Gönderen Konu: 7.kez Şampiyon Fenerbahçe Opet !!!  (Okunma sayısı 78622 defa)

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe Opet - Eczacıbaşı | Final Serisi
« Yanıtla #1350 : 09 Nisan 2024, 22:52:22 »
cansuyla zehra şu takıma harbi çok yakışır.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1351 : 09 Nisan 2024, 22:57:17 »
cansuyla zehra şu takıma harbi çok yakışır.

Ne kadar doğru bilmiyorum artık da Cansu uzatmış diye duydum. Zehra'nın da oluru varsa çıkar 3-4 güne kadar diye düşünüyorum. Eski voleybolculardan Özlem Özçelik 2 ay kadar önce verdi bir sinyal ama isim dile getirmedi. Umarım Zehra'dır.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #1352 : 09 Nisan 2024, 23:06:13 »
21 servis hatası yapmışız.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #1353 : 09 Nisan 2024, 23:13:43 »
Socrates Dergi Voleybol'da Fenerbahçe'nin koç değiştireceği bilgisi geçildi...Marco Fenoglio ismi zikredildi...
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2024, 23:15:34 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1354 : 09 Nisan 2024, 23:48:15 »
Daha önce demiştim onu. Fenoglio falan bilmem de sezon boyu ana yerine melihayi oynatan bir adam sırf bu yüzden bile kovulmayi hakediyor. 

Ana, arina ve vargas hakikaten bulunmaz bir üçlü ve hepsi çok genç. Derhal 5 yıllık sözleşme imzalamak gerek hepsiyle.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #1355 : 10 Nisan 2024, 00:16:34 »
Daha önce demiştim onu. Fenoglio falan bilmem de sezon boyu ana yerine melihayi oynatan bir adam sırf bu yüzden bile kovulmayi hakediyor. 

Ana, arina ve vargas hakikaten bulunmaz bir üçlü ve hepsi çok genç. Derhal 5 yıllık sözleşme imzalamak gerek hepsiyle.

Ağbi son cümlen keşke olabilse. ABD'de lig kuruldu ve kısa süre içerisinde ilgiyi oraya çekmek istiyorlar. Becerebilirlerse NBA-euroleague gibi olacak. Verdikleri paraların yanına bile yaklaşamayacağız. İtalya liginden 14 kadar oyuncu şimdiden Amerikan takımları ile anlaşmış. Ben geçtim 5 yılı, üçer, hatta ikişer yıla bile razıyım. Mehmet Sevinç şimdiden birçok teklifin olduğunu belirtti. Umarım uzun süre kalırlar. Bizde yetiştiler, en azından karşılığını vermek babında üçer yıl kalsalar...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1356 : 10 Nisan 2024, 00:32:21 »
Amerikada profosoyonel lig yok bildiğim kadarıyla.Voleybol çok popüler değil orada.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1357 : 10 Nisan 2024, 00:36:24 »
Ağbi son cümlen keşke olabilse. ABD'de lig kuruldu ve kısa süre içerisinde ilgiyi oraya çekmek istiyorlar. Becerebilirlerse NBA-euroleague gibi olacak. Verdikleri paraların yanına bile yaklaşamayacağız. İtalya liginden 14 kadar oyuncu şimdiden Amerikan takımları ile anlaşmış. Ben geçtim 5 yılı, üçer, hatta ikişer yıla bile razıyım. Mehmet Sevinç şimdiden birçok teklifin olduğunu belirtti. Umarım uzun süre kalırlar. Bizde yetiştiler, en azından karşılığını vermek babında üçer yıl kalsalar...
İtalya liginde Amerikalı oyuncu çok onların tercih etmesi normal eğer giden oyuncular Amerikalı ise bizim ligde o kadar Amerikalı yok birde Çin’de para döküyor ama giden oyuncu sayısıda belli pazar etkilenir evet ama bence o kadar korkutucu olmaz bizim ülkede baya iyi para kazanıyor sporcular
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2024, 00:36:40 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #1358 : 10 Nisan 2024, 02:08:46 »
Amerikada profosoyonel lig yok bildiğim kadarıyla.Voleybol çok popüler değil orada.

Bir yıl öncesine kadar yoktu. Artık var ve maçlar ortalama 8000 seyirci ile oynanıyormuş. Evet ABD'deki diğer bir çok branş yanında bir şey değil bu rakam. Öte yandan Avrupa'daki seyirci ortalamalarının hayli üstünde. Benim bildiğim Polonya ve İtalya'da ciddi bir izlenme oranı var. Bu arada şu şekilde anlaşılmasın 8000 rakamına Fenerbahçe-Vakıf maçı muadilinde ulaşılmamış. Karayolları-PTT maçı muadilini de aşağı yukarı o kadar insan izliyor imiş.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #1359 : 10 Nisan 2024, 07:56:56 »
Cin ligi de baya iyi para veriyor ama vargas haric, ne vakiftan, ne Eczacıbaşıdan,  ne imocodan veya diğer İtalyan takımlarının hiç bir üst düzey oyuncusu gitmedi oraya. Bence çok abartmaya gerek yok şu aşamada. Bizim kemik kadroyu korumamız yeter. İyi bir pasor şart sadece. Her sene pasor değişikliği sıkıntı oluyor. Orta oyuncuda daha iyisi olmayacaksa da fetisova yeterli bence.
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2024, 07:57:19 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #1360 : 13 Nisan 2024, 11:00:53 »
Her gün yeni bir heyecan. Bugün de Eczacıbaşı maçı var

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1361 : 13 Nisan 2024, 11:53:32 »
Net skorla kazanıp umutlarını bitirelim. 7.şampiyonluğa son 2 maç.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #1362 : 13 Nisan 2024, 12:16:10 »
Son 15 yılda vakif 7, biz 6, Eczacıbaşı 1 şampiyonluk kazandi. Vakif bu kadar başarıya 5 avrupa sampiyonlugu sigdirirken,  biz 1 kez kazandik.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1363 : 13 Nisan 2024, 15:45:09 »
Maçtayım.Seri çok şeye gebe.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1364 : 13 Nisan 2024, 19:06:29 »