Gönderen Konu: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)  (Okunma sayısı 376258 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)
« Yanıtla #3585 : 16 Aralık 2022, 02:13:13 »
De colo ve asvelin 3 maçtır yaptıkları inanılmaz.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #3586 : 16 Aralık 2022, 09:49:23 »
De Colo Euroleagaue tarihinin son 20 yoldaki en büyük yıldızlarındandır.Izlemek muazzam keyifli keşke kalsaydı bizde bıraksaydı.Yinede tarihimize geçti.Öte yandan organizasyonda hep kazanmak diye olay yok zaman zaman üzülüp sevineceğiz belki bugünde kayıp sonu önemli.Alt kaybettikceaz daha playoffa yaklaşıyoruz artı baraj düşüyor.Güzel organizasyon oluyor.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3587 : 16 Aralık 2022, 10:28:50 »
Bunlarda ayrılıkçı hemde silahla.Neyse spor bu.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #3588 : 16 Aralık 2022, 11:06:04 »
Bunlarda ayrılıkçı hemde silahla.Neyse spor bu.

Bir şey dendiği zaman alınıp küsüyorsunuz ve sonra da "Bu son mesajım" diyerek gidiyorsunuz.  Ardından 3 gün olmadan geri geliyorsunuz. Buyurun gelin, başımızın üzerinde yeriniz var. Ama madem ki tükürdüğünüzü yalıyorsunuz hatta onurunuzu gururunuzu bir taraf bırakıp tekrar geliyorsunuz en azından bunun değerini bilin ve herkesin şikayet ettiği, sizin saygınlığınızı zedeleyen, ciddiye alınmayan şu tarafınızı törpüleyin. Bir mesaj yazıyorsunuz, ardından da yine saçma sapan, konuyla, forumla, başlıkla hiç mi hiç alakası olmayan yorum gönderiyorsunuz. Amacım sizi kırmak değil ki asla yapımda böyle bir şey yok zaten. Ama anladığım kadarı ile birisinin sizi sürekli ikaz edip küstürmesi gerekiyor. Bakın yaşınız 51 olmuş ve 20 yaşındaki gençlerin eleştirisini, tepkisini alıyorsunuz. Bu sizi hiç mi rahatsız etmiyor?

Ben ve birçok kişi buraya konuyla ilgili yorumlar, haberler, duyumlar için geliyor.  Yerine ve ortamına göre geyik te yapıyor. Ama siz başka bir boyuttasınız ve bu tavrınız diğer katılımcıları genelde rahatsız ediyor.

Ben buranın düzen sağlayıcısı veya kanun koyucusu değilim ve haddim de değil. Sadece bir abiniz olarak birçok kişinin söylemek isteyip te saygısızlık yapmamak için sessiz kaldığı bir düşünceyi seslendirmek istedim. Hakkınızı helal edin, affola.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3589 : 16 Aralık 2022, 11:18:02 »
Ben durum değerlendirmesi yaptım.Politakaya girmeden spor sonuçta dedim.Maalesef Bask deyince aklıma Eta örgütü geliyor.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #3590 : 16 Aralık 2022, 11:22:44 »
Ben durum değerlendirmesi yaptım.Politakaya girmeden spor sonuçta dedim.Maalesef Bask deyince aklıma Eta örgütü geliyor.

Konu başlığı ne? " Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar) "
Hali ile buraya bir ileti gönderildiğinde insanlar, Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar) ile ilgili bir gelişme, haber, duyum var diye geliyor ve senin cevabınla karşılaşıyor. Ve işin can yakan kısmı sen bunu normal görüyorsun.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3591 : 16 Aralık 2022, 11:24:28 »
Bir şey dendiği zaman alınıp küsüyorsunuz ve sonra da "Bu son mesajım" diyerek gidiyorsunuz.  Ardından 3 gün olmadan geri geliyorsunuz. Buyurun gelin, başımızın üzerinde yeriniz var. Ama madem ki tükürdüğünüzü yalıyorsunuz hatta onurunuzu gururunuzu bir taraf bırakıp tekrar geliyorsunuz en azından bunun değerini bilin ve herkesin şikayet ettiği, sizin saygınlığınızı zedeleyen, ciddiye alınmayan şu tarafınızı törpüleyin. Bir mesaj yazıyorsunuz, ardından da yine saçma sapan, konuyla, forumla, başlıkla hiç mi hiç alakası olmayan yorum gönderiyorsunuz. Amacım sizi kırmak değil ki asla yapımda böyle bir şey yok zaten. Ama anladığım kadarı ile birisinin sizi sürekli ikaz edip küstürmesi gerekiyor. Bakın yaşınız 51 olmuş ve 20 yaşındaki gençlerin eleştirisini, tepkisini alıyorsunuz. Bu sizi hiç mi rahatsız etmiyor?

Ben ve birçok kişi buraya konuyla ilgili yorumlar, haberler, duyumlar için geliyor.  Yerine ve ortamına göre geyik te yapıyor. Ama siz başka bir boyuttasınız ve bu tavrınız diğer katılımcıları genelde rahatsız ediyor.

Ben buranın düzen sağlayıcısı veya kanun koyucusu değilim ve haddim de değil. Sadece bir abiniz olarak birçok kişinin söylemek isteyip te saygısızlık yapmamak için sessiz kaldığı bir düşünceyi seslendirmek istedim. Hakkınızı helal edin, affola.
  Eleştiriye açığım.Saygilar.Ben bir durum değerlendirmesi yaptım.Gecen dönemler orda Fb televizyon ekibi tehlike atlatmış saldırı girişimi Madrid lafı geçince.Spor sadece spor olmuyor bazen.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3592 : 16 Aralık 2022, 11:28:55 »
Konu başlığı ne? " Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar) "
Hali ile buraya bir ileti gönderildiğinde insanlar, Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar) ile ilgili bir gelişme, haber, duyum var diye geliyor ve senin cevabınla karşılaşıyor. Ve işin can yakan kısmı sen bunu normal görüyorsun.
Çoğu kez politikaya girmemeye çalışırım yeri değil doğru daha dikkatli olmaya çalışırım.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3593 : 17 Aralık 2022, 00:23:43 »
Partizan Efes'i tokatladı ilk yarıda baya geridelerdi. Nunnaly kritik bir üçlük soktu Clyburn maç boyu sıvadı baya

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3594 : 17 Aralık 2022, 00:25:20 »
Clyburn ne oldu lan koydumu Obra ağız ishali olan terbiyesiz oyuncu.Buranin en büyük koçu saygı duyacaksın terbiyesiz.Biz yenilince Ergin Beyde yenilmiş sayıldı.Barca lider aman olsunlar.
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2022, 00:26:15 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3595 : 17 Aralık 2022, 00:26:39 »
acaba düşük bütçeyle yenince obra bazılarına göre artık daha iyi koç olabilir mi erginden

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3596 : 17 Aralık 2022, 00:29:55 »
Virtus değişik bir seri yakalayarak Maccabi'yi yendi

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3597 : 17 Aralık 2022, 00:30:16 »
Liderliğin getiribyok hayrını görsünler.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3598 : 17 Aralık 2022, 00:30:43 »
Organizasyonda boş takım yok.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3599 : 17 Aralık 2022, 00:31:06 »
Bobua'nın 30 sayısı yetmedi Obra Hocam 10 sayıdan gelip yendi Efes'i ve 5 maçlık yenilgi serisine son verdi.