Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 400852 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #645 : 02 Mayıs 2017, 19:05:04 »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #646 : 02 Mayıs 2017, 20:25:20 »
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
« Yanıtla #647 : 02 Mayıs 2017, 20:30:35 »
Hoca ne guzel soylemis,ben oyuncularima anlatirim ama nba e gitmek sahsi bir karar,gidenin arkasindan da aglamayiz,yerine baskasi gelir gereirse oyunu degistiririz diye.Basimizda obra olunca dertlerin yuzde 90 ini dusunmeye gerek kalmiyor

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #648 : 03 Mayıs 2017, 13:59:41 »
Abi, bizim takımın en erkeği Udoh'tur diyebilir miyiz? :D Kariyer playoff PIR ortalamasında Euroleague tarihinde ilk sırada. 6 maçta 22.7 yapmış, en yakın Kirilenko var 21 küsür ile.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Takimdaki en olgun ve Obradovic'i en iyi anlayan oyuncu kesinlikle Udoh.  Aralarinda neredeyse esitler arasi bir iliski var.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #649 : 10 Mayıs 2017, 17:19:51 »
Bugun öğlen ligtv1 yeni adıyla beinsport1 de mükemmel bi İsmail Şenol-Zeljko Obradovic roportajı vardı, defne patırsız direk altyazılı olması da daha guzeldi, tekrarı ise bu gece 22.30 da hem beinsports un websitesinde olacakmış hemde tv de beinsports3 ten yayınlanacakmış.izlemeyenler için kaçırmayın derim...

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #650 : 10 Mayıs 2017, 17:46:57 »
birileri Nba'e gider ve bu sayede başka oyuncular da onların yerlerine bizde oynamak için fırsatları olur..
şöyle bi cümle kurdu
beni benden aldı

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #651 : 10 Mayıs 2017, 18:13:31 »
İsmail Şenol'un röportajı. Yumulun gençler... :)

http://www.basketfaul.com/haber?haber=63216
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Dali2000

• Üye
  • Yer: Eskişehir
    • @Ahmet_Duru
« Yanıtla #652 : 10 Mayıs 2017, 20:13:59 »
Yanlız İsmail'in de hakkını vermek lazım. Çok sıkı hazırlanmış ve röportaj değil belgesel yapmış.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #653 : 11 Mayıs 2017, 16:49:06 »
Koçun belki onlarca röportajını izlemiş/okumuşuzdur, karşısında İsmail Şenol olunca, sorular da standart harici mantıklı şeyler olunca röportaj çok daha keyifli oluyor. Koçun da sıkılmadığından eminim bence :)

Çevrimdışı Dali2000

• Üye
    • @Ahmet_Duru
« Yanıtla #654 : 12 Mayıs 2017, 19:24:04 »
Sponsor THY olunca ortaya çıkan belgesele bakıp Türk Basketbolu'nun lokomotifinin GS olduğunu düşünebilirsiniz. Yarısını GS'ye ayırmışlar. Ama son bölümdeki Obradoviç-Blatt  sohbetini mutlaka izleyin. Blatt Koç'u yine fena yüceltmiş. Dinlerken boğazıma bişeyler düğümlendi.
http://www.eurohoops.net/tr/euroleague-tr/446959/istanbul-basketbolun-kalbi/

Çevrimdışı Dali2000

• Üye
    • @Ahmet_Duru
« Yanıtla #655 : 17 Mayıs 2017, 00:18:49 »
(İsmail Şenol röportajından)
Bazen bir oyuncunuz boş şutu kaçırınca alkışladığınızı görüyorum.

Evet, her şey buna bağlı. İyi şut, iyi şuttur. Şutu kullanan kişi sahadaysa, bu benim ona güvendiğimi gösterir. Eğer bir oyuncu bomboş şut kaçırırsa, bu onun değil benim sorunumdur. O şut kullanmaya devam etmeli. 10'da sıfır, 10'da sıfır. Bu yine benim problemim.

Şu cümle hayatının bir yerlerinde 1 kişi bile olsa birilerini yöneten tüm yöneticiler için başucu yazısı olmalıdır. "Birilerine bir görev veriyorsan, o kişi onu senin istediğin gibi yaptığı halde sonuç istendiği gibi olmuyorsa sorumluluk senindir"

Bu adam sadece basketbol değil, mükemmel bir yaşam koçu. Fatih dallamasına 250bin dolara konferans verdiren diğer bir takım dallamalara selam olsun.
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2017, 00:19:09 Gönderen: Dali2000 »

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #656 : 17 Mayıs 2017, 04:10:12 »
(İsmail Şenol röportajından)
Bazen bir oyuncunuz boş şutu kaçırınca alkışladığınızı görüyorum.

Evet, her şey buna bağlı. İyi şut, iyi şuttur. Şutu kullanan kişi sahadaysa, bu benim ona güvendiğimi gösterir. Eğer bir oyuncu bomboş şut kaçırırsa, bu onun değil benim sorunumdur. O şut kullanmaya devam etmeli. 10'da sıfır, 10'da sıfır. Bu yine benim problemim.

Şu cümle hayatının bir yerlerinde 1 kişi bile olsa birilerini yöneten tüm yöneticiler için başucu yazısı olmalıdır. "Birilerine bir görev veriyorsan, o kişi onu senin istediğin gibi yaptığı halde sonuç istendiği gibi olmuyorsa sorumluluk senindir"

Bu adam sadece basketbol değil, mükemmel bir yaşam koçu. Fatih dallamasına 250bin dolara konferans verdiren diğer bir takım dallamalara selam olsun.

Üniversitede gittiğim bir konferansta konuşmacı (liderlik üzerine bir seminerdi) örnek kişi olarak obradovici anlatmıştı ve birçok arkadaşın yüzünde basketbol koçu ve liderlik ne alaka der gibi bir ifade görmüştüm.

Tabi ki onlar obradovici tanımıyorlardı ve sonradan obrayi büyük bir zevkle anlattım.

Diyeceğim şudur ki obradovic sadece bir basketbol koçu değil örnek alınması gereken bir lider ve rol model kendisinden öğrenecek o kadar çok seyimiz var ki bunu çok ama çok iyi degerlendirmek lazım.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #657 : 21 Mayıs 2017, 23:16:40 »
dünyanın en büyük spor adamı

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #658 : 22 Mayıs 2017, 00:04:20 »
Adam!

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
« Yanıtla #659 : 22 Mayıs 2017, 00:10:34 »
Pero antici gecen mac oynatmadiniz bu mac oynattiniz diyen muhabiri dovecek sandim bir an :D