Gönderen Konu: 7.kez Şampiyon Fenerbahçe Opet !!!  (Okunma sayısı 78586 defa)

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Lig Maçları (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #720 : 11 Mart 2023, 15:18:13 »
Ezeli ve güzide rakibimiz gsyi zorlu derbi mücadelesinde 3-0 yendik. Toplamda 45 sayi alabilmişler.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #721 : 11 Mart 2023, 18:39:15 »
Valla sırf rakibimiz Galatasaray diye bakayım dedim de, aramızda o kadar bariz güç farkı vardı ki zaman zaman maçı bırakıp telefonla filan vakit geçirdim. Son sette ise izlemeyi bıraktım ve setin sonunu görmek için televizyonu tekrar açtığımda maç sayısını atıyorduk. Hiçbir zorlanma yaşamadan kolayca 3-0 yendik.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #722 : 12 Mart 2023, 20:33:20 »
Valla sırf rakibimiz Galatasaray diye bakayım dedim de, aramızda o kadar bariz güç farkı vardı ki zaman zaman maçı bırakıp telefonla filan vakit geçirdim. Son sette ise izlemeyi bıraktım ve setin sonunu görmek için televizyonu tekrar açtığımda maç sayısını atıyorduk. Hiçbir zorlanma yaşamadan kolayca 3-0 yendik.
Voleybolda bir takım oluşturduk. Aslı'da insanları utandırmadı. Uyumda tamam. Oyuncu değişiminde bir sınır varmı acaba? İllaha başladığın la bitirmek zorundamısın? Yani çok sıkıntılı olmadığın zaman 3-4 dakikada olsa sık sık bir iki kişi değiştirip Meryem'di, Ergül gibi kenarda oturacaklarına. Bunu yapmamak için bir kural yoktur herhalde Semazen ne dersin?

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #723 : 12 Mart 2023, 23:55:27 »
Voleybolda bir takım oluşturduk. Aslı'da insanları utandırmadı. Uyumda tamam. Oyuncu değişiminde bir sınır varmı acaba? İllaha başladığın la bitirmek zorundamısın? Yani çok sıkıntılı olmadığın zaman 3-4 dakikada olsa sık sık bir iki kişi değiştirip Meryem'di, Ergül gibi kenarda oturacaklarına. Bunu yapmamak için bir kural yoktur herhalde Semazen ne dersin?

Koç tercihi. Ama şunu da atlamamak lazım, şahsen ben koç olsam hadi Meryem neyse de Ergül'e çok mecbur kalmadıkça süre vermezdim.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #724 : 19 Mart 2023, 16:09:48 »
Koç tercihi. Ama şunu da atlamamak lazım, şahsen ben koç olsam hadi Meryem neyse de Ergül'e çok mecbur kalmadıkça süre vermezdim.
Ozaman takımda bir sürü oyuncu. Neden tutuluyorki. Belki hiç oynamıyacak belki 2 dakika oynayacak. Voleybolun anlamadığım yeti. Baskette 1-2 dakikada olsa girme şansı oluyor. Bugün Aydın deplasmanındayız 2-0 öndeyiz. Bizimkilerde yorgunluk ve dağınıklık var, Aydın'da fena değil, bu maç değilsede bazı maçlarda bazı değişiklik yapılması daha iyi olmazmı. Ne o konu mankeni gibi gelip gidiyorlar.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #725 : 19 Mart 2023, 18:32:09 »
Aydında her kentte olduğu gibi muazzam ilgi vardı.Dışarda kalanlar olmuş.Ancak bu salon Aydına yakışmıyor.Klasik oynanan yöntem olmalı çizgiler birbirine giriyor salonda eski.Akıllar Çarşamba günkü maçta altın set olur onun çalışması yapılmıştır umarım.
« Son Düzenleme: 19 Mart 2023, 18:35:45 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #726 : 19 Mart 2023, 18:57:00 »
3.set 10-7 aydin öndeyken servis şov başladı. Once arina, sonra vargas, en sonda da ana servise gelince haksiz rekabet oldu. 18-3 bitti mac sonu.

Su aşamada boyle servis atmaya devam edersek dunya karmasi gelse isleri zor bize karşı.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #727 : 19 Mart 2023, 20:04:40 »
İlk set önemli. Ben Coneglianonun neden Syllayı bıraktığını çözemedim.Bir eşleşmede yıkmıştı bizi.Egonu değilde komple oyuncu Sylla.Eğer şampiyon olursak avrupada bu son yılların en büyük süprizi olur.
« Son Düzenleme: 19 Mart 2023, 20:06:23 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #728 : 19 Mart 2023, 20:22:56 »
İlk set önemli. Ben Coneglianonun neden Syllayı bıraktığını çözemedim.Bir eşleşmede yıkmıştı bizi.Egonu değilde komple oyuncu Sylla.Eğer şampiyon olursak avrupada bu son yılların en büyük süprizi olur.
Son yılların en normal sampiyonlugu olur. Zira su aşamada bizden daha iyi hatta bize yakın bir takim dahi yok.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #729 : 19 Mart 2023, 20:55:28 »
Inşallah İlhan Bey.Ancak ne kadar sert eleştiri alsada Egonu büyuk.star.Son Milano maçında Gabi ile birlikte aldı maçı.Boskovic Haak öyle.Bizimkiler toy daha Vargas hariç.
« Son Düzenleme: 19 Mart 2023, 20:58:33 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #730 : 19 Mart 2023, 20:59:59 »
Salon branşlarımız kulübümüzün tanıtımda inanılmaz işler çıkarıyorlar.Futbolun olamadığı yıllar var ama bu parayla satın alınamaz.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #731 : 19 Mart 2023, 21:34:12 »
Inşallah İlhan Bey.Ancak ne kadar sert eleştiri alsada Egonu büyuk.star.Son Milano maçında Gabi ile birlikte aldı maçı.Boskovic Haak öyle.Bizimkiler toy daha Vargas hariç.
Su anda vargas, ne egonudan,  ne boskovicten, ne de haaktan asagi degil. Zamaninda kafasını kullanmiyor,  cok fazla bloga takiliyordu ama oyununu cok geliştirmiş, iyi pas alirsa gerçekten onu durdurmak cok zor.
Dünyanın en iyi 5 oyuncusundan 2'si vargas ve arina bence. Bunu tartışmam bile. Ana da cok genç ve gelişimine devam ederse korkunc bir jenerasyon yakalamış olabiliriz.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #732 : 19 Mart 2023, 21:57:50 »
Gayet iyi gidiyoruz ama vakıf yabana atılacak takım değil. İnşallah CL de karşımıza çıkmazlar. İtalya da altin sette elenir giderler. Bizim camia olarak bitik vasat takımları diriltme huyumuz var çünkü .

Ana Cristina'nin imoco performansı ve mvp olması özgüveni açısından çok önemli. Rövanşta da iyi oynar ve elersek yürür gider.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #733 : 20 Mart 2023, 23:40:41 »
3.set 10-7 aydin öndeyken servis şov başladı. Once arina, sonra vargas, en sonda da ana servise gelince haksiz rekabet oldu. 18-3 bitti mac sonu.

Su aşamada boyle servis atmaya devam edersek dunya karmasi gelse isleri zor bize karşı.

Aydında her kentte olduğu gibi muazzam ilgi vardı.Dışarda kalanlar olmuş.Ancak bu salon Aydına yakışmıyor.Klasik oynanan yöntem olmalı çizgiler birbirine giriyor salonda eski.Akıllar Çarşamba günkü maçta altın set olur onun çalışması yapılmıştır umarım.

Dışarıda kalanlar sonradan alındı salona , salon küçük maalesef . Fenerbahçe tarafından giremeyecegimizi düşünerek ev sahibi tarafından girdik, Aydın seyirciside çoğu Fenerbahçe liydi.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Lig Maçları
« Yanıtla #734 : 23 Mart 2023, 18:58:26 »
Ligde statü değişmiş.Buda bize özgü.Altin set dedi.Cev gibi olacak yani.