Gönderen Konu: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)  (Okunma sayısı 376210 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)
« Yanıtla #3975 : 11 Mayıs 2023, 00:34:48 »
Valla İlhan abi, bu serideki tutumuna da kökten karşıyım. Obradovic'e olan antipatin nedeniyle gayet normal ve olması gereken hakem yönetimlerini Partizan'ı kayırıyorlar olarak adlandırıyorsun. Hakemlerin yönetmesi gereken şekil bu zaten. Partizan'ın kollandığı 2 düdük varsa, Madrid'e de aynı var. Ortada yönetilen bir seri var, genel olarak da yaşanan olaylar ve verilen cezalara bakılınca canı yanan Partizan.

Biz olsak böyle mi olurdu, olmazdı. Ama bize haksızlık yapılıyor diye Partizan kayrılmış olmuyor zira dediğim gibi Real Madrid'e katliam yaptıkları hiçbir düdük yok.
Tam tersi obraya olan kökten sempatin seni taraflı maç izlemeye itiyor farkında değilsin. Şu maçı senle oturup birlikte baştan izleyelim inan ki haksız çıkarsın. Tavarese çalınan ve kenara gelmesine neden olan 3.faul, ndiayeyi oyun dışına iten faul, flu olmasına rağmen partizana verilecegini adım gibi bildiğim ve verilen top vs vs vs o kadar çok var ki, eğer 3 tane moruk son çeyrek tecrübe koymasa ortaya bu partizan F4 yapacakti. Onca desteğe rağmen bu kadar yetti gucleri.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #3976 : 11 Mayıs 2023, 00:36:14 »
Obra Fenerbahçe tarihine altın harflerle geçen bir deha.Ama bu seride kollanmadı demesek.Bugün hikaye yazmasini çok istediğini belli etti organizasyon Lessortun hareketi Tavarese falan calinan fauller.Böyle hikayelerı sever organizasyonlar.Barca bu eksik Reali yener artık Deck yok.
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2023, 00:37:23 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #3977 : 11 Mayıs 2023, 00:39:23 »
Tam tersi obraya olan kökten sempatin seni taraflı maç izlemeye itiyor farkında değilsin. Şu maçı senle oturup birlikte baştan izleyelim inan ki haksız çıkarsın. Tavarese çalınan ve kenara gelmesine neden olan 3.faul, ndiayeyi oyun dışına iten faul, flu olmasına rağmen partizana verilecegini adım gibi bildiğim ve verilen top vs vs vs o kadar çok var ki, eğer 3 tane moruk son çeyrek tecrübe koymasa ortaya bu partizan F4 yapacakti. Onca desteğe rağmen bu kadar yetti gucleri.

Niye abi, ben Obradovic'i seviyorum diye taraflı oluyorum ama senin nefretin çok bariz belliyken tarafsız oluyorsun. Oturup maçı baştan seyretmeme gerek yok, benim de sizin gibi gözlerim var, gayet net izliyorum. Hiç öyle rüzgar yaptığınız gibi Partizan'ın kollandığını falan düşünmüyorum. Yıllardır kollanmanın kralını yaşayan, Fenerbahçe'nin de elinden bir şampiyonluk alan Real Madrid'i bu kadar savunacak kadar Obradovic nefretinizin oluşması da bana göre tuhaf. Ben, kendime adıma Obradovic'e olan sevgimi ve duygusal bağımı inkar etmiyorum, hiç öyle laf sokmanın anlamı yok yani.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #3978 : 11 Mayıs 2023, 00:40:11 »
Obra Fenerbahçe tarihine altın harflerle geçen bir deha.Ama bu seride kollanmadı demesek.Bugün hikaye yazmasini çok istediğini belli etti organizasyon Lessortun hareketi Tavarese falan calinan fauller.Böyle hikayelerı sever organizasyonlar.Barca bu eksik Reali yener artık Deck yok.

Ya anladık aq aynı şeyi yazıp duruyorsun, yeter.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3979 : 11 Mayıs 2023, 00:50:21 »
Basketbole doyduk.Monako alsın kupayı.Bu atışa kalkıp üste topla alakası olmadan düşen oyuncuya centilmenlik dısi cikmali.Exum hem kendini sakatlıyordu hemde Rodriguezi.
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2023, 00:50:44 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #3980 : 11 Mayıs 2023, 00:52:44 »
Basketbole doyduk.Monako alsın kupayı.Bu atışa kalkıp üste topla alakası olmadan düşen oyuncuya centilmenlik dısi cikmali.Exum hem kendini sakatlıyordu hemde Rodriguezi.

Kupanın sahibi belli dizayn edilmiş Barcelona alacak kupayı.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #3981 : 11 Mayıs 2023, 00:52:55 »
Niye abi, ben Obradovic'i seviyorum diye taraflı oluyorum ama senin nefretin çok bariz belliyken tarafsız oluyorsun. Oturup maçı baştan seyretmeme gerek yok, benim de sizin gibi gözlerim var, gayet net izliyorum. Hiç öyle rüzgar yaptığınız gibi Partizan'ın kollandığını falan düşünmüyorum. Yıllardır kollanmanın kralını yaşayan, Fenerbahçe'nin de elinden bir şampiyonluk alan Real Madrid'i bu kadar savunacak kadar Obradovic nefretinizin oluşması da bana göre tuhaf. Ben, kendime adıma Obradovic'e olan sevgimi ve duygusal bağımı inkar etmiyorum, hiç öyle laf sokmanın anlamı yok yani.
Laf sokmadim ki senin beni itham ettiğin şeyin aynısını tersten sana yansittim. O kadar rahatsız olma bence. Ben obradan nefret etmiyorum ama sempati de hiç duymuyorum artık.  Partizani ise takım olarak sevmiyorum. 2.macta çıkan olaylar olmasa partizan turu geçer miydi bilemeyiz ama reali hiç sevmememe rağmen ben sahalarinda bu kadar hadi senin deyiminle kayrilmasinlar ama ortada maç yonetildigini bile bu yaşıma kadar bilmem ki ortada falan da değildi yönetim. Obra bir markadir ve eurolague  bana göre net bir şekilde onun marka değerinin Sırp basketbolu ve reytingi ile F4'te olmasını istemistir ama kadrolarınin en önemli oyuncusu Milano'da hiç bir bok yiyemeyen punther ve leday olunca bir yere kadar gelebildiler. Sen ne dersen de ben de ne dersem diyeyim fikirlerimiz değişmeyecek.
Bu adam bizim.tarihimize geçmiştir ama artık rakiptir. Bunu da hal ve hareketleri ile.net bir sekilde belli ediyor. Benim artık ona sempatim yok ve benim için bir rakiptir, aynı onun bizi gördüğü gibi.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #3982 : 11 Mayıs 2023, 00:56:17 »
Partizan taraftan dzanan musaya türk diye küfe ettikleri zaman benim için bittiler, obradovic konusunda kararsızım hala eskisi gibi sevgim olmasa da tavırlarından dolayı, saygım devam ediyor bizi bu noktalara taşıdı adam Ali kocu ben de onun kadar sevmiyorum hele ona son yapılan muamele skandaldi, Sertaç twitler falan fiyasko.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3983 : 11 Mayıs 2023, 09:39:00 »
Ben takım ısınmalarını her bransta severim.Rodriguez kadar muthiş ısınan bir adam gormedim.Yok böyle birşey.Artıoyun zekası 140 falandır beyniyle oynuyor.Dün Partizanın en büyük hatası maçı yavaşlatamamak oldu.Bitime 3üncü periyit 6.41 fark 14 idi.Reale tempo. verirsen mahveder.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #3984 : 11 Mayıs 2023, 09:43:33 »
Barcelona, Real Madrid'i evire çevire, ters düz yapa yapa siksin başka bir şey istemez oldum. Adam aklını Barcelona'yla bozmuş, şampiyon yapacaklarmış kafaya bak aq. Yıllardır her sene Barcelona'yı şampiyon yapmak istiyorlar ama nedense olamıyor. Fenerbahçe içinde böyle derler, yıllardır hiç sekmez şampiyon yapacaklar ama 8 senedir bir sik olduğu yok.

ateşi bol olasıca hıncalın bu sene feneri şampiyon yapacaklar olayına döndü tom amcanın barca takıntısı.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3985 : 12 Mayıs 2023, 23:36:12 »
Vesely Obradario lig maçında sakatlanmış.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3986 : 15 Mayıs 2023, 17:18:43 »
EuroLeague'de yılın beşi belli oldu:

• Lorenzo Brown
• Dzanan Musa
• Sasha Vezenkov
• Mathias Lessort
• Walter Tavares

EuroLeague'de yılın en iyi ikinci beşi:

• Mike James
• Darius Thompson
• Wade Baldwin IV
• Kevin Punter
• Nikola Mirotic

motley’i de koyarsın 2. beşe ya 2 ay önce mvp adayı olarak gösterip 10 oyuncudan biri olarak seçmemek saçma geldi.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #3987 : 15 Mayıs 2023, 17:21:55 »
Motley'i 5.beşe bile koymam. Malın teki. Bizden 1 ihtimal Hayes girebilirdi. Onu da almamışlar.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3988 : 15 Mayıs 2023, 17:40:17 »
Motley'i 5.beşe bile koymam. Malın teki. Bizden 1 ihtimal Hayes girebilirdi. Onu da almamışlar.
ya tamam ben de çok zeki olduğundan demiyorum zaten de herif 15 sayı 6 ribaund ortalamayla bitirmiş sezonu yani yukarda da dedim 2 ay önce kendileri mvp adayı olarak gösterdi sonuçta.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #3989 : 15 Mayıs 2023, 17:53:33 »
ya tamam ben de çok zeki olduğundan demiyorum zaten de herif 15 sayı 6 ribaund ortalamayla bitirmiş sezonu yani yukarda da dedim 2 ay önce kendileri mvp adayı olarak gösterdi sonuçta.
İstatistik herşey olsaydı clyburn ve micici de almak lazımdı en iyi beslere. Sezonun ortasından itibaren defolari ortaya çıkmış bir isim. Oyun zekası hiç yok. Yeteneği de tartisilir bence. 1 sene daha sabretmek lazım.