Gönderen Konu: 7.kez Şampiyon Fenerbahçe Opet !!!  (Okunma sayısı 78643 defa)

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Lig Maçları
« Yanıtla #1080 : 04 Kasım 2023, 23:41:54 »
Geçen yılda böyle başlamıştı.Toparlar.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1081 : 05 Kasım 2023, 11:55:24 »
Arina kafaca bitmiş ya da kafasında bizi bitirmiş. Potansiyelli bir oyuncudan verim alamamak çok üzücü. Burada kabahati sadece Arina'ya  kesmemek lazım diye düşünüyorum. Sporcunun düşüşleri olur, hele hele 19 yaşında ise çok defa olur. İnternet dünyasının en çok zarar verdiği kulüp Fenerbahçe'dir.

Yaz boyunca sevgilisi ile çok fazla gezip tozduğu tarzında yorumlar var ne kadar doğru bilmiyorum. Çok genç oyuncu ailesi sürekli destek oluyor elbet toparlayacaktır

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1082 : 07 Kasım 2023, 22:55:45 »
Sytsiak iyi ama Vargas değil. Onun için bu takım sadece kalbur üstü iyi. Yedeklerin 35 üstü. Ancak zayıf rakipler karşısında oynayabiliyorlar. Fetisova iyi ama çok şans gelmiyor yabancı kuralına takılıyor sanırım. Sıla'nın milli takım formuda etkilemiştir. Cristina bu gün sonrada girdi ama formuna ulaşması kolay gözükmüyor.
Arina'ya gelince milli takımda oynamaması  ve Türkiye'de kalması dezevantaj olmuş. Ve internette voleyboluyla değil özel hayatıyla konuşulup görüntülerin sosyal medyadan düşmemesi etkisi olmadığını söyleyemem. Ama yaşı küçük ailede hepsi sporcu bu kültürle yetişmiş biri tekrar kendini toplar ümidim var.
Yanılmıyorsam perşembe, Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop’la oynayacağımız maç internette dönüp duruyor. Muratpaşa'nın sayı yükünü  çeken Rus smaçör Marina Markova  ile Arina için sürekli karşılaştırma yapılmaya çalışılıyor.
İlginç maç seyredecekmiyiz acaba bakalım görelim.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1083 : 07 Kasım 2023, 23:04:25 »
Şampiyonlar ligi maçlarını ilgili yere yazsak iyi olur bence.Orası hareketlenir.Valla Şampiyonlar ligi şampiyonlar ligidir.Belli başlı kaliteli takımlar olsada.İtalyanlar Biz.Bir ihtimal Polonya ekipler.

Yugo ekolü ne olursa olsun.
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2023, 23:05:53 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #1084 : 08 Kasım 2023, 00:10:33 »
Marina Markova özel bir oyuncu, ve neredeyse bütün toplara vurabilen iyi bir potansiyeli var. Umarım yollarımız kesişir.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1085 : 08 Kasım 2023, 07:52:17 »
Şampiyonlar ligi maçlarını ilgili yere yazsak iyi olur bence.Orası hareketlenir.Valla Şampiyonlar ligi şampiyonlar ligidir.Belli başlı kaliteli takımlar olsada.İtalyanlar Biz.Bir ihtimal Polonya ekipler.

Yugo ekolü ne olursa olsun.
Ben ligimiz için yazdığımı sanıyorum. Ama sen eleştirirken bile hala CEV le ilgili yazmaya devam etmişin. İlginç.
Agha; Marina'ya gelirsek çok seyretmedim, bunun içinde çaba sarfetmedim. Perşembe günü seyredeceğiz. Bol bol internete düşüyor. Yazılanlar kadar iyiyse bu kadar takım arasında Muratpaşa'nın vitrine sunmasıda ilginç. THY okadar yatırım yapıpta yerinde saymasıda ilginç. Zaten Muratpaşa'nın THY nı yenmeside Marina'nın oyununu öne çıkardı. Arina'yla yarıştırılmaya çalışılıyor. Ama aralarında 4-5 yaş fark var sanırım. Arina'nın gelişeceği yönler hala var. O kumaşta var.
İyi oyuncular var ama Boskovic-Gabi-Hak-Vargas bunların bir tık üstünde diye görüyorum.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1086 : 08 Kasım 2023, 08:41:38 »
Genç bir oyuncu, devşirme ile ilgili de söylentiler çıkmış. Vakıf ve Eczacı çöker. Vakıf alırsa seviye atlayabilir, Eczacı alırsa körelir.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1087 : 08 Kasım 2023, 08:46:26 »
Ben de adını duyup videolarına baktım,  hücumu iyi gözüküyor. Manşeti falan nasıl iyi mi.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1088 : 08 Kasım 2023, 11:10:54 »
Ben ligimiz için yazdığımı sanıyorum. Ama sen eleştirirken bile hala CEV le ilgili yazmaya devam etmişin. İlginç.
Agha; Marina'ya gelirsek çok seyretmedim, bunun içinde çaba sarfetmedim. Perşembe günü seyredeceğiz. Bol bol internete düşüyor. Yazılanlar kadar iyiyse bu kadar takım arasında Muratpaşa'nın vitrine sunmasıda ilginç. THY okadar yatırım yapıpta yerinde saymasıda ilginç. Zaten Muratpaşa'nın THY nı yenmeside Marina'nın oyununu öne çıkardı. Arina'yla yarıştırılmaya çalışılıyor. Ama aralarında 4-5 yaş fark var sanırım. Arina'nın gelişeceği yönler hala var. O kumaşta var.
İyi oyuncular var ama Boskovic-Gabi-Hak-Vargas bunların bir tık üstünde diye görüyorum.
Pardon yalnış anladım.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1089 : 08 Kasım 2023, 11:12:05 »
Magdelana çok disiplinli her maçı arzuyla oynayan bir isim.Bayılıyorum işini güzel yapmaya çalışanlara.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1090 : 08 Kasım 2023, 11:13:24 »
Genç bir oyuncu, devşirme ile ilgili de söylentiler çıkmış. Vakıf ve Eczacı çöker. Vakıf alırsa seviye atlayabilir, Eczacı alırsa körelir.
Kimmiş o.Valla bizim lig şampiyonlukları almamız bile müthiş.Cl tadında lig.Hele Eczacının bayadır şampiyonluğa uzak olması ayrı tez konusu.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #1091 : 08 Kasım 2023, 13:07:47 »
Takımda 40a gelmiş 4 oyuncu var, bu oyuncular neden hala takımda anlamış değilim. Hiç izlemek istemiyorum.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1092 : 08 Kasım 2023, 21:42:21 »
Takımda 40a gelmiş 4 oyuncu var, bu oyuncular neden hala takımda anlamış değilim. Hiç izlemek istemiyorum.
Ha yaşa Takım genç takviyeler yapması gerekirken yaşlılarla dolduruluyor. Ha Boskovic olur, Gabi olur anlarımda Meryem-Ergül acaba jubile içinmi tutuluyor.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1093 : 08 Kasım 2023, 22:45:20 »
Ne alakası var.Meryem güzel işler yapmış bir oyuncu.Cl maçında verilen görevi yaptı.Rotasyon oyuncusu.Ergül çok fazla gitti geldi ordan eleştirinde takmayın bu kadar.Ülkenin yetiştirdiği iyi isimlerden Meryem.Milli takımda yaptıkları ortadayken belli kariyeri varken.
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2023, 22:45:54 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1094 : 08 Kasım 2023, 22:57:00 »
2 veteran fazla para almadıkları sürece bencede sorun değil. Eda Aslı Fetisova varken zaten 4.ortanın süre alması çok zor. Hiç bir potansiyelli gençte 4.orta olmaya gelmez.

Aynı şey Meryem de de geçerli. Gelirse Vargas ve Stysiak'tan sonra 3.çapraz olacak. Tutku bile oynayamayınca gitti.

Asıl sorun vasat yerli pasörümüz. Kesinlikle güven vermiyor. Yeteneği de kısıtlı bence.
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2023, 22:58:05 Gönderen: ertugrul_solomon »