Gönderen Konu: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)  (Okunma sayısı 376191 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Euroleague Basketbolu (Diğer Takımlar)
« Yanıtla #705 : 26 Kasım 2020, 22:14:16 »
Yıldız oyuncu nedir, kime denir, ne ise yarar. Mike james bugün bir kez daha gösterdi. Once kaçırdı sonra tekrar aldı. Kaldırdı atti ve maci kazandirdi. Bunu defalarca yapti. Teodosic gibi pozisyonunun en iyilerinden olmasına rağmen bizim belli bir tayfa tarafından begenilmeyen james cska organizasyonunun en değerli ismi. Ayni zamanda tüm Avrupa basketbolunun da.tabi ki. Adam gecen sene başı günler haftalarca bos bekledi. Takim bulamadi. keske de colo yerine onu tercih etseydik zamaninda.

Disiplinsiz bu nedenle Messina yolladı.Burda Itoudis ile kavga etmiş baya sert.Şu Baron yada ponitka bir dönem karşıyakada oynayan Ponitka bile olurdu bizde.Çok pahalı değildir.
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2020, 22:25:56 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #706 : 26 Kasım 2020, 22:40:37 »
5 yabanci ile oynayan, takimin yarisi olmayan efes kizilyildiz deplasmanında 20 ye çıkardı farki. Avrupa takimlari ile maç yapan nba takimi gibiler. Vidaları siktiklarinda ulaştıkları seviye bambaşka. Eldeki oyunculara tek tek bakıldığında larkin dahil, pleis, moerman,  beoboua, micic, hatta 35i devirmiş Simon bile Ergin yönetiminde kariyerinin en iyi donemini geçiriyor. Bu oyuncularin hiç birisi önceki takimlarinda böyle değildi. Ergin eğriye dogru son bir kaç yıldır eskiden obranin yaptigi gibi oyuncu gelişimine cok ciddi katki sağlıyor. Oyuncular deyim yerindeyse gösterdikleri gelişim ile kendilerini asiyor. Tam kadro efes ile bas edebilirse bir tek barca bas eder. Onlar da gasol takviyesi gelir mi bilmem ama çok iyi bir takim.olmalarina ragmen huertel calathes ikilisi ile pg mevkisinde nedense cok guven vermiyorlar bana.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #707 : 26 Kasım 2020, 22:44:38 »
5 yabanci ile oynayan, takimin yarisi olmayan efes kizilyildiz deplasmanında 20 ye çıkardı farki. Avrupa takimlari ile maç yapan nba takimi gibiler. Vidaları siktiklarinda ulaştıkları seviye bambaşka. Eldeki oyunculara tek tek bakıldığında larkin dahil, pleis, moerman,  beoboua, micic, hatta 35i devirmiş Simon bile Ergin yönetiminde kariyerinin en iyi donemini geçiriyor. Bu oyuncularin hiç birisi önceki takimlarinda böyle değildi. Ergin eğriye dogru son bir kaç yıldır eskiden obranin yaptigi gibi oyuncu gelişimine cok ciddi katki sağlıyor. Oyuncular deyim yerindeyse gösterdikleri gelişim ile kendilerini asiyor. Tam kadro efes ile bas edebilirse bir tek barca bas eder. Onlar da gasol takviyesi gelir mi bilmem ama çok iyi bir takim.olmalarina ragmen huertel calathes ikilisi ile pg mevkisinde nedense cok guven vermiyorlar bana.

Biz ne yapıyoruz kimsenin küçülmediği ortamda biz küçülüyoruz ya sen koç grubusun sponsor bulamıyorum şeylerini kabul etmiyorum.Artı küçüldüğümüz için organizayonun en zayıf ekiplerinden biri oluyoruz.Evet değişim şarttı ama bu kadar sert olmamalıydı.Sırf şu Ergin Ataman için az çaba sarfedilir düzgün kadro için.
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2020, 22:45:41 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #708 : 26 Kasım 2020, 22:47:49 »
Bu arada Xavi pascualı alsaydık keşke.Benim sevdiğim koç.Kemik gibi takım olmuş Zenit.Oyunlarını kabul ettiriyorlar resmen.Xavi hakkı yenen koçlardan isterinm ben.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #709 : 26 Kasım 2020, 22:51:22 »
Biz ne yapıyoruz kimsenin küçülmediği ortamda biz küçülüyoruz ya sen koç grubusun sponsor bulamıyorum şeylerini kabul etmiyorum.Artı küçüldüğümüz için organizayonun en zayıf ekiplerinden biri oluyoruz.Evet değişim şarttı ama bu kadar sert olmamalıydı.Sırf şu Ergin Ataman için az çaba sarfedilir düzgün kadro için.
Cok ender de olsa sonuna kadar katılıyorum bu konuda sana. Taraftarin göz bebeği şubeyi bir senede dağıttı. Gelenden gidenden fark yiyen bir takim haline geldi koskoca hanedanlik. Onca şirketin var. Efsane şubeyi yok eden degil tekrar zirveye çıkaran başkan olarak elinden geleni yapmalıydı. Yapmadi.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #710 : 26 Kasım 2020, 23:12:04 »
Cok ender de olsa sonuna kadar katılıyorum bu konuda sana. Taraftarin göz bebeği şubeyi bir senede dağıttı. Gelenden gidenden fark yiyen bir takim haline geldi koskoca hanedanlik. Onca şirketin var. Efsane şubeyi yok eden degil tekrar zirveye çıkaran başkan olarak elinden geleni yapmalıydı. Yapmadi.

Koç kalsaydı tek gidecek oyuncu Sloukasmış.Her halukarda dönecekmiş.Korurdun kadroyu 2-3 takviye yapıp yola devam edilebilirdi.

Caner Eleri maç anlatımına kaydırmaları güzel olmuş.Çok kültürlü adamdır.Atletizm Tenis Bisiklet uzmanlık alanları.Ali kırçılı kaçırdılar.Geçen tivubudaydı oda Tenis çok iyi anlatır.Caner özduygu var tekfutbol endeksli değildir oda kaydırılmalı.Şu Osman Solakoğluna anlattırmasınlar berbat..

Gigi yok neden acaba.?

Gecenin diğer önemli maçında Milano Maccabiyi deplasmanda uzatmada yendi.Diline sağlık Caner Eler.Tahtaverelli örneği çok güzeldi.
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2020, 00:13:29 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #711 : 27 Kasım 2020, 00:19:01 »
Delaney de Milano'ya son saniye basketiyle maçı kazandırdı.
Milano normal sürenin son 20 saniyesine 4 sayı geride girmişti, 3 sayılık basket faulle uzatmışlardı.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #712 : 27 Kasım 2020, 00:28:27 »
Delaney de Milano'ya son saniye basketiyle maçı kazandırdı.
Milano normal sürenin son 20 saniyesine 4 sayı geride girmişti, 3 sayılık basket faulle uzatmışlardı.

Daha iyi oynamalı Milano.Kadro çok iyi gerçekten.Gigi handir yok.Son 8 şekilleniyor yavaştan.
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2020, 01:00:11 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #713 : 27 Kasım 2020, 10:08:44 »
Organizasyonun en fiyasko takımı Khimki.Demek neymiş tek tek iyi oyunculara sahip olmak yetmiyor.0 savunma.Koçları gider artık.20 fark yemişler Albadan.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #714 : 27 Kasım 2020, 11:16:10 »
Bologna, Belinelli yi transfer etmiş.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #715 : 27 Kasım 2020, 11:27:30 »
Neopozeron rumuzuyla Fenerbasket okurdum sadece biri vardı.Fatih Dilber yazdı mı.Renkdaş olduğumuzu öğrenince sevindim.Baya bilgili ve sempatik yorumcu.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #716 : 27 Kasım 2020, 18:58:41 »
Neden Tolga Doğuş yok milli takımda biz yolladık.Bu nasıl çifte standart.Hatta Buğrahan.Gelmişler.Özür.Berbat girdik.
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2020, 19:10:33 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #717 : 27 Kasım 2020, 19:31:19 »
Milli takımla ilgili şuraya mesaj atabilirsin Tom abi:
http://parkedefener.com/forum/index.php?topic=2313.msg183827#msg183827

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #718 : 27 Kasım 2020, 19:49:44 »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #719 : 28 Kasım 2020, 00:26:19 »
Asvel müthiş gününde ve karekter koyuyorlar şımarık Barca 2 tane 3'lük buldu.16 fark şu an.

13 üçlük bulduğu maçta gecenin süprizine imza attı.İyi oldu sevemedim şu Barcayı çok siyasiler.Jasiyi severim.80-68 maç sonucu.

Barca mağlubiyetleri beni hele hezimetse daha ağır üzer.Realde üzer ama nispeten az.Bu adamlar aşırı siyaset sokuyor spora.A Real başka çirkef ama.Yani sen ortalığı yak yık karıştır tutuklanınça Liberta-(özgürlük) diye bağır.Hadi ordan.

Real spor içinde kalmaya çalışıyor daha dünya klübü gözümde bu düşüncem.
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2020, 00:53:24 Gönderen: Tom Hanks »