Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 401874 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #885 : 02 Kasım 2019, 00:15:17 »
Obradoviçi sezona kötü başladı diye kovan yahut mobing uygulayan ahmaktır alçaktır haysiyetsizdir.  Obradoviçin başardığının yarısını futbolda başaracak teknik direktörün stadın önüne heykelini dikerlerdi be obradoviçe gereken krediyi vermeden kovmak göndermek bu camiayı ikiye bölmektir. Bu şubeninde geleceğini - istedikleri bu belli- yok etmektir.

+1

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #886 : 02 Kasım 2019, 00:20:50 »
Hep öyle oldu, öyle de olacak gibi. En büyük rakibimiz kendimiziz. Ne desek boş...
Gerçekten ne desek boş maalesef Ertan bey.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #887 : 02 Kasım 2019, 00:34:35 »
Birileri artık gönül rahatlığıyla (tetikçileri üzerinden) Obradovic'e operasyona devam edebilir. Futbolda 2-3 maç daha kazanılsın belki sezon ortası işi bitirirler. Yönetimin, koçu istemediğini ve şu an alınan sonuçlar karşısında keyiflendiklerini biliyoruz. Yakında herkes öğrenir.
Yonetim kocu istemiyorsa daha birkac saat once Baskan dahi Obradovice guveniyoruz diye niye acıklama yapsın?

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #888 : 02 Kasım 2019, 00:35:55 »
Birileri artık gönül rahatlığıyla (tetikçileri üzerinden) Obradovic'e operasyona devam edebilir. Futbolda 2-3 maç daha kazanılsın belki sezon ortası işi bitirirler. Yönetimin, koçu istemediğini ve şu an alınan sonuçlar karşısında keyiflendiklerini biliyoruz. Yakında herkes öğrenir.
Ya şu duyduklarınızı paylaşsanız artık.Bilelim, bu herkesin hakkı. Obra'yı bu kadar sevenlere haksızlık bu.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #889 : 02 Kasım 2019, 00:39:12 »
Yonetim kocu istemiyorsa daha birkac saat once Baskan dahi Obradovice guveniyoruz diye niye acıklama yapsın?

Eee ne diyecekler, ''Biz aslında istemiyoruz ama şimdi bunu söylersek taraftarın tepkisi olur, zamana bıraktık..'' gibi bir şey mi bekliyorsun hocam?

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #890 : 02 Kasım 2019, 00:39:27 »
Abi, belki de içinde bulunduğumuz bu duruma çanak tutan yönetimin tutumudur. Başkanın kafa yapısı belli, futbol önceliğimiz diyor ki haklı da, buna bir şey demiyorum. Ancak her konuşmasında amatör şubelerin küçülmesi gerektiğini ima edip, alttan alta da buna zemin hazırlıyor. Ben daha bu yönetiminde amatör şubelerle ilgili tek olumlu söylemini görmedim. Sürekli bir zarar edebiyatı.
Ben de böyle düşünüyorum,Dünden beri  forumda bunu anlatmak istiyorum.Taraftarın psikolojisini resmen hazırlamaya çalışıyorlar.Futbol üzerinden mobilize edip sürekli troller üzerinden hocaya bildiğin operasyon yapılıyor.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #891 : 02 Kasım 2019, 00:41:46 »
Ya şu duyduklarınızı paylaşsanız artık.Bilelim, bu herkesin hakkı. Obra'yı bu kadar sevenlere haksızlık bu.

Yönetim, koçu takımın başında istemiyor. Ha bu tip şeylerin belgesi falan olmadığı için daha açık bazı şeyleri yazamam. Lakin benim bildiğimi, Cem Ağrak adlı yönetici de çok iyi biliyor. Ali Koç'a bir sempati var, şu an kimse yönetimin içindeki Obradovic kinini basında açık açık yazamaz, bu da somut bir gerçek.
« Son Düzenleme: 02 Kasım 2019, 00:42:52 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #892 : 02 Kasım 2019, 00:46:37 »
Yönetim, koçu takımın başında istemiyor. Ha bu tip şeylerin belgesi falan olmadığı için daha açık bazı şeyleri yazamam. Lakin benim bildiğimi, Cem Ağrak adlı yönetici de çok iyi biliyor. Ali Koç'a bir sempati var, şu an kimse yönetimin içindeki Obradovic kinini basında açık açık yazamaz, bu da somut bir gerçek.
Umarım taraftar ayıktır, yoksa çok üzüleceğiz,.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #893 : 02 Kasım 2019, 00:58:38 »
Sebep nedir peki?Obradovici gonderelim butceyi dusurup sıradan takım yapalım mı isteniyor?

Çevrimdışı erturk

• Üye
  • Yer: Bursa
    • @ftrdrftr
« Yanıtla #894 : 02 Kasım 2019, 01:00:03 »
burada dile getirilenler doğruysa. yani yönetim gerçekten obradovic'i istemiyorsa ve bu birçok kişi tarafından biliniyorsa obra ve oyuncular tarafından da biliniyor demektir. bu durumda takımın etkilenmesi ve konsantrasyon sorunu yaşaması doğal bence. yine de insan inanmak istemiyor yönetim neden böyle bir saçmalığın içinde olsun?

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #895 : 02 Kasım 2019, 01:05:37 »
Ben de yönetimin koçu ve bu yatırımı istemediğine eminim artık.

Bu parasızlıkta 30 M € Erkek Basketbol'a ayırmak işlerine gelmiyor. Taraftara bunu direkt söyleyemez, bunu sâdece hissettiriyor ve alt yapısını hazırlıyor. 30 M € verip F4 ya da Euroleague şampiyonluğunu yakalamak yetmiyor, onların gözünde değmiyor. Bu yüzden sözleşme uzatılmıyor ve sözleşme konusuna değinilmiyor bile.

''Çok büyük borçlar ödüyoruz, futbolda 2-3 şampiyonluk yakalayalım ve ekonomiyi düzeltelim, sonra yine yatırım yaparız.'' mantığındalar. Çok sıkışırlarsa bu cevâbı verirler.

Eğer kademeli bir küçülme politikası olmasaydı Obra ile sözleşme imzâlanırdı.

Peki o zaman neden bâzı oyuncularla uzatıldı, neden De Colo alındı derseniz, F4 yapmışken bu küçülme politikasını taraftara anlatamazlardı. Şimdi başarısızlık yaşanınca taraftarı iknâ etmek daha kolay olur.

Maâlesef benim kişisel görüşüm bu yönde.

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #896 : 02 Kasım 2019, 01:07:40 »

Abi peki yönetimin obradovic kini maddiyat yüzünden mi? Yani ne bileyim bütçe sağlamak istemiyorlardir artık dediğin gibi taraftarı da saha içi sonuçlarla, saha dışı trollerle obradovicten ve şubeden soğutup karşılarına almadan halletmek mı istiyorlar bu tasfiye sürecini ?

Yoksa taraftar sevgisi ve ilgisini
cekemeyen bazı yöneticilerin kişisel husumetleri mı var isin içinde ?

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #897 : 02 Kasım 2019, 01:14:00 »
Abi peki yönetimin obradovic kini maddiyat yüzünden mi? Yani ne bileyim bütçe sağlamak istemiyorlardir artık dediğin gibi taraftarı da saha içi sonuçlarla, saha dışı trollerle obradovicten ve şubeden soğutup karşılarına almadan halletmek mı istiyorlar bu tasfiye sürecini ?

Yoksa taraftar sevgisi ve ilgisini
cekemeyen bazı yöneticilerin kişisel husumetleri mı var isin içinde ?

Kardeş, her şeyi bana yazdırtma, sonra kötü adam biz oluyoruz :D Semih Özsoy'un Obradovic geçmişini bu forumda bilen başka kişiler de var, onlar da topa girsin, biraz anlatsın. Sonra tablo netleşir.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #898 : 02 Kasım 2019, 01:25:29 »
Son kez uyarıyorum:
Küfürlü ve siyasi parti ismi vererek yorum yapmayın, bir dahakine mesajı silmekle kalmayıp, ceza uygulamasına geçeceğiz. Bu tip durumlarda forum yönetimi hukuki olarak zor durumda kalır.
« Son Düzenleme: 02 Kasım 2019, 01:26:03 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #899 : 02 Kasım 2019, 01:31:34 »
Birseyler bildiginiz cok net benim takıldıgım 2 sey var.Birincisi dediginiz gibi S Ali Celikler,Asist Analiz gibi yerlerin Obradovic e karsı cephe alısı ve S Ali Celikler in amator bransların kapatılması icin yaptıgı ugras ve butceleri de cok farklı vererek Futbol seyircisine yaptıgı baskı...
Digeri de Sayın Baskan'ın BEKO nun Barca Futbol takımına muhtemelen ciddi bir sponsorlugu varken dun Ulker gitti ciddi anlamda zorlanıyoruz ve destek bekliyoruz acıklaması...
Ben FB liyim Barca benim umrumda olmaz ki Futbol takımını da zerre sevmem buraya misal 20M USD yatırırken sıkıntı olmayıp Basket takımına yatırırken sıkıntı olması...

Simdi ne yapmak istiyorlar?Obradovic'in nesinden rahatsızlar?Velev ki Obra gitti kim gelecek?Diyelim ki Saras geldi.Sen 30M USD butce ile oynarken butceyi 15M dusurdun diyelim Saras gelir mi?Gelirse nasıl basarılı olacak?

Biraz nazlı bir sekilde de olsa Amator sporlara yatırım yapıyorlar onu da eksik yapıyorlar.Bayan Basketin 3 yıldır butcesi budandı.Plum,Vera gibi isimler gereksiz yere gonderildi.Ve boyle isimlere takımın ihtiyacı var.Su anda takım sut atan uzun diye bagırıyor. 10 lira harcayıp 12 lira harcamak istemiyorsun ama o 2 lira yuzunden 10 lira da cope gidiyor.
Bayan Voleybolda orta ve smacor ihtiyacı var.Israrla,inatla 4. yabancı alınmıyor.Erkek Voleybola zaten hicbir zaman cok ciddi butce harcanmıyor.

Ama yıllardır futboldan kafaca kopmus Alper indirim yapınca methiyeler duzuluyor.Barca ya sponsor oluken sıkıntı olmuyor da FB ye sponsor olurken neden sıkıntı oluyor?