Futbol > Dünya Futbolu

UEFA Şampiyonlar Ligi

<< < (2/102) > >>

Hakan Yaman:
Dün Galatasaray'a tecavüz ettiler. Geçmiş olsun diyen çıkmamış. :D

Hadiseyi Nihat Hatipoğlu'ndan dinlemek lazım;

hmetin:
Hocanın GS lı capsi vardı :)
Mac sonucuyla eziklerin forma rengi birbirine cok uydu.Ustlerine cok yakıstı.Alıstılar bedavadan Cl de oynamaya iyi oldu.Burak da edirdi yine hakeme temas var ama adamın gitmeye niyeti yoktu.Arif Erdem'i bile gececek bu gidisle ki adam ruzgardan kendini yere atıyordu.
Welbeck de gercek FB li oldu.Skor dusuk kalmasa iyidi 6-7 guzel olacaktı.Isıl denen sahsiyet de amigoluk yapacam diye yine sacmasapan konusmus.FB SK salonunda ceyrek final oynayacaksın amigoluk yapıcam diye ortamı geriyorsun.Once dil cıkarmalar,sonra binnazlar sonra da sacmasapan mesajlar

Hakan Yaman:

--- Alıntı yapılan: hmetin - 02 Ekim 2014, 23:28:20 --- 6-7 guzel olacaktı.

--- Alıntı sonu ---

Benim en büyük korkum 6 olmasıydı. Dörtte kalsın, beş olsun, yedi olsun ama altı olmasın diyordum. :D

hmetin:

--- Alıntı yapılan: Hakan Yaman - 02 Ekim 2014, 23:32:12 ---Benim en büyük korkum 6 olmasıydı. Dörtte kalsın, beş olsun, yedi olsun ama altı olmasın diyordum. :D

--- Alıntı sonu ---
Ben de Muslera gozyaslarından saha sel olsun,Semih yandım aman dedim Welbeck'e digerleri de katılsın 6-7 Allah ne verdiyse yesinler istiyordum.Liverpool 8 mi ne atmıstı Beşiktaş ya o rekor egale olsun hatta daha da gelissin istiyordum.Kısa kes Aydın Havası olsun dediler.Keske devam etselerdi:)

Bogdan Bogdanovic:
Beşiktaş şiir gibi top oynadı, en az 3 yapacakları maçı 1-1 bitirdiler, olacak iş değil.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git