Gönderen Konu: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)  (Okunma sayısı 376345 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)
« Yanıtla #3150 : 23 Nisan 2022, 11:40:48 »
Reali bu organizasyonun en büyük sefiri.

Aynen, çok büyük sefir. Hatta onları yenmek imkansız, eğer izin verirlerse arada başka şampiyonlar çıkıyor.

Ama ne hikmetse senin yere göğe sığdıramadığın bu sefir, Zeljko Obradovic'ten sonra 20 yıl beklemiş şampiyon olabilmek için. İtin götüne soktuğun, nefretinden ne diyeceğini iyice şaşırdığın Barcelona ve Real Madrid'in modern zamanlardaki şampiyonluk sayısı da aynı, 2.

Euroleague'e illa sefir arıyorsan Obradovic'tir. Takım olarak birini öne çıkartacaksan da bu son yıllarda ama öyle ama böyle CSKA Moskova'dır. CSKA'dan sonra da yine modern zamanların en başarılı takımlarından biri Maccabi'dir.

Obradovic'in Fenerbahçe'si dominasyon olarak Real Madrid'in önündedir. İtici bir karakter desek de Ergin Ataman'ın Anadolu Efes'i de Real Madrid'in bir adım önüne çıkmıştır. Zoruna gitse de bu böyledir.

« Son Düzenleme: 23 Nisan 2022, 11:42:28 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #3151 : 23 Nisan 2022, 12:17:54 »
Koç olarak demedik.Obra gittiği zaman gördük Pana ne hallere düştü.Barcrlona rezil oldu geçse ne yazar turu.Dominr edecek maçı.Adamlar 10 kez kupa almış evet belli dönem alamamış çünkü Estudaintes Badalona ve az Barça gibi organizasyonlar vardı.Koc çarpıtması yapmadım.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3152 : 23 Nisan 2022, 12:19:00 »
Barcelonada Abrines dönmesine rağmen rezil olup yeniĺdiler.Ne beklenir domine etmeleri.Ben güzelleme yasam ne olur ki gerçekler ortada.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3153 : 23 Nisan 2022, 12:25:06 »
Konu nasil Obraya geldi.Diger forumda yazdım görüşlerimi.Obra ayrı yerde.Seneye göreceğiz Partizan ile neler yapıyor.Obra ayrı yerde

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #3154 : 23 Nisan 2022, 12:31:27 »
Dediğimi anlamamışsın, hoş bunu normal karşılıyorum. Euroleague dendiğinde ortada bir sefir varsa bu Obradovic'tir, nokta. Alakalı alakasız her konuya Barcelona'yı sıkıştıran adam, konu nasıl Obradovic'e geldi diyor. Ama bizim UEFA kupamız var diyen Galatasaraylılar'dan hiçbir farkın yok. Ama Real Madrid'in 10 kupası var diye bir ömür kendini tatmin edersin işte.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #3155 : 23 Nisan 2022, 12:33:09 »
Ayrıca Saras'ı koç olarak üst seviye görmem, konuyla ilgili tweet'lerim mevcut isteyen açar bakar. Barcelona'ya daha önce dediğim gibi hiç sempatim yoktu ama bundan sonra senin her Real mesajına nasıl koydu ama Barcalona diye karşılık vereceğim. Başka dilden anlamıyorsun.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3156 : 23 Nisan 2022, 12:33:47 »
Buarada Ergin Ataman belki adamın biri.Eger biz o 4lu finale kalsak ortada olmayacaktı Milano takımını geçtiler artık.Delaney yok Rodriguezde.Melli Detone.Efes alacak gibi artık ikinci kez.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3157 : 23 Nisan 2022, 12:34:33 »
Ayrıca Saras'ı koç olarak üst seviye görmem, konuyla ilgili tweet'lerim mevcut isteyen açar bakar. Barcelona'ya daha önce dediğim gibi hiç sempatim yoktu ama bundan sonra senin her Real mesajına nasıl koydu ama Barcalona diye karşılık vereceğim. Başka dilden anlamıyorsun.
Değerli Kemal Bey takım.karsilastirmasi yaptık koçlar konuşulursa tabi ki net.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2022, 12:35:17 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3158 : 23 Nisan 2022, 12:35:57 »
Obra konusu tartişmaya kapali.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #3159 : 23 Nisan 2022, 12:39:23 »
Tom bey, bu sonuçlar 93-80, 86-68, 85-75, 108-97 sana bir şey anımsatıyor mu? Sefiri paket etmekle meşgul bu sezon bitik Barcelona. Gelsin Final Four'da bir daha rezil etsin, yollasın.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3160 : 23 Nisan 2022, 12:41:33 »
Barcelona kadrosu iyi mi evet ama çok kötü basket oynuyorlar.Ve incitici mağlubiyet aldılar.Sampiyon adayı hele ilk maçı almışsa domine eder.Ben ikinci Efes dampiyonluguna hazırladım fazla üzülmemek için.Ilhan Beyide tebrik ederim.Bildi.Takim yok olduğunuz dönem daha kuvvetliydi organizasyon.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #3161 : 23 Nisan 2022, 12:42:30 »
Değerli Kemal Bey takım.karsilastirmasi yaptık koçlar konuşulursa tabi ki net.

Obradovic konusunu anlamayacağını tahmin ettiğim için CSKA Moskova'yı da yazdım. CSKA koç değil, takım. Bak bir yukarıya bu sezon senin Real Madrid'ini kucağına alıp oynayan Barcelona'nın skorlarını da yazdım, ek bilgi. İnşallah Final Four'da Barcelona-Real Madrid eşleşmesi olur da görürüz bakalım senin sefirini.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3162 : 23 Nisan 2022, 12:44:11 »
Tom bey, bu sonuçlar 93-80, 86-68, 85-75, 108-97 sana bir şey anımsatıyor mu? Sefiri paket etmekle meşgul bu sezon bitik Barcelona. Gelsin Final Four'da bir daha rezil etsin, yollasın.
4lu final belli olmaz işte.Ben kadro olarak daha dolgun görüyorum Pota altı daha iyi.Barcada kısalar bir tik.Ama ortak konu Edesin almaması kim alır da alsın yeter ki Ergin Ataman almasın.Tum dualar bunun için.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3163 : 23 Nisan 2022, 12:45:53 »
Obradovic konusunu anlamayacağını tahmin ettiğim için CSKA Moskova'yı da yazdım. CSKA koç değil, takım. Bak bir yukarıya bu sezon senin Real Madrid'ini kucağına alıp oynayan Barcelona'nın skorlarını da yazdım, ek bilgi. İnşallah Final Four'da Barcelona-Real Madrid eşleşmesi olur da görürüz bakalım senin sefirini.
Argo yazmayalım. Ah atışma şeklinde biraz eğlencedir spor.Once Münihi geçsin. Trincheri duman etti Sarası.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2022, 12:46:25 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3164 : 23 Nisan 2022, 12:47:28 »
Seneye Obra Barca başina geçer.Saras yine kupayı alamazsa.Iste o zaman Barça dönemi baslar.Arti hala o kötü salondalar inanılmaz hani yeni salon yapıyorlardı .
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2022, 12:48:05 Gönderen: Tom Hanks »