Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 400832 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #870 : 01 Kasım 2019, 14:11:08 »
Bence bu konuda GS'lilerin arka bahçesine dikkat edilecek bir durum yok.Başkan bu konuda top çevirdi. Belliki bu şekilde konuşulması için planlanmış,  sözleşme konusunda soru alınmaması için anlaşılmış.Öyleki, Emre hakkında koçtan daha fazla konuştu.Kafa sadece futboldaki şampiyonlukta.
Görüşünüze çok katılmıyorum ancak benim yazdığım asist analiz sitesi içindi. Koç la ilgili yaratmaya çalıştıkları algıdan bahsediyorum.
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #871 : 01 Kasım 2019, 14:37:27 »
Kafanın futbolda olması gayet normal ama açıklamalarda ters bir şey görmedim ben. Umarım sözleşme uzatıldı haberi de duyarız yakında.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #872 : 01 Kasım 2019, 15:35:59 »
Bence de biraz umut kırıcı ama gerçekçiydi. Bir kere futbol takımı bu sene şampiyon olamazsa, muhtemelen tüm kulüp kaos içine girecek. Yeni vergi tasarısı zaten başlı başına bir bela. Ama ısrarla basketteki açıktan bahsetmesi, oyuncuları Obra alıyor ben de neden kötü gidiyoruz bilmiyorum demesi falan pek de hoş değildi.

İnşallah birkaç galibiyet üst üste alırız da şu kara bulutlar dağılır

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #873 : 01 Kasım 2019, 15:51:30 »
Kafanın futbolda olması gayet normal ama açıklamalarda ters bir şey görmedim ben. Umarım sözleşme uzatıldı haberi de duyarız yakında.
Polemik yaratmak için söylemiyorum ama ben öyle anladım.Alt mesajlar ve söylemler,  romantizmden uzak ve gerçekçiydi.Daha önce Obra  ve şube ile ilgili daha  duygusal söylemler vardı ve devam etme konusunda net davranıyorlardı.

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #874 : 01 Kasım 2019, 18:24:41 »
Başkan o kadar kötü ve belirsiz bir açıklama yaptıki zaman kazanmak için.
Ben karamsar biri değilim ama dün akşam sözleşme durumu belli oldu.
 https://www.asistanaliz.com/basketbol/zeljko-obradovic-fenerbahce-bekodan-ayriliyor-mu

Üzgünüm, ama bu linkte sonda yazılanlar bence de en akla yatkın olan ve en olası senaryo.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #875 : 01 Kasım 2019, 21:27:05 »
Üzgünüm, ama bu linkte sonda yazılanlar bence de en akla yatkın olan ve en olası senaryo.
Yazan her kimse kaba etinden sallamış, sende en olası senaryo diyorsun. Nick in fener ama tarzın trol.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #876 : 01 Kasım 2019, 23:52:09 »
Birileri artık gönül rahatlığıyla (tetikçileri üzerinden) Obradovic'e operasyona devam edebilir. Futbolda 2-3 maç daha kazanılsın belki sezon ortası işi bitirirler. Yönetimin, koçu istemediğini ve şu an alınan sonuçlar karşısında keyiflendiklerini biliyoruz. Yakında herkes öğrenir.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #877 : 01 Kasım 2019, 23:54:51 »
Birileri artık gönül rahatlığıyla (tetikçileri üzerinden) Obradovic'e operasyona devam edebilir. Futbolda 2-3 maç daha kazanılsın belki sezon ortası işi bitirirler. Yönetimin, koçu istemediğini ve şu an alınan sonuçlar karşısında keyiflendiklerini biliyoruz. Yakında herkes öğrenir.
Sil obradovicin ismini söyle bir kado ile bu tabloyu elde eden hangi koç olursa olsun yerden yere vurulur hatta çoğu takımdan da kovulurdu o koç.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #878 : 01 Kasım 2019, 23:58:47 »
Sil obradovicin ismini söyle bir kado ile bu tabloyu elde eden hangi koç olursa olsun yerden yere vurulur hatta çoğu takımdan da kovulurdu o koç.

Bu ayrı bir tartışma konusu İlhan abi. Obradovic'in bu sezonki performansını ayrıca tartışırız lakin demek istediğimi anladığını düşünüyorum. Hiç karnımızdan konuşmayalım. Semih Özsoy'a burayı emanet etmek bile koça 'küfür' sayılırdı zaten. Net bir şekilde koçu istemiyorlar, ki bunu bilen kişi sayısı çok fazla.

Obradovic, tazminat peşinde koşmayacak kadar gururludur, yönetim boşuna debelenmesin gereğini kendisi yapar zaten. Düşünmüyor da değil.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #879 : 02 Kasım 2019, 00:03:14 »
Bu ayrı bir tartışma konusu İlhan abi. Obradovic'in bu sezonki performansını ayrıca tartışırız lakin demek istediğimi anladığını düşünüyorum. Hiç karnımızdan konuşmayalım. Semih Özsoy'a burayı emanet etmek bile koça 'küfür' sayılırdı zaten. Net bir şekilde koçu istemiyorlar, ki bunu bilen kişi sayısı çok fazla.

Obradovic, tazminat peşinde koşmayacak kadar gururludur, yönetim boşuna debelenmesin gereğini kendisi yapar zaten. Düşünmüyor da değil.
Ben seni anlıyorum ama tablo da buna çanak tutuyor. Bunu söylüyorum.

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #880 : 02 Kasım 2019, 00:03:53 »
İnanılmaz bir camiayız. Bu yönetim bile ,aldıkları o kadar destek ve rüzgarı göz önüne katıyorum, koça ve şubeye böyle yaklaşıyorsa biz ölmüşüz ağlayanımız yok.

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #881 : 02 Kasım 2019, 00:06:13 »
Obradoviçi sezona kötü başladı diye kovan yahut mobing uygulayan ahmaktır alçaktır haysiyetsizdir.  Obradoviçin başardığının yarısını futbolda başaracak teknik direktörün stadın önüne heykelini dikerlerdi be obradoviçe gereken krediyi vermeden kovmak göndermek bu camiayı ikiye bölmektir. Bu şubeninde geleceğini - istedikleri bu belli- yok etmektir.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #882 : 02 Kasım 2019, 00:10:35 »
Bu sezon itibariyle çok başarısız ama bizdeki tüm sezonları itibariyle bakarsak olaya çok başarılı hala.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #883 : 02 Kasım 2019, 00:10:58 »
Ben seni anlıyorum ama tablo da buna çanak tutuyor. Bunu söylüyorum.

Abi, belki de içinde bulunduğumuz bu duruma çanak tutan yönetimin tutumudur. Başkanın kafa yapısı belli, futbol önceliğimiz diyor ki haklı da, buna bir şey demiyorum. Ancak her konuşmasında amatör şubelerin küçülmesi gerektiğini ima edip, alttan alta da buna zemin hazırlıyor. Ben daha bu yönetiminde amatör şubelerle ilgili tek olumlu söylemini görmedim. Sürekli bir zarar edebiyatı.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #884 : 02 Kasım 2019, 00:14:39 »
İnanılmaz bir camiayız. Bu yönetim bile ,aldıkları o kadar destek ve rüzgarı göz önüne katıyorum, koça ve şubeye böyle yaklaşıyorsa biz ölmüşüz ağlayanımız yok.

Hep öyle oldu, öyle de olacak gibi. En büyük rakibimiz kendimiziz. Ne desek boş...