Gönderen Konu: 7.kez Şampiyon Fenerbahçe Opet !!!  (Okunma sayısı 78622 defa)

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe Opet - Eczacıbaşı | Final Serisi
« Yanıtla #1395 : 13 Nisan 2024, 21:14:25 »
Takım aslında mental olarak 4.sette çöktü yedekleri oyuna sokup oyuncuları toparlayacağına inadına oynattı 5.settede bu durum devam etti.
2.seti de unutmamak lazım 6-7 sayı verdik ard arda

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1396 : 13 Nisan 2024, 21:15:12 »
Bu takımda sıkıntı var. Koçu filan geçin. Bu manşet alamayan genç oyuncular ileride yıldız olup bizi şampiyon yapacak diye 40 tane kupa verdik, salaklar hala tek manşet alamıyor. Siktir edin gitsinler işte. Sorun bu kadar basit. Ben 10 sene daha Ana mı beklicem?

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1397 : 13 Nisan 2024, 21:16:19 »
Şaka gibi ya 3-0 lık maçı verdiler. Bu Arina manşet almayı öğrenemeyecek belli oldu.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #1398 : 13 Nisan 2024, 21:17:51 »
Vargas'a hızlı top atacağına, arkasına yüksek atıyor o sırada üçlü bloğun kurulmasına fırsat veriyor salak pasör.

Çevrimdışı altann

• Üye
  • Fenerbehçe Spor klübü
« Yanıtla #1399 : 13 Nisan 2024, 21:19:51 »
Takımı. İlk olarak iyi bir antrenöre sonrasında da iyi
Pasöre ihtiyacı var.
Takın geçen yılın gerisinde net olarak söyleyebilirim.
Takım iyi hazırlanmamış.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #1400 : 13 Nisan 2024, 21:23:35 »
Sadece smaçörlere değil aynı zamanda ortalara attığı paslar evlere şenlik ;D
Zaten pasör oyundan düşünce diğerleri de zincirleme olarak düştü.
Ben olsam İrina’ yı ortaya çekerim pasörü de Buse yaparım.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1401 : 13 Nisan 2024, 21:24:00 »
Kritik maçı kaybettik ve seri döndü. Potansiyeli çok yüksek yıldızlarımız var ama mental güçleri bu potansiyellerine zıtlık gösterir bir biçimde yerlerde. Milano maçında kaybedilen ikinci set Avrupa'daki, bu akşamki de ligdeki kaderimizi belirledi diye düşünüyorum.  Umarım yanılıyorumdur ama üzerinde baskı olmayan Eczacıbaşı buradan bırakmaz gibi görünüyor, şampiyon olurlar büyük ihtimalle. Mental gücü Türkiye ligi için yeterli olup olmadığı tartışma götürür olan bir ekibin Avrupa'da favori gösteriliyor oluşunu da anlayabilmiş değilim. Şu favori gösterilme işi hiç bir zaman yaramadı Fenerbahçe'ye ve yaramayacak da maalesef...

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #1402 : 13 Nisan 2024, 21:26:32 »
Takım aslında mental olarak 4.sette çöktü yedekleri oyuna sokup oyuncuları toparlayacağına inadına oynattı 5.settede bu durum devam etti.
2.seti de unutmamak lazım 6-7 sayı verdik ard arda

Şu mevzuyu kıt bilgimle ben bile görüyor iken kenardaki adamın görememesi onun da mental açıdan sıkıntılı olduğunu gösterir kanaatimce...

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1403 : 13 Nisan 2024, 21:27:29 »
Kritik maçı kaybettik ve seri döndü. Potansiyeli çok yüksek yıldızlarımız var ama mental güçleri bu potansiyellerine zıtlık gösterir bir biçimde yerlerde. Milano maçında kaybedilen ikinci set Avrupa'daki, bu akşamki de ligdeki kaderimizi belirledi diye düşünüyorum.  Umarım yanılıyorumdur ama üzerinde baskı olmayan Eczacıbaşı buradan bırakmaz gibi görünüyor, şampiyon olurlar büyük ihtimalle. Mental gücü Türkiye ligi için yeterli olup olmadığı tartışma götürür olan bir ekibin Avrupa'da favori gösteriliyor oluşunu da anlayabilmiş değilim. Şu favori gösterilme işi hiç bir zaman yaramadı Fenerbahçe'ye ve yaramayacak da maalesef...

Yanılıyorsun. Daha maç vermeyiz. Zırlak olmamak lazım bu kadar, sıkılmıyor mu bizim taraftar sürekli şu arabesk modda olmaktan anlamıyorum. Eczacı nere, şampiyonluk nere

Çevrimdışı altann

• Üye
  • Fenerbehçe Spor klübü
« Yanıtla #1404 : 13 Nisan 2024, 21:31:10 »
Sadece smaçörlere değil aynı zamanda ortalara attığı paslar evlere şenlik ;D
Zaten pasör oyundan düşünce diğerleri de zincirleme olarak düştü.
Ben olsam İrina’ yı ortaya çekerim pasörü de Buse yaparım.

Hoca denen hıyar Rus oratayı dopru düzgün oynatmadı.
Bence çok daha iyi blok tutar ve hücum yapardı.
Pasör genel olarak vasat oyuncu
Daha alt sıralardaki takımların oyuncusu

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #1405 : 13 Nisan 2024, 21:32:56 »
Bu takımda sıkıntı var. Koçu filan geçin. Bu manşet alamayan genç oyuncular ileride yıldız olup bizi şampiyon yapacak diye 40 tane kupa verdik, salaklar hala tek manşet alamıyor. Siktir edin gitsinler işte. Sorun bu kadar basit. Ben 10 sene daha Ana mı beklicem?

Üzerinde düşünülmesi ve tartışılması gereken bir tespit. Üzerinde düşünülmesi ve tartışılması gereken bir konuydu demem daha doğru olacak belki. Bu saat itibariyle dönüş yaparsan bu işten o genç oyuncuların ilerleyen yıllarda başka formalar altında anamızı ağlatacaklarından adım gibi eminim. Ya hiç girişmeyeceksin bu türden bir işe ya da Vakıfbank'ın Guidetti'ye karşı gösterdiği gibi sabırla bekleyeceksin. Yeni bir yapılanmaya gitsen verim alman en erken 3 sene. Şu saat itibariyle bu oyuncuları mental anlamda geliştirecek bir koça ihtiyaç var kanaatimce...

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #1406 : 13 Nisan 2024, 21:33:25 »
ilk maçı deplasmanda aldığımız için saha avantajı bizde hala. önümüzdeki maç çok önemli içerde.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1407 : 13 Nisan 2024, 21:36:44 »
Üzerinde düşünülmesi ve tartışılması gereken bir tespit. Üzerinde düşünülmesi ve tartışılması gereken bir konuydu demem daha doğru olacak belki. Bu saat itibariyle dönüş yaparsan bu işten o genç oyuncuların ilerleyen yıllarda başka formalar altında anamızı ağlatacaklarından adım gibi eminim. Ya hiç girişmeyeceksin bu türden bir işe ya da Vakıfbank'ın Guidetti'ye karşı gösterdiği gibi sabırla bekleyeceksin. Yeni bir yapılanmaya gitsen verim alman en erken 3 sene. Şu saat itibariyle bu oyuncuları mental anlamda geliştirecek bir koça ihtiyaç var kanaatimce...

Kolayı var, Ana'yı gönderir 4'e yıldız bir smaçör çekersin. Stysiak var, senenin yarısında oynamıyor. Ölü yatırım. Bilmiyorum voleybol piyasasını artık ama Ana ile uğraşmak istemiyorum artık. Arina kalsın hadi da biri gitsin. Daha iyisi gelsin.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #1408 : 13 Nisan 2024, 21:38:38 »
Yanılıyorsun. Daha maç vermeyiz. Zırlak olmamak lazım bu kadar, sıkılmıyor mu bizim taraftar sürekli şu arabesk modda olmaktan anlamıyorum. Eczacı nere, şampiyonluk nere

Kullandığımız kelimelere dikkat etsek biraz daha güzel olmaz mı? Katılmıyorum dersin geçersin, zırlak falan hiç yakışık almıyor. Tamam sinirlisiniz maçı kaybettik diye de sizin gibi ben de size yansıtsam sinirimi nereye varacak bu iş?

Eczacı nereye diye yazmışsınız? 2012'den beri şampiyon olamıyorlar, açlar ve daha da önemlisi biz bugün onları bu işe inandırmak için elimizden geleni yaptık. Üstelik geçtiğimiz yıllardaki gibi kırılgan da değiller. Boskovic yalnız değil, formda bir Hande var.

Bu arada umarım siz haklı çıkarsınız. Benim düğünüm bayramım olur bu...

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1409 : 13 Nisan 2024, 21:38:56 »
Bu takım için zirve Imooco’yu 6-0 geçtiğimiz seridir oraya yaklaşamadık maalesef geri gittik