Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 401928 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CanCan

• Ziyaretçi
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #840 : 30 Ekim 2019, 12:19:09 »
Ben De Colo'nun ve diğer sözleşme uzatan bazı oyuncuların Obra'nın gitme ihtimali olsa bu takımda olacaklarını düşünmüyorum. Bence öyle bir ihtimal yok...

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #841 : 30 Ekim 2019, 13:42:28 »
Lütfen yanlış anlama, yazdığımı bir saldırı olarak da algılama, ama maçı tv'den izleyip seyirci hakkında yorum yapmak kadar antipatik bir hareket yoktur. Tv'den izleyerek bu konuda yorum yapılamaz...
Neden antipatik olsun ki ?
Oaka deplasmanını da, Kızılyıldız deplasmanını da, Zalgiris deplasmanını da yine tv.den izliyorum ve aradaki farkı söylüyorum.
Bench arkaları sürekli oturuyorlar, yanlış mı? Bir şeyler yapmaya çalışan pota arkaları.
tv.den gayet tabi yorum yapılabilir. Bu deplasmanlara giden varsa (Cem Oaka'ya gitti diye biliyorum) daha sağlıklı yorumlar yapabilir.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #842 : 30 Ekim 2019, 15:42:09 »
Taraftarın her maç salonu Obradovic diye inletmesi gereken günler...

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #843 : 30 Ekim 2019, 17:44:16 »
Lütfen yanlış anlama, yazdığımı bir saldırı olarak da algılama, ama maçı tv'den izleyip seyirci hakkında yorum yapmak kadar antipatik bir hareket yoktur. Tv'den izleyerek bu konuda yorum yapılamaz...
İlginç bir yorum olmuş. Birazda mantıksız. Yani şimdi biz tv den izliyoruz diye sahaya tüküren, küfür eden, ya da sadece oturan kimseler hakkında yorum yapamaz mıyız? Yurtdışına deplasmana giderdik hemde yenileceğimiz nerdeyse garanti olan maçları izlemeye, sayılmıyor mu onlar? Sadece uzaktaki arkadaşlar diyor ki “ biz dokunamıyoruz renkdaşlar, elinizden geldiği kadar sahip çıkın takımımıza” gereksiz uzatmayalım lütfen
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #844 : 30 Ekim 2019, 18:27:01 »
"My name is Zelijko Obradovic and i'm very happy with this" ... Bu kadar kolay pes etseydi adına "Jose Mourinho" denirdi!
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #845 : 30 Ekim 2019, 23:20:12 »
İlginç bir yorum olmuş. Birazda mantıksız. Yani şimdi biz tv den izliyoruz diye sahaya tüküren, küfür eden, ya da sadece oturan kimseler hakkında yorum yapamaz mıyız? Yurtdışına deplasmana giderdik hemde yenileceğimiz nerdeyse garanti olan maçları izlemeye, sayılmıyor mu onlar? Sadece uzaktaki arkadaşlar diyor ki “ biz dokunamıyoruz renkdaşlar, elinizden geldiği kadar sahip çıkın takımımıza” gereksiz uzatmayalım lütfen
[/

Eyvallah siz demeseniz sahip çıkmayacaktık, iyi oldu dediğin... Ben her Euroleague maçına Bursa’dan kalkıp geliyorum.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #846 : 31 Ekim 2019, 02:49:29 »
Reis destek istiyor, efsanevi bir destek vermeliyiz, keşke takımı karşılasak alanda.
Salondaki taraftara güvenim tam, desteğin kralını gösterirler.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #847 : 31 Ekim 2019, 08:12:45 »
Eyvallah siz demeseniz sahip çıkmayacaktık, iyi oldu dediğin... Ben her Euroleague maçına Bursa’dan kalkıp geliyorum.
:) iyi bari
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #848 : 31 Ekim 2019, 10:21:42 »
Başkan bu akşam canlı yayına çıkıyor.Mutlaka sözleşme konusunda bir açıklama yapar.Umarım yeni sözleşmeyi açıklar.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #849 : 31 Ekim 2019, 22:59:36 »
Benim yayından anladığım sözleşme yenileme yok.Sanki olmayacak ta.
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2019, 23:14:32 Gönderen: Jason Bourne »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #850 : 31 Ekim 2019, 23:16:39 »
Sözleşme yenileme olmayacaksa neden üçer yıl uzattık birçok basketçiyle?

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #851 : 31 Ekim 2019, 23:19:22 »
Sözleşme yenileme olmayacaksa neden üçer yıl uzattık birçok basketçiyle?

Burası Fenerbahçe... Ömrümüz kuyuya atılan taşları çıkarmakla geçti... Mantık mı arıyorsun hâlâ hocam? :)

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #852 : 31 Ekim 2019, 23:20:23 »
Kucultmeye bahane mi aranıyor subeyi?uzatılmayacaksa o zaman Sarunası getir.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #853 : 31 Ekim 2019, 23:23:29 »
2 saatlik yayında bekledikki sözleşme ile ilgili bir sinyal versin hem de böyle bir dönemde ama yok.Bişey olsa zaten görüşüyoruz önümüzdeki günlerde bir araya geleceğiz falan derdi.
Muhtemelen yayın öncesi o soruyu sormama  konusunda da anlaştılar.
Çok üzüldüm be.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #854 : 31 Ekim 2019, 23:26:00 »
Başkanın basketbol takımı ve koçla alakalı açıklamaları özetle:

“Sorunun ne olduğunu ben de merak ediyorum ama Zeljko Obradovic varken ne de olsa üstesinden gelir diye düşünüyorum. Kötü başladık, bir sıkıntımız var ama hocamızın deyimiyle söylüyorum, şampiyon olduğumuz sezon da dahil şu anki kadromuz hocamızın elindeki en iyi kadromuz. Fikstür dezavantajı oldu, 5 maçın 4’ünü dışarıda oynadık ama bu bize yakışmıyor, bunu aşacağız. Şampiyon olduğumuz sezon Euroleague’i 5. bitirmiştik. Mali olarak 3. sıradaydık, şimdi mali olarak 6. sıradayız. Tüm Fenerbahçeliler takıma destek olacağız yarından itibaren. 10-15 sayı gerideyken bile nasıl olsa kazanırız ruhunu bize aşılayan bu ekibe destek olmak için herkesi salona bekliyoruz. Yarından itibaren desteğimize devam etmeliyiz.”

“Basketbolda önceki yönetim dönemindeki düzeni ve bütçeyi devam ettireceğimizi söyledik. Basketbolda tüm transferleri hocamız yapıyor, her şeye o karar veriyor, futbolda daha karmaşık yapı var. Eski büyük sponsorun olmaması bizi ciddi anlamda etkiliyor.”