Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 400938 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aaaaaa1907

• Üye
  • Yer: İzmir
    • balkabalka
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #420 : 20 Şubat 2016, 22:03:20 »
bu arada burası futbol takımıyla kirletilmemeli ama bir karşılaştırma yapmak açısından buraya yazıyorum. ben gerçekten hiç bir şeyi bu kadar sevemedim, bu erkek basketbol takımı ve büyük reis kadar. bir tarafta bakıyorsun komplekse egoya batmış, başarıları büyük reisin yanında milyonda 1 bile etmeyecek bir adam. her türlü kayırmacılık, oyuncu küstürme, performans alamama sağlıyor. elindeki iyi oyuncuların değerini düşürmeyi, becerilerini köreltmeyi mükemmel bir şekilde başarıyor ve her şey bu kadar barizken burnundan kıl bile aldırmıyor. eminim şu futbol takımındakilerin çoğu hocalarının becerilerine inanmıyor, saygı duymuyor. diğer tarafta bakıyorsun bir antrenörün yapabileceği her şeyi yapmış bir adam, başarılarından çok onun samimiyetine ve tutkusuna saygı duyuyor. takımın yıldız oyuncusunu, mvp'sini takım arkadaşına anlık bir saygısızlık yaptığı için soyunma odasına gönderiyor, en kıytırık maça, en ufak hataya, en az verim veren oyuncuya bile ne kadar önem verdiği ortada. adamın hayatı yaptığı işi, sadece uyumak için evine gidiyor hatta bazen eve bile gitmiyordur. her şeyi başarmasına rağmen en ufak bir motivasyon kaybı, doymuşluk yaşamayan normal insanların yapacağı şeyleri yaşamayan bir adam. istese bugün daha iyi imkanları, daha iyi kariyer yapacağı (nba) olan bir yere gider ama diyor ki gelin maça. en büyük üzüntüsü salondaki boş koltuklar olan bir adam. en kırıldığı noktalar maddi değil manevi bağlara zarar veren şeyler. buranın çocuklarının bulunduğu yeri sahiplenmemesi. şimdi bu adam hepimizden çok kadıköylü, caddebostanlı, ataşehirli, FENERBAHÇELİ değilde ne? ama bilmem kaç milyon euro alıyor diyenler çıkabilir, biz ne milyon eurolar alıp şu aidiyetin yüzde 1'ni sağlamayan adamlar gördük. büyük reis'te insana dair olan kusurları da göremiyorsun. ego yok, bencillik yok, kibir yok, yok oğlu yok. şlmdi ben Fenerbahçe'yi çok seven bir adam olarak bu adama tapmayayım da ne yapayım?
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2016, 22:05:31 Gönderen: aaaaaa1907 »
HEPİMİZ ÖLELİM FENERBAHÇE YAŞASIN!
#sarıtribün

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #421 : 20 Şubat 2016, 22:24:42 »
bu arada burası futbol takımıyla kirletilmemeli ama bir karşılaştırma yapmak açısından buraya yazıyorum. ben gerçekten hiç bir şeyi bu kadar sevemedim, bu erkek basketbol takımı ve büyük reis kadar. bir tarafta bakıyorsun komplekse egoya batmış, başarıları büyük reisin yanında milyonda 1 bile etmeyecek bir adam. her türlü kayırmacılık, oyuncu küstürme, performans alamama sağlıyor. elindeki iyi oyuncuların değerini düşürmeyi, becerilerini köreltmeyi mükemmel bir şekilde başarıyor ve her şey bu kadar barizken burnundan kıl bile aldırmıyor. eminim şu futbol takımındakilerin çoğu hocalarının becerilerine inanmıyor, saygı duymuyor. diğer tarafta bakıyorsun bir antrenörün yapabileceği her şeyi yapmış bir adam, başarılarından çok onun samimiyetine ve tutkusuna saygı duyuyor. takımın yıldız oyuncusunu, mvp'sini takım arkadaşına anlık bir saygısızlık yaptığı için soyunma odasına gönderiyor, en kıytırık maça, en ufak hataya, en az verim veren oyuncuya bile ne kadar önem verdiği ortada. adamın hayatı yaptığı işi, sadece uyumak için evine gidiyor hatta bazen eve bile gitmiyordur. her şeyi başarmasına rağmen en ufak bir motivasyon kaybı, doymuşluk yaşamayan normal insanların yapacağı şeyleri yaşamayan bir adam. istese bugün daha iyi imkanları, daha iyi kariyer yapacağı (nba) olan bir yere gider ama diyor ki gelin maça. en büyük üzüntüsü salondaki boş koltuklar olan bir adam. en kırıldığı noktalar maddi değil manevi bağlara zarar veren şeyler. buranın çocuklarının bulunduğu yeri sahiplenmemesi. şimdi bu adam hepimizden çok kadıköylü, caddebostanlı, ataşehirli, FENERBAHÇELİ değilde ne? ama bilmem kaç milyon euro alıyor diyenler çıkabilir, biz ne milyon eurolar alıp şu aidiyetin yüzde 1'ni sağlamayan adamlar gördük. büyük reis'te insana dair olan kusurları da göremiyorsun. ego yok, bencillik yok, kibir yok, yok oğlu yok. şlmdi ben Fenerbahçe'yi çok seven bir adam olarak bu adama tapmayayım da ne yapayım?

Bugüne kadar okuduğum en güzel mesajlardan birisi... "Tapmak" filan gibi ifadeler dışında belli bölümlerini çerçeveleyip asmak gerek. Çok teşekkür ederim.
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2016, 22:26:53 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #422 : 21 Şubat 2016, 20:23:16 »
Bu 1..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #423 : 21 Şubat 2016, 21:08:08 »
Zeljko Obradovic: "Önemli olan Fenerbahçe taraftarı. Onlar mutluysa ben de mutluyum."
Bu adam için ne kadr övgü dolu sözler etsek az.
Fenerbahçe tarihinin gördüğü göreceği en büyük spor adamı.

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #424 : 21 Şubat 2016, 21:11:47 »
bu adam varya bu adam cok güzel, cok özel adam

Almanya da insallah Berlin e geldiigimizde hocayi bulup elinden öpmek istiyorum :d

bu arada;
Zeljko Obradovic, 25 yıllık kariyerinde 36. kupasını kazandı
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2016, 21:14:03 Gönderen: FeNeRiM669 »

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #425 : 21 Şubat 2016, 21:21:07 »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #426 : 21 Şubat 2016, 21:29:41 »
bak bak hocama bak yakıyor , lan 8 tane EL kupası var tsl kupasını almış çocuk gibi seviniyor.

barış herseki bile sevmeye başladım , obradoviç krunuslav simon'u alsın onu da severim.

yalnız takım elbise müthiş, en az 700-800 $ olur fiyatı, modeli ne acaba.

Çevrimdışı Sabonis

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #427 : 21 Şubat 2016, 22:56:00 »
Seviyorum seni
Ekmeği tuza basıp
Yer gibi
Fenerbahçem

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #428 : 22 Şubat 2016, 07:20:27 »
Kupa finali mac sonu 2 seyi hic unutymayacagim

1- Kalkip taraftari costurmasi

2- Kendi ile roportaja gelen muhabire benimle degil oyuncularla konus diye yonlendirmesi ....

Adam gibi adam ... OBRADOVIC 
Bu adam gazosuna maca bile ayni ciddiyette bakiyor, umarim turk basketbolu en cokta bu profesyonelligini ornek alir....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı vesely the best

• Üye
  • Yer: Konya
« Yanıtla #429 : 22 Şubat 2016, 23:10:09 »
Konuyu saçma bi şekilde bölmek istemiyorum ama şu socrates dergisindeki röportajı buraya koymayla ilgili muhabbet geçmişti, ne olucak koyulacak mı?

Çevrimdışı Barış Eymen

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #430 : 02 Mart 2016, 14:49:01 »
Bir dergi furyasıdır aldı yürüdü.

Üç kuruşluk bilgisiyle, adı “yazı/röportaj üstadı”na çıkmış tiplerin ağzının içine bakmaktan, ortalık ota boka “manifesto gibi” damgasını vuran insanlarla doldu.

Socrates Dergi‘nin Ocak 2016 tarihli 10. sayısında Uğur Ozan Solak imzasıyla yayınlanan Obradoviç röportajı, bu insanların alnının çatına “Röportaj öyle olmaz, böyle olur” diyerek indirebileceğiniz muazzam bir eser.

Herhalde internet sitelerine de koyacaklardı ama mazur görsünler, dayanamadık artık.

Zira bütün Fenerbahçeliler, bir an evvel okumalı.

Sonrasında duvar kağıdı, bilemedin poster haline getirip evin bir duvarına asmalı.

Başucu ve cep kitapçığı yapıp yediden yetmişe bütün yaş gruplarına dağıtılmalı.

Çocuklara yatarken okunmasını gerektiğini söylemeye bile ihtiyaç duymuyoruz.

Emeği geçenlerin eline sağlık…

Okuyunca siz de aynısını diyeceksiniz.
#ObradovicinAskerleriyiz

http://sonsuzakadar.com/2016/03/02/socrates-dergi-ve-ugur-ozan-solak-roportaji/
« Son Düzenleme: 02 Mart 2016, 15:19:15 Gönderen: Barış Eymen »

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #431 : 02 Mart 2016, 14:51:59 »
Hocanin ropörtaji
Twitter da gördüm.burada paylasmam da bir SIKINTI olmaz insallah ? :)

http://sonsuzakadar.com/2016/03/02/socrates-dergi-ve-ugur-ozan-solak-roportaji/
« Son Düzenleme: 02 Mart 2016, 14:55:57 Gönderen: FeNeRiM669 »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #432 : 02 Mart 2016, 14:59:54 »
olmaz olmaz... hatta şimdi uzun halinde yazalım

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #433 : 02 Mart 2016, 15:33:11 »
eline sağlık buraya açtığın için...
4ncü kez tekrar okuyayım..
çok keyifli bir iş olmuş

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #434 : 02 Mart 2016, 15:36:13 »
Bir ben mi yazıları okumakta zorluk çekiyorum?

Sayfa ilk açıldığında yazılar çok küçük olduğu için okunmuyor. Yazıları büyütünce de ekrana sığmadığı için yine okunmuyor?
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.