalet oynadigi maclar oldu, De Colo'nun da.   Burada yapilan yorumlari genel performanslar olarak ele almaz da, maclik bazda yaparsak dogru olmaz. 

Bogdan'a donecek olursak, su seride oynadigi oyun tam Bodiroga gibi; hatta skorda biraz daha ileri giderse Petrovic ayarinda diyebilirim.  Bunu onumuzdeki 3 Euroleague macina daha yayarsa, tipki Goldman Sachs'in yil sonu dolar kuru tahminlerini revize etmesi gibi onun icin yazdigim guncel durum puanlamasini revize edip ciddi bicimde arttirmam gerekecek.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #366 : 21 Nisan 2017, 13:14:41 »
Bojan & Bogdan'ın aynı yaşta bizimle Euroleague'de performansları. Bogdan net bir şekilde önde, üstelik rakamlara yansımayan mental olgunluk, liderlik, kritik anlarda öne çıkma gibi konularda da Bojan'dan çok önde.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #367 : 21 Nisan 2017, 13:36:53 »
Bojan & Bogdan'ın aynı yaşta bizimle Euroleague'de performansları. Bogdan net bir şekilde önde, üstelik rakamlara yansımayan mental olgunluk, liderlik, kritik anlarda öne çıkma gibi konularda da Bojan'dan çok önde.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Oyun tarzlari ve bizim takimin kurgusuna bakinca sanki Bojan gibi bir oyuncu ile bugunku konuma gelmemiz imkansiz gibiydi.
« Son Düzenleme: 21 Nisan 2017, 13:37:27 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #368 : 21 Nisan 2017, 13:43:13 »
Birini yuceltmek icin baskasina camur atmayi ben gereksiz buluyorum.  Sonucta babamin oglu degil ama De Colo bu yahu...  Bogdan'in da rezalet oynadigi maclar oldu, De Colo'nun da.   Burada yapilan yorumlari genel performanslar olarak ele almaz da, maclik bazda yaparsak dogru olmaz. 

Bogdan'a donecek olursak, su seride oynadigi oyun tam Bodiroga gibi; hatta skorda biraz daha ileri giderse Petrovic ayarinda diyebilirim.  Bunu onumuzdeki 3 Euroleague macina daha yayarsa, tipki Goldman Sachs'in yil sonu dolar kuru tahminlerini revize etmesi gibi onun icin yazdigim guncel durum puanlamasini revize edip ciddi bicimde arttirmam gerekecek.
Asla çamur atmıyorum.. de coloya kötü oyuncu demem mümkün değil tabiki. yanlış anlaşılmakta istemem. sadece Bogdan decoloya göre fiziksel ve mental olarak daha sert, daha lider ruhlu. şimdi bogdan küçük yaştan beri bizimle beraber olduğu için tam anlayamıyoruz biraz hani insan çocuğunu hep bebek gibi görür ya. allah aşkına son barca maçında ve pana ile olan son iki maçta rakip koçların bogdana bakışlarına bir dikkat edin. dün pascual resmen çıldırdı ve elinden birşey gelmedi...

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #369 : 22 Nisan 2017, 20:30:18 »
Helal olsun, adım adım büyüyor. Hayranlıkla izliyorum. 3 sene önce geldiği zamanı hatırlıyorum da 3 numarada görev adamı olarak kullanıyorduk. Set şutu dışında pek top kullanmıyordu, hatta yüksek baskıda zorlandığı zamanlar oluyordu. Şimdi Oaka'da şov yapan hem de 2 maç üst üste şov yapan, lider, mental kuvveti kemik gibi olan bir oyuncuya evrildi. Keşke bir sene daha bizde kalsa da bir sonraki aşama olan Euroleague'in en iyi oyuncusu ünvanıyla Nba'e uğurlasak.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #370 : 27 Nisan 2017, 17:59:34 »
Daha çok hücum yönünü konuşuyoruz. Playoff'ta ortalama 7 ribaund ile 3. ve 1,3 blokla 5. sırada. Sezonda ciddi sakatlıklar yaşamasına ve epey maç kaçırmasına rağmen tartışmasız EL deki en komple oyuncu oldu. Nazar değmesin.
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı gokberkkursat

• Üye
  • Yer: izmir
    • @birgarpkeloglan
« Yanıtla #371 : 27 Nisan 2017, 18:07:30 »
Diamantidis,siskas,saras,papaloukas gibi efsanelerin yanına bir virgül daha ekleyip bogdan yazma zamanının geldiğini gösterdi bize.Attığı sayıdan verimlilik puanından çok mental olarak çok büyük oynadı çok.

Allah yolumuzu ayırmasın

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #372 : 07 Mayıs 2017, 02:08:19 »
Yası tutanlar bilir,

Kinder Ginobili gibi oynuyor masallah. Lakin final four performansı ile taclandırması lazım artık.

Gecen sene hayal kırıklıgı olmustu Bogdanovic.
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #373 : 07 Mayıs 2017, 14:51:22 »
Yası tutanlar bilir,

Kinder Ginobili gibi oynuyor masallah. Lakin final four performansı ile taclandırması lazım artık.

Gecen sene hayal kırıklıgı olmustu Bogdanovic.

Aynen, bunu diyorum ben de.  Panathinaikos macinda, bu yolda ciddi bir adim atti.  Final Four'daki performansi buna paralel olursa, ancak o zaman bahsedilen yildizlarin yanina cikar.  Obur turlu, soylenenler ancak tarafli duygusalliktan oteye gitmez.  Kisacasi, yapbozun eksik tek parcasi karar anlarindaki mental dirayeti.  Az kaldi!

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #374 : 07 Mayıs 2017, 16:51:47 »
Bojan ile Bogdan arasındaki üçlük yüzdesi zaten Bogdan'ı öne çıkartıyor. Bojan'ın kaçırdıkça hırs yapıp sürekli denemesi yüzünden çok maçın ritmini kaybettik. Bojan o yüzden karar konusunda daha sıkıntılı oyuncu ya zaten.
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2017, 16:52:01 Gönderen: Cengizao »