Gönderen Konu: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)  (Okunma sayısı 376202 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
Ynt: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)
« Yanıtla #3540 : 09 Aralık 2022, 01:31:06 »
94-95 Monaco kazandı.
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2022, 01:32:08 Gönderen: Semazen »
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #3541 : 09 Aralık 2022, 01:34:08 »
Real bizim.mactaki konsantrasyonda değildi.Gurur verici.Bizi büyük takım statüsünde kabul ediyorlar.Her zaman bizi buraya çıkartan eski hocamız ve eski oyunculara sonsuz teşekkürler.71 artık Bizi.Savunmayla durdurdular.Istese yapıyorlar.
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2022, 01:41:18 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3542 : 09 Aralık 2022, 01:39:41 »
Normal sürenin sonunda nasıl olsa kazandık maçı diye hepsi yavsak yavsak siritiyordu. James üçlüğü koyunca sustular. Uzatmada da bağıra bağıra kaybettiler.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #3543 : 09 Aralık 2022, 01:41:45 »
Real'in kaybetmesi hârika oldu. Haftaya Oly deplasmanında kaybetsek bile Monaco-Barcelona maçının olması yine bizim lehimize, maç kaybetme hakkımız var yâni.

Şu oyuna devam edelim Oly gibi sert bir deplasmandan da çıkabiliriz, Vezenkov'u tutarsak kolaylaşır.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3544 : 09 Aralık 2022, 01:45:42 »
Tavares lüzumsuz geldi James tam psikopat.Ama bu skor yanıltmasın çok büyük adaylar şampiyonluğa.Niye kasmadılar.Monakoda tehlikeli bilemedim.Biri kaybedecekti.Hocalari fena disiplinli fırça gelir.Getcekten bazen laubali tavırları oluyor aldım havası Okobo gördüm sakatlanan oyuncuyu kimse çok üzücü.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3545 : 09 Aralık 2022, 01:53:32 »
Ne güzel yine playoff heyecanı kimle eşlesecegiz heyecanı harika duygular.Cıvıl cıvıl kulubüz.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #3546 : 09 Aralık 2022, 08:51:08 »
Pana-Milano mac sonu inanilmaz şeyler oldu ve pana uzatmada dağıttı.

Tarihi derbide ise tarihe geçecek mac sonu ile kizilyildiz partizani bir kez daha mağlup etti.

Obra partizan ile hayal kırıklığına devam ediyor.

oyun kurucusuz oynuyorlar. Obradovic in 2 senedir bu duruma müdahale etmemesi de ilginç. 

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #3547 : 09 Aralık 2022, 09:28:11 »
Real'in kaybetmesi hârika oldu. Haftaya Oly deplasmanında kaybetsek bile Monaco-Barcelona maçının olması yine bizim lehimize, maç kaybetme hakkımız var yâni.

Şu oyuna devam edelim Oly gibi sert bir deplasmandan da çıkabiliriz, Vezenkov'u tutarsak kolaylaşır.

Vezenkov enteresan bir oyuncu, top sektirmeden 15-20 sayı atıyor.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3548 : 09 Aralık 2022, 09:57:29 »
2 yıl önce Vezenkovu övdüğümde vasatsever olarak ilan edilmiştim.Şimdi övgüler var adama.
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2022, 10:16:06 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #3549 : 09 Aralık 2022, 10:54:44 »
Real yine aynı haltı yedi. 1 sayı gerideyken ve ribaundu aldığı takdirde maksimum 3-4 saniye hücum süresi kalacağını bildikleri halde faul yapmadılar.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #3550 : 09 Aralık 2022, 12:19:15 »
Punter Obra hocamı emekli edecek bu gidişle  :)

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #3551 : 09 Aralık 2022, 14:45:16 »
Cabarro'nun kaçırdığı turnikeyi yeni gördüm Milano lanetlenmiş kesin  ;D

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #3552 : 09 Aralık 2022, 20:09:34 »
Punter Obra hocamı emekli edecek bu gidişle  :)

Yukarıda Ayhan abi de söylemiş, ciddi anlamda oyun kurucu eksikliği yaşıyorlar. Kızılyıldız'a ligde de kaybetmişleri geçen hafta. Dün bir yandan da bu maça bakıyordum. Atmosfer muazzamdı, iyi de başlamışlardı ama hiç 'vurup geçerler' güvenini vermediler. Aksine Kızılyıldız 'bir şekilde oyunun içinde kalır' hissini verdi. Devreyi de onlar iyi bitirdi zaten. Üçüncü çeyrek Partizan yine iyi başladı, bir noktaya kadar getirdi ama sonunda tercih hataları belirleyici oldu.

Obradovic, eğer bu sistemde ısrar edecekse oraya net bir oyun kurucu almak zorunda. Bütçeden dolayı transfer yapabilecek durumda değillerse o zaman mutlaka sisteminde oynama yapmak zorunda. Her şartta bu sezon işi zor gibi. Yine de bu krizlerden çıkmayı başarabilecek yegane koç da kendisi.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3553 : 09 Aralık 2022, 22:25:21 »
Efes 3.ceyrekte 8 tane üçlük atti. Saka degil. Tam 8 tane. Hayatta bir bu efesten bir de gsw'dan nefret ettiğim kadar hic bir takımdan nefret etmiyorum. Her aldıklarını potaya sallayan ikilikten cok ucluk deneyen nefretlik takimlar. Haaa basarililar mi basarililar ama birebir aynı sistemi oynayan basketbolu tamamen değiştiren sahada tamamen serbest stil takılan birbirinin aynı iki takim. Bana gore basketbolu katlediyorlar. Ergin muhtemelen baya bir seyretmiş gsw'i ki aynı ekolde bir takim yaratmış. Mac kafa kafaya giderken arka arkaya 6-7 tane üçlükle birden 10-15 sayi one firliyorlar. Zaten clyburn bile gelir gelmez dedi. Sahada tamamen serbestiz diye. Mac degil de idmanda sut yarışması yapiyorlar sanki. Bir ceyrekte 8 ucluk nedir.
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2022, 22:35:26 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3554 : 09 Aralık 2022, 22:41:12 »
Efes 3.ceyrekte 8 tane üçlük atti. Saka degil. Tam 8 tane. Hayatta bir bu efesten bir de gsw'dan nefret ettiğim kadar hic bir takımdan nefret etmiyorum. Her aldıklarını potaya sallayan ikilikten cok ucluk deneyen nefretlik takimlar. Haaa basarililar mi basarililar ama birebir aynı sistemi oynayan basketbolu tamamen değiştiren sahada tamamen serbest stil takılan birbirinin aynı iki takim. Bana gore basketbolu katlediyorlar. Ergin muhtemelen baya bir seyretmiş gsw'i ki aynı ekolde bir takim yaratmış. Mac kafa kafaya giderken arka arkaya 6-7 tane üçlükle birden 10-15 sayi one firliyorlar. Zaten clyburn bile gelir gelmez dedi. Sahada tamamen serbestiz diye. Mac degil de idmanda sut yarışması yapiyorlar sanki. Bir ceyrekte 8 ucluk nedir.
abi bence efes ve gsw arasında üçlük sayılarının fazlalığı dışında hiçbir benzerlik yok.efes aldığını sallayan bir takım orası kesin ama gsw nba’in açık ara en spesifik basketbol oynayan takımı.curry,klay öyle sürekli isolation oynayıp aldığını atmıyor ki.öyle bir takım olsalar zaten draymond gibi bir oyuncu bu kadar parlayamazdı.ergin’in biz gsw gibi oynuyoruz açıklaması da ilk yıllarda biraz örtüşüyordu da son 3 sezondur hiçbir benzerlik yok diye düşünüyorum.daha çok harden zamanı houston gibiler hatta.