Gönderen Konu: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)  (Okunma sayısı 376172 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)
« Yanıtla #2175 : 31 Mayıs 2021, 07:32:22 »
Vakıfta fark ilk onlar aldı bizim Gamovalı kadro ile gelen final onları kamçıladı.Jan de brandt gitti Ze Roberto geldi.Ama gelen şampiyonluk yinede Vites artırdı.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #2176 : 31 Mayıs 2021, 08:01:01 »
Bence başkan okuyor sosyal medyayı tam terside olabilir paralel kuvvetlenebilirizde.Basket geriye gidemez.Taraftarın Ergin Ataman antipatisinide geride kalmamamız gerektiğinide.
3 yildir gerideyiz zaten.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2177 : 31 Mayıs 2021, 08:15:02 »
3 yildir gerideyiz zaten.

Herşey o lider bitirdiğimiz ama tonlarca sakatla girdiğimiz Efes yarı finaliyle başladı.Tam sağlıklı çıksak eleyecektik muhtemelen o maç sonrası ne Ergin Aataman kalacaktı ne bu kadro.Efesin sakatlanmadan buralara gelmesi ilginç.Sağlık ekipleri çok iyi sanırım.

Artık ileriye bakma zamanı.
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2021, 08:15:34 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #2178 : 31 Mayıs 2021, 08:21:19 »

Fenerbahçeli Bukowski Sn Cem Bey mi şaşırdım.Destek çıkarım.Her gün transfer incelemesi yapıyor.

Hayır Cem Ağrak Bukowski'nin yayınına konuk oldu.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2179 : 31 Mayıs 2021, 08:53:36 »

Teşekkürler izleyelim.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2180 : 31 Mayıs 2021, 09:38:37 »

Esas o Serdar Ali Çeliker denen zibidiye çok kızıyorum.Kafaladı koca başkanı taraftarlar nedense bu adamı çok seviyor.

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #2181 : 31 Mayıs 2021, 10:56:15 »

Esas o Serdar Ali Çeliker denen zibidiye çok kızıyorum.Kafaladı koca başkanı taraftarlar nedense bu adamı çok seviyor.
Çünkü konuşmayı biliyor ve bir kısım taraftarın duymak istediği şeyleri söylüyor. Örneğin şu 3 yıllık dönemde yönetim son derece başarısız. Sen de bir televizyona çıkıp yönetimi argoyla karışık bir dille eleştirirsen, biraz da o dediğim bir kısım taraftara yanlayıp onları kışkırtırsan seni de çok severler.
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2021, 10:56:56 Gönderen: Turski Grobar »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #2182 : 31 Mayıs 2021, 11:12:57 »
Bir riya söz konusu. Murat Murathanoğlu'nu da bu bütçe mavalına itiraz ettiği için uzaklaştırdılar oradan. Öte yandan Cem Ağrak'ın youtube yayınında (Fenerbahçeli Bukowski) belirttiği gibi bizim taraftar da çanak tuttu buna. Yok geliri yok, yok oraya verilecek parayla stoper alalım bilmem ne diyerek. 2 stoper 1 solbek için mahvettiler canım organizasyonu... Her zamanki gibi Fenerbahçe'nin ayağına Fenerbahçeliler sıktı...

Çok doğru bu kısım.
Şahsi görüşüm, şu anki Efes kadrosuyla başa çıkmak zor, karma bir takım olması lazım ancak. Ama bizim bu kadar geri gitmememiz gerekirdi. Kadroda belli bir kalite olduğunda eksiklere rağmen başa baş mücadele edildiğini önceki sene ligin finalinde görmüştük. Sloukas, Melli, Kalinic, Guduric, Green, Datome gibi isimlerle. Ama sadece 2-3 kişi olunca bugünkü duruma düşüyoruz işte..

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2183 : 31 Mayıs 2021, 11:15:31 »
Galatasaraylı taraftarlar komik dün güldüm resmen.Neymiş elimizden oyuncağımız alınmış ondan sinirliymişiz çekemiyormuşuz.

Artı hocalarının döneceğine eminler.
Ben ciddiye almıyorum onları. Basketi seven kesim değil onlar, Fenerbahçe karşıtı olanlar.. Kendi kazandıkları hiçbir şey yok. Sadece bizim kazanamamış olmamız ve üste bir başka Türk takımının kazanmasına sevinmek tam antiFener karşıtı davranış.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #2184 : 31 Mayıs 2021, 12:01:51 »
Adamlar 18de 4 gibi belki de yilin en kotu ucluk performansını gösterdikleri macta yine de kazandılar.

Cunku şutlar girmedigi zaman çizgiye gitmeyi akil edecek zekada ve cok kolay faul alan adamlari var. Hem yari final hem de finalde maci kazandıran o cok küçük fark faul atışlarından geldi.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #2185 : 31 Mayıs 2021, 12:31:36 »
Adamlar 18de 4 gibi belki de yilin en kotu ucluk performansını gösterdikleri macta yine de kazandılar.

Cunku şutlar girmedigi zaman çizgiye gitmeyi akil edecek zekada ve cok kolay faul alan adamlari var. Hem yari final hem de finalde maci kazandıran o cok küçük fark faul atışlarından geldi.
İlhan abi biz bunun tartışmasını yapmıştık özellikle.Öicic ve Larkin’in faul alma yetenekleri onları daha da değerli oyuncu yapıyor diye konuşmuştuk.

Nasıl Bogdan ve Udoh bizi sırtladıysa bunları da Micic ve Larkin sırtladı.Ama Avrupa basketbolunun geldiği nokta içler acısı.Barcelona’nın bu kadro yapısı ile finalde olmaması gerekiyordu.

Adamlar tüm sezon boyu ittirile ittirile buralara kadar geldiler ama işte yetenek seviyeleri kendilerinden daha üst düzey bir takıma yetmedi.

Saras Calathes’i tercih ederek ne kadar vizyonsuz bir Koç olduğunu bize göstermiştir zaten.

Bizim şampiyonluğumuzda olmayan milliyetçi duygular,nedense bunların şampiyonluğunda ortaya çıkmış.Gerçekten acayip değişik bir ülkeyiz.

GS’liler için spor tarihlerinin en büyük başarılarından biri oldu.Basketbolda elde ettikleri en büyük başarı bu şampiyonluk oldu.Ben onları nsskrtbol takımı olarak görmüyorum,Efes başarılı ise GS’de başarılıdır basketbolda.Genel olarak,eğer bir kulüp Fenerbahçe’ye karşı başarı elde ederse,GS’liler için kendi başarıları gibi bile görülebilir.Bence takmayın bile onları.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2186 : 31 Mayıs 2021, 12:50:43 »
Bizde Datome Kaliniç Vesely gibi parçalar vardı.Efeste de var bu.Moermann misal Simon misal arada Bandeanalı
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2021, 12:51:15 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #2187 : 31 Mayıs 2021, 13:01:51 »
İlhan abi biz bunun tartışmasını yapmıştık özellikle.Öicic ve Larkin’in faul alma yetenekleri onları daha da değerli oyuncu yapıyor diye konuşmuştuk.

Nasıl Bogdan ve Udoh bizi sırtladıysa bunları da Micic ve Larkin sırtladı.Ama Avrupa basketbolunun geldiği nokta içler acısı.Barcelona’nın bu kadro yapısı ile finalde olmaması gerekiyordu.

Adamlar tüm sezon boyu ittirile ittirile buralara kadar geldiler ama işte yetenek seviyeleri kendilerinden daha üst düzey bir takıma yetmedi.

Saras Calathes’i tercih ederek ne kadar vizyonsuz bir Koç olduğunu bize göstermiştir zaten.

Bizim şampiyonluğumuzda olmayan milliyetçi duygular,nedense bunların şampiyonluğunda ortaya çıkmış.Gerçekten acayip değişik bir ülkeyiz.

GS’liler için spor tarihlerinin en büyük başarılarından biri oldu.Basketbolda elde ettikleri en büyük başarı bu şampiyonluk oldu.Ben onları nsskrtbol takımı olarak görmüyorum,Efes başarılı ise GS’de başarılıdır basketbolda.Genel olarak,eğer bir kulüp Fenerbahçe’ye karşı başarı elde ederse,GS’liler için kendi başarıları gibi bile görülebilir.Bence takmayın bile onları.

Sampiyon olacaklari gun gibi ortadaydı. Evet başrolde micic ve larkin vardi ama mesela bir singleton yeri geldi tek başına mac aldi  Simon, beaubois yeri geldi macin oyuncusu oldu. Adamlarin yedekte oturttugu adam anderson bizde ilk 5 baslar. Ergin fenerbahcenin panzehirini buldu, ona göre takim kurdu ve bizim de kendi ayağımıza sikmamizla fenerbahceyi  yok etti.
Ben 3 sene önce artık Türk basketbolunda fenerbahcenin yerini efes almıştır demiştim. Bugun gelinen nokta ortada. Fenerbahce cskayi, milanoyu, maccabiyi deplasmanda yenerken bu durum supriz olarak nitelenmeye,  efes yenerken normal olarak nitelenmeye başlamıştır.
Simon soyunma.odasinda konuşup ikinci yari sahaya çıkıp maci kazanmaya karar verdik diyecek kadar bizi küçük düşürmüştür.

Bunlari artık kabul edecegiz. Vakif nasil Avrupa sampiyonlugundan sonra bizim.gibi takımı dağıtmak yerine yatırımı surekli artırarak şampiyonluklarına yenisini eklemisse efes de asla yatırımı kesmez. Micic, pleis, Simon gider lucic, punter, udoh gelir. Ama bu seviyeden kolayla kolay düşmezler.  Başarının tadını alıp da başarılı olan takimi sikip atan ancak bizim gibi kulüpler vardır. O nedenle seneye efes bu şekilde olmaz vs gibi kendimizi de avutmayalim.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #2188 : 31 Mayıs 2021, 13:46:46 »
Sampiyon olacaklari gun gibi ortadaydı. Evet başrolde micic ve larkin vardi ama mesela bir singleton yeri geldi tek başına mac aldi  Simon, beaubois yeri geldi macin oyuncusu oldu. ...

Sertaç Şanlı'yı da unutmamak gerekir. 
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2189 : 31 Mayıs 2021, 13:51:19 »
..... seneye efes bu şekilde olmaz vs .....

Bunu çevremde bir çok kişiden duyuyorum. Asıl komik olanı, kaybetselerdi de aynısını söyleyecek olmaları.
Adamlar 20 yıldır yapıyorlar bu yatırımı, belki de 30. Bizi gördükten sonra da olmaz dedikleri şeylerin olabileceğini de gördüler.. Ben de sanmıyorum düşeceklerini. Bundan sonra bir süre daha buralarda olurlar...
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2021, 14:02:19 Gönderen: ayhan »