Gönderen Konu: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)  (Okunma sayısı 376360 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)
« Yanıtla #2790 : 23 Aralık 2021, 01:31:23 »
Barca büyük takım karakteri göstererek aldı maçı. 39/39 faul attıktan sonra Sertaç ve Kuric iki kritik faul kaçırdı.Belki de rekor olacaktı.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #2791 : 23 Aralık 2021, 01:35:52 »
Barcadan cacık olmaz.İlhan beye katılıyorum ben.Eğer aksilik olmazsa Efes defolarına pota altı şampiyon olur.Saras 5 para etmez koç.Rezalet oyun sonu aldılar.

Tek Real durdurabilir bence Efesi.Milano falanda tırt.Barca şampiyon olamaz bu koçla hiç şansları yok.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2792 : 23 Aralık 2021, 01:38:47 »
Herif Calathesine birşey olmasın diye Exum diye bir oyuncu aldı.Biz alsak neler derdik.

Bu kısa rotasyonuyla Barcelona şampiyo olamaz.

Olinin şampiyonluk şansı Barcadan fazla.Dorsey-Sloukas-Walkup.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2793 : 23 Aralık 2021, 01:40:32 »
Şampiyonluk adaylarım Milano istesemde yine soru işareti konumundalar.

Oli-Real-Efes şu an şampiyonluk adayı.Milano şu oyunla zor.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #2794 : 23 Aralık 2021, 02:00:13 »
Tom abi, yaşına saygımdan bir şey demiyorum ama Barcelona mevzusunun bokunu çıkarmaya başladın. Sen Real Madrid aşığısın diye sineye çekecek halim yok. Senin Real aşkın kadar burada bir o kadar Barcelona sempatisi olan insan da vardır. Yeter ya, günde 10 kere şu kelimeyi kullandırıyorsun, iyi niyetimizi bu kadar kötüye kullanan başka kimse yok. Adam gibi şurada basketbol konuşalım. Ha ayrıca Katalanlar da son derece şerefli insanlardır, yedikleri baskıya ve zulme rağmen dimdik ayakta duruyorlar tarihleri boyunca.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2795 : 23 Aralık 2021, 06:53:53 »
Barcadan cacık olmaz.İlhan beye katılıyorum ben.Eğer aksilik olmazsa Efes defolarına pota altı şampiyon olur.Saras 5 para etmez koç.Rezalet oyun sonu aldılar.

Tek Real durdurabilir bence Efesi.Milano falanda tırt.Barca şampiyon olamaz bu koçla hiç şansları yok.

daha 3 gün önce saras barcada bir sistem oturttu falan diyordun ?

bence realden şampiyon takım çıkmaz. heurtel-goss gibi iki oyun kurucuyla şampiyonluk zor.
Efesi in de pota altı sıkıntılı ama realin oyun kurucu defosu daha büyük.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #2796 : 23 Aralık 2021, 07:30:38 »
daha 3 gün önce saras barcada bir sistem oturttu falan diyordun ?

bence realden şampiyon takım çıkmaz. heurtel-goss gibi iki oyun kurucuyla şampiyonluk zor.
Efesi in de pota altı sıkıntılı ama realin oyun kurucu defosu daha büyük.
Abi Efes bu pota altı ile şampiyon oldu. Hadi diyelim sıkıntılı Ergin zaten petrusevin durumuna göre takviye yapmayı planlıyor. 11 tane yabancıları var ama imkan ve ortam musaitken hiç bir fedakarliktan kacinmiyor adamlar. Olması gereken de bu zaten?  Avrupa basketbolu bu kadar boktanken bir iki kupa daha sikistirayim diyor adamlar. Bizim ve ardından doncicli realin sampiyonlugunun ardından Avrupa'da basketbol falan yok. Şu Efes bizim dönemimizde f4 falan yapamazdı mesela. Kalite bu kadar düşük.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2797 : 23 Aralık 2021, 09:20:48 »
Diyordum ama baya maç oynandı.Efeste ki kısa rotasyonu hiç bir takımda yok.Yani Kazanı geriden gelip yendim diye çoçuklar gibi sevinen takımdan bir halt olmaz.

Biz Obra döneminde vurup geçiyorduk. misal.Çok çirkef oynadılar 40 üstü tabi uzatmalarla arttı ama rezalet.Kollanmalarına rağmen zor yendiler.Uzatma brownu sakatladılar bastılar ayağına adamın.

Bende İlhan Bey gibi 2'inci Efes şampiyonluğuna hazırladım.Olmazlarsa seviniriz.
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2021, 09:22:12 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2798 : 23 Aralık 2021, 09:29:27 »
Gönlüm Milanodan yana umarım toparlarlar.Datomeyi çok seviyorum hayranım ilerde teknik heyette buluşabiliriz.

Efese karşı ligde umutluyum çünkü seçmek zorundalar.Liglerde önemli.
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2021, 09:31:54 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2799 : 23 Aralık 2021, 09:47:09 »
Başkan sırf Ergin Ataman için Obrayı tutup seviyeyi korumalıydı.

Ama kendisinde 0 sportif hırs olduğundan yapmadı biz taraftarlar daha heyecanlıyız daha sportifiz her yönden.
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2021, 09:48:06 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2800 : 23 Aralık 2021, 11:17:14 »
Abi Efes bu pota altı ile şampiyon oldu. Hadi diyelim sıkıntılı Ergin zaten petrusevin durumuna göre takviye yapmayı planlıyor. 11 tane yabancıları var ama imkan ve ortam musaitken hiç bir fedakarliktan kacinmiyor adamlar. Olması gereken de bu zaten?  Avrupa basketbolu bu kadar boktanken bir iki kupa daha sikistirayim diyor adamlar. Bizim ve ardından doncicli realin sampiyonlugunun ardından Avrupa'da basketbol falan yok. Şu Efes bizim dönemimizde f4 falan yapamazdı mesela. Kalite bu kadar düşük.

geçen sene Sertaç vardı, Simon vardı.. Bu sene daha da zayıflar. tek avantajları, son 10-15 yılın en iyi guard ikilisine sahip olmaları.
ama dediğin gibi kalite çok düşük, zaten bu yüzden bizim takımın hakkının f4 olduğunu söylüyoruz. uzun bir süre de bu seviyelerde olacak kalite. nba herkesi topluyor. buna göre plan yapıp 1-2 yıldız ve çevresinde iyi parçalarla takım kurabilen işi götürecek.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #2801 : 23 Aralık 2021, 12:10:08 »
geçen sene Sertaç vardı, Simon vardı.. Bu sene daha da zayıflar. tek avantajları, son 10-15 yılın en iyi guard ikilisine sahip olmaları.
ama dediğin gibi kalite çok düşük, zaten bu yüzden bizim takımın hakkının f4 olduğunu söylüyoruz. uzun bir süre de bu seviyelerde olacak kalite. nba herkesi topluyor. buna göre plan yapıp 1-2 yıldız ve çevresinde iyi parçalarla takım kurabilen işi götürecek.
Öyle bir dünya yok abi. Son 10-15 yılın en iyi guard ikilisi falan değiller. Bana sorsan boby + Bogdan mi micic + larkin mi diye 100 defa boby + Bogdan derim. En iyi döneminde ki lull + doncic falan bunlardan 10 tane sicar.
Simon hala var. Sertacin yerine de petrusev geldi. Sertactan bana göre hücumu daha iyi ama savunması zayıf adamın. Zaten ona göre de takviye düşündüklerini söyledim.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #2802 : 23 Aralık 2021, 12:23:20 »
Geçen yıl Sertaç dışında Dunston daha diriydi.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2803 : 23 Aralık 2021, 13:18:43 »
Öyle bir dünya yok abi. Son 10-15 yılın en iyi guard ikilisi falan değiller. Bana sorsan boby + Bogdan mi micic + larkin mi diye 100 defa boby + Bogdan derim. En iyi döneminde ki lull + doncic falan bunlardan 10 tane sicar.
Simon hala var. Sertacin yerine de petrusev geldi. Sertactan bana göre hücumu daha iyi ama savunması zayıf adamın. Zaten ona göre de takviye düşündüklerini söyledim.

katılmıyorum abi. belki bu dönemde böyle üstün görünüyorlar ama ligde bu ikilisi kadar dominant olan olmadı bence. llull-doncic in en iyi zamanları olmadı ki hiç llull iyiyken doncic cocuktu, sonrasında 1 sezon birşeyler yaptı, onda da thompson tercihimiz ve vesely nin playoff/f4 sıçmalarıyla finalde kaybettik, son dakikada 2-3 sayı fark varken verdiğimiz hücum ribaundu ile kaybettik. nando-serrod-higginsli cska bile clyburn un mvp performansıyla yendi efesi. pandemi olmasa coktan 2 şampiyonlukları olacaktı. Simon şimdilik yok gibi. geçen seneki gibi oynadığı maçlar olursa zaten efes gene kazanır o maçları. takviye işi şans.. kim çıkar ne çıkar bilinmez. Kuzmic sakatlanınca real tavares i aldı mesela, bizde de zizic, guduric gibi iyiler de oldu, tripkovic, sekulic gibi bombalarda..

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #2804 : 23 Aralık 2021, 15:20:29 »
katılmıyorum abi. belki bu dönemde böyle üstün görünüyorlar ama ligde bu ikilisi kadar dominant olan olmadı bence. llull-doncic in en iyi zamanları olmadı ki hiç llull iyiyken doncic cocuktu, sonrasında 1 sezon birşeyler yaptı, onda da thompson tercihimiz ve vesely nin playoff/f4 sıçmalarıyla finalde kaybettik, son dakikada 2-3 sayı fark varken verdiğimiz hücum ribaundu ile kaybettik. nando-serrod-higginsli cska bile clyburn un mvp performansıyla yendi efesi. pandemi olmasa coktan 2 şampiyonlukları olacaktı. Simon şimdilik yok gibi. geçen seneki gibi oynadığı maçlar olursa zaten efes gene kazanır o maçları. takviye işi şans.. kim çıkar ne çıkar bilinmez. Kuzmic sakatlanınca real tavares i aldı mesela, bizde de zizic, guduric gibi iyiler de oldu, tripkovic, sekulic gibi bombalarda..
abi 2017-2018de doncic MVP olurken lull 30 yaşındaydı. Çocuk dediğin adam ortalığı duman etti o yıl. Bobynin o en iyi döneminde de larkinin baskoniada bir halt yediğini hatırlamıyorum. Boby ne adamları denize dokmustur. son 10-15 yıl dediğinde spa, jasi ve dia'nin aynı takımda olduğu pana da girer işin içine. Biraz fazla son dönemin etkisinde kalmış gibisin sen. Bogdanin olduğu yerde micicin esamesi okunmaz. Sen hala micic + larkini bunların önüne koyuyorsan  diyecek bir şey kalmıyor fazla :)