Gönderen Konu: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)  (Okunma sayısı 376295 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)
« Yanıtla #1515 : 09 Nisan 2021, 23:01:11 »
Yok o şimdi yazar aynen şu şekilde:”Ergin Bey ve takımından korkmuyorum.Forum adabı gereği Ergin Bey diyorum.”
Tom abi bizim Efes’i eleyeceğimizi düşünüyor.Hayallerle yaşamaya gerek yok.
Efes bizi elemesin ve benim için yeter.
Tom abine ne gerek var. Ben de diyorum efese samsimiz var diye. Sonucta yolculuk etmiyorsun, tanıdığın salon, tanıdığın isimler  ve yerel bir derbi. Efesi hayal görüp saha avantajı cska ve milanodayken bu rakipleri istemek de ne derece gerçekçi acaba. Görüyoruz iste milanonun efese ne yaptığını.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #1516 : 09 Nisan 2021, 23:07:28 »
-Bizim maçı düne koyuyosun Barcaya biz ve Madrid'in rakiplerini belirleme fırsatı veriyosun.
-Milano maçını Bayern maçından öne koyuyosun devre arasında skoru öğrenen Bayernlilerin motivasyonunu bitiriyosun.
-Zenit'in  sezon başı ertelen maçını sezon bittiketen sonraya koyuyosun o ayrı bi saçmalık.
-Köln'de f4 yapıcam diyosun Almanya'nın seni kabul edeceğinin garantisi yok şampiyonlar ligi takımlarını almıyorlar.
 Dünya'da bu kadar ilgi görüp bu kadar kötü yönetilen başka bi organizasyon yoktur bence.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #1517 : 09 Nisan 2021, 23:08:25 »
Tom abine ne gerek var. Ben de diyorum efese samsimiz var diye. Sonucta yolculuk etmiyorsun, tanıdığın salon, tanıdığın isimler  ve yerel bir derbi. Efesi hayal görüp saha avantajı cska ve milanodayken bu rakipleri istemek de ne derece gerçekçi acaba. Görüyoruz iste milanonun efese ne yaptığını.
Milano hedefsiz Efes’e bunu yapıyor.Efes şu maçı gram önemsese Milano’yu parçalar.
Bizim takımımız Efes gibi kırıcı takımlara karşı çok silik kalıyor.
Simon yok,Larkin ve Micic öylesine maça gelmişler.
Daha 1 ay önce reZil ettiler bizi.
Bizim bu yumuşak savunmamız ile Efes’e karşı şansımız var mı?
En azından düzensiz CSKA’ya karşı şansımız olur.Ayrıca ben Efes’e 3-0 elenmek istemiyorum.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #1518 : 09 Nisan 2021, 23:11:48 »
Bu maç ölçü mü Efes veya Milano için? Efes yense de yenilse de üçüncü neyine oynasın ki? Efes’e karşı en ufak şansımız olmaz bu guard rotasyonu ile ve Vesely’siz, CSKA’ya az da olsa var bence.
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1519 : 09 Nisan 2021, 23:11:56 »
görende maçtan 1 gün önce otobüsle gidecek sanacak abi o hafta sonu ligde maçta olmayacak cumarts gidersin salı-çarşambaya kadar vaktin var bunları geçersek cska ilk 5inden 2 kişi direk yok kısa rotasyonları zaten sıkıntılıyken niye efesi isteyelim yolculuk için mi
bugünkü efes-milano=dünkü bizim maç
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2021, 23:15:19 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #1520 : 09 Nisan 2021, 23:12:59 »
Bu mal Bayern ne yapıyor ya.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #1521 : 09 Nisan 2021, 23:15:00 »
Milano hedefsiz Efes’e bunu yapıyor.Efes şu maçı gram önemsese Milano’yu parçalar.
Bizim takımımız Efes gibi kırıcı takımlara karşı çok silik kalıyor.
Simon yok,Larkin ve Micic öylesine maça gelmişler.
Daha 1 ay önce reZil ettiler bizi.
Bizim bu yumuşak savunmamız ile Efes’e karşı şansımız var mı?
En azından düzensiz CSKA’ya karşı şansımız olur.Ayrıca ben Efes’e 3-0 elenmek istemiyorum.
Efes hic bir yerde milanoyu parcalayamaz. Efese en ters takim milano. Hem oyuncu kalitesi hem de hemen her pozisyonda efese karşılık verecek silahları olmasi nedeniyle. İstanbul'daki macta da 20 sayıya çıkan fark erimis sonra yine milano kazanmıştı. Biz kim çıkarsa çıksın zaten vesely yokken mac alamayız. Sıkmayın canınızı bosuna.

Çevrimdışı friday

• Üye
« Yanıtla #1522 : 09 Nisan 2021, 23:15:09 »
-Bizim maçı düne koyuyosun Barcaya biz ve Madrid'in rakiplerini belirleme fırsatı veriyosun.
-Milano maçını Bayern maçından öne koyuyosun devre arasında skoru öğrenen Bayernlilerin motivasyonunu bitiriyosun.
-Zenit'in  sezon başı ertelen maçını sezon bittiketen sonraya koyuyosun o ayrı bi saçmalık.
-Köln'de f4 yapıcam diyosun Almanya'nın seni kabul edeceğinin garantisi yok şampiyonlar ligi takımlarını almıyorlar.
 Dünya'da bu kadar ilgi görüp bu kadar kötü yönetilen başka bi organizasyon yoktur bence.
Gerçekten rezalet, cidden şu planlamayı yapan gerzoların hemen istifa etmesi gerekir normal koşullarda ancak tabi art niyetle tetikçilik şeklinde yaptıysa terfisini bile alır o ayrı
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı friday

• Üye
« Yanıtla #1523 : 09 Nisan 2021, 23:17:08 »
Bu mal Bayern ne yapıyor ya.
Bayern bu maçı alamazsa gitsin alamanya 2. liginde top oynasın
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #1524 : 09 Nisan 2021, 23:18:20 »
Efes hic bir yerde milanoyu parcalayamaz. Efese en ters takim milano. Hem oyuncu kalitesi hem de hemen her pozisyonda efese karşılık verecek silahları olmasi nedeniyle. İstanbul'daki macta da 20 sayıya çıkan fark erimis sonra yine milano kazanmıştı. Biz kim çıkarsa çıksın zaten vesely yokken mac alamayız. Sıkmayın canınızı bosuna.
Sorun eleyip eleyememek değil.Ben de biliyorum İlhan abi,Veselysiz Khimki’den bile hallice bir takımız.
Ben Efes 3 maçta da ezilerek 20-30 sayı fark yiyerek elenmek istemiyorum.
Onların idman takımı olmak istemiyorum.
Benim sorunum o.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #1525 : 09 Nisan 2021, 23:20:53 »
Sorun eleyip eleyememek değil.Ben de biliyorum İlhan abi,Veselysiz Khimki’den bile hallice bir takımız.
Ben Efes 3 maçta da ezilerek 20-30 sayı fark yiyerek elenmek istemiyorum.
Onların idman takımı olmak istemiyorum.
Benim sorunum o.
Vesely yokken oluruz zaten sevgili kardeşim. Milano da olsa cska da oluruz. Dunku mac olcu degil diyorsunuz ama bizde vesely, gudu yada de colo yoksa biz bu takımdan halliceyiz.  Ben zaten tam kadro ve tam performans olursak diyorum. Okuduğunuzu anlayın artık.

Çevrimdışı friday

• Üye
« Yanıtla #1526 : 09 Nisan 2021, 23:24:35 »
Barça dakikalardır şaka gibi full kazma bir beşle oynuyor ve Bayern şurada 10+ yapıp vurup geçemedi, bir Reynolds var oynayan gerisi aptal aptal dolaşıyor. Var bir kaşıntı bakalım.
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #1527 : 09 Nisan 2021, 23:24:39 »
Vesely yokken oluruz zaten sevgili kardeşim. Milano da olsa cska da oluruz. Dunku mac olcu degil diyorsunuz ama bizde vesely, gudu yada de colo yoksa biz bu takımdan halliceyiz.  Ben zaten tam kadro ve tam performans olursak diyorum. Okuduğunuzu anlayın artık.
Tamam da Vesely’nin iyi döneceğini düşünmüyorum ben.Guduric’in de iyice formundan düştüğünü görmek lazım.
Berbat bir takımız aslında ama 2-3 tane elit oyuncu ayakta tutuyor takımı.

Benim derdim Efes’e elenmemek.
Kaybedersek bile tek maçta 30 yiyip elenelim ama 3 maç 30 fark yemek cidden koyar.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı friday

• Üye
« Yanıtla #1528 : 09 Nisan 2021, 23:26:37 »
Tamam da Vesely’nin iyi döneceğini düşünmüyorum ben.Guduric’in de iyice formundan düştüğünü görmek lazım.
Berbat bir takımız aslında ama 2-3 tane elit oyuncu ayakta tutuyor takımı.

Benim derdim Efes’e elenmemek.
Kaybedersek bile tek maçta 30 yiyip elenelim ama 3 maç 30 fark yemek cidden koyar.
Tamamen aynı şekilde düşünüyorum Ergin’i böbürlendirmek ve sikimsonik açıklamalarını duymak istemiyorum, eleneceksek ipimizi CSKA çeksin bari hem belki düğüm gevşek olur kurtuluruz falan :D
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1529 : 09 Nisan 2021, 23:27:27 »
Barcelona ayıp olmasın diye alacak şu oyuna bak bize tekme tokat oynadılar.