Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 400768 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #900 : 02 Kasım 2019, 02:15:08 »
Eğer söylenenler doğruysa, neresinden bakarsak bakalım rezillik ve mantıksızlıklar dolu. Ülke olarak istikrar ve saygı gibi kavramlara ne kadar uzağız ne kadar da kompleksliyiz. Adamı Nasıl bir konuma sokuyorz ya şaka gibi. Kaç sene oldu Pana taraftarı hala deliriyor onun için ama biz Alex olayından beter edeceğiz bu işi belli oldu. Mantıksızlık durumu da şu madem böyle bir düşüncen var uygula sene sonu nereye bok yaparsan yap ama bütçe ayrılmış iken neden çöpe gitmesine neden olunur ki?? Araba alıp hidrolikleri boşaltmak gibi bişey bu. E madem öyle hiç, almasaydınız

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #901 : 02 Kasım 2019, 11:10:21 »
Asıl soru; şimdi ne olacak?

Bu belirsizlik ile sezon bitmez.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #902 : 02 Kasım 2019, 11:31:00 »
Yönetim, koçu takımın başında istemiyor. Ha bu tip şeylerin belgesi falan olmadığı için daha açık bazı şeyleri yazamam. Lakin benim bildiğimi, Cem Ağrak adlı yönetici de çok iyi biliyor. Ali Koç'a bir sempati var, şu an kimse yönetimin içindeki Obradovic kinini basında açık açık yazamaz, bu da somut bir gerçek.
Gerçekten anlamak mümkün değil. Obradoviç ne yaptı ki? Neden bu kin?
FENERBAHÇE

Çevrimdışı hkn7

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #903 : 02 Kasım 2019, 12:37:35 »
Benm anlamadgm yönetim ne zmndan beri Obra ile çalışmak istemiyor. Nando ile 3 yıl , Kostas ile 3 yıl , Vesely ile 3 yıl, Datome ile 3 yıl uzattık bildgm kadarıyla, hepsi de Obra istedgi sürece burdaym dediler Nando keza öle koç beni aradı onunla çalışmak için geliorm dedi(Leo da öle).
Yönetm koçu istemiyorsa ve bütçe küçülcekse niye 3 yıllık yüklü kontratlar yapıldı?
Bu sene başında mı birşey oldu?
Çıldırmamak elde deil, Dünyanın en güzel takımını ve en güzel kocunu göz göre göre kaybediorz, önmzdeki senelerde gs yi yenmek tek amacmz olur ve yendik diye övünürüz artık!

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #904 : 02 Kasım 2019, 12:42:04 »

Çıldırmamak elde deil, Dünyanın en güzel takımını ve en güzel kocunu göz göre göre kaybediorz, önmzdeki senelerde gs yi yenmek tek amacmz olur ve yendik diye övünürüz artık!

Nokta. Fazla söze ne hacet...

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #905 : 02 Kasım 2019, 13:57:31 »
Her ne kadar inanmak istemesem de, Volkan Demirel’e antrenör olsun diye yatırım yapanların Obradovic’i göndermek istemesi çok da şaşırtıcı gelmiyor kulağa. Ama gerçekten madem Koç’u göndermek istiyorlar neden kilit oyuncularla sözleşme uzatılsın ki?

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #906 : 02 Kasım 2019, 14:17:36 »
Ben dahil çok kişinin en büyük hatası Obradovic'in hiç gitmeyeceğini en azından Pana gibi 13 sene veya ona yakın süre çalışacağına inanmamız daha doğrusu öyle bir beklentimiz olması oldu.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #907 : 02 Kasım 2019, 14:29:14 »
Yaklaşık  son 5 yıldır özellikle futboldaki başarısızlıklar ve kulüpteki kaoslarda camiayı ayakta tutan Obra'nın takımı ve verdiği güvendi.Umarım yönetim sadece final four yada basketbol diye okumaz.
Obra'nın olması çok fazla anlam ifade ediyor. Başkan gitse umurumda olmaz ama koç gitmemeli.

Çevrimdışı mrkene

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #908 : 02 Kasım 2019, 15:17:16 »
 Not : Obradovic ile ömürlük sözleşme imzalanmalı.

Benim anlamadığım şu : Geçen sene sonundaki Efes yenilgileri, yaşanan onca sakatlığa rağmen normaldir.  Ama bu sene  başındaki takımın hali normal değildir. Bunun sebebi olarak takımına Derrick, Nando,Leo gibi katkılar yapılan şube yönetimi ve oyuncular suçlu değilken , yönetim nasıl suçlu olabiliyor ?

Not: Obradovic ile ömürlük sözleşme imzanlamalı.

Bir büyüğüm,abim yorumunda Barça'ya yapılan Beko sponsorluğu ile bizim takıma yapılan sponsorluğu karşılaştırmış. Başkan'a laf edilebilecek son noktadır, sponsorluk konusu. Cebinden , şirketinden yaptığı maddi desteği -heleki bu ekonomik durumda- Türkiye'de yapabilecek başka bir babayiğit yok. Varsa buyursun, kulübü isterse üstüne yapalım. 3.5milyar tl borcumuz var, lütfen bunu unutmayalım artık. Batıyoruz.
Gidişat gösteriyor ki değil 30m euro; gs, bjk gibi 1-2milyonluk takımın kurmak bile zor olacak.
O yüzden şubenin maliyetinin göze batmasını yadırgamıyorum. Üstelik futbolla karşılaştırılması da saçma olunuyor. Tamam; futbolun gideri ve zararı daha büyük, saçma sapan topçulara yapılan kontratlar dururken , şubenin eleştirilmesi de saçmalık. Ama .. Geçen sene Elif'in satışından 17m euro elde ettik. Herhangi bir amatör şubeden böyle bir gelir etme imkanımız yok.
Bu koşulda yıllık 15m'a yakın zararı olan şube göze batar. Keşke en azından EL şampiyonluğunu pazarlayıp, oradan bir gelir kapısı yaratsaydık da bu takıma böyle maddiyat üzerinden laf gelmeseydi.

Bizlerin öncelikle bu takımın sorununun ne olduğunu öğrenmeye hakkımız var. Bunu da Obra söylemeli. Taktiksel mi, oyuncuların tavrı mı, formları mı, yönetimin yarattığını veya çözmediği bir sorun mu ? Sözleşme imzalanmadi diye böyle bir sonuçla karşılaşacağımızı sanmıyorum, Koç'un karakterine ve kariyerine hakaret olur.

Sözlerim biraz savruk oldu, demek istediğimi yansıtamamis olabilirim. Kimseye sataşma , hakaret vs gibi bir amacım da yok. Bu takım , Obradovic bana en değerli Fenebahçe anlarından belki de en güzelini yaşattı, EL şampiyonluğu ve Cska'ya kaybedilen o finalde. Her şeyin bir anca düzeltilip, hakettiğimiz yerde olmak istiyorum. Tabiiki Obradovic'in önderliğinde.

Not: telefondan yazdigim için yazım yanlışları ve anlatım bozuklukları için peşinen Kbakmayin.
Herkese sevgililer , saygılar

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #909 : 02 Kasım 2019, 15:22:31 »
Kemal Erdem yazılması gerekenlerin bir kısmını yazmış. Dilerim uyanması gerekenler uyanır da, kalanını yazmak gerekmez;

http://basketball.com.tr/zeljko-obradovice-saldiranlar-amacina-ulasirsa/

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #910 : 02 Kasım 2019, 16:08:36 »
Not : Obradovic ile ömürlük sözleşme imzalanmalı.

Benim anlamadığım şu : Geçen sene sonundaki Efes yenilgileri, yaşanan onca sakatlığa rağmen normaldir.  Ama bu sene  başındaki takımın hali normal değildir. Bunun sebebi olarak takımına Derrick, Nando,Leo gibi katkılar yapılan şube yönetimi ve oyuncular suçlu değilken , yönetim nasıl suçlu olabiliyor ?

Not: Obradovic ile ömürlük sözleşme imzanlamalı.

Bir büyüğüm,abim yorumunda Barça'ya yapılan Beko sponsorluğu ile bizim takıma yapılan sponsorluğu karşılaştırmış. Başkan'a laf edilebilecek son noktadır, sponsorluk konusu. Cebinden , şirketinden yaptığı maddi desteği -heleki bu ekonomik durumda- Türkiye'de yapabilecek başka bir babayiğit yok. Varsa buyursun, kulübü isterse üstüne yapalım. 3.5milyar tl borcumuz var, lütfen bunu unutmayalım artık. Batıyoruz.
Gidişat gösteriyor ki değil 30m euro; gs, bjk gibi 1-2milyonluk takımın kurmak bile zor olacak.
O yüzden şubenin maliyetinin göze batmasını yadırgamıyorum. Üstelik futbolla karşılaştırılması da saçma olunuyor. Tamam; futbolun gideri ve zararı daha büyük, saçma sapan topçulara yapılan kontratlar dururken , şubenin eleştirilmesi de saçmalık. Ama .. Geçen sene Elif'in satışından 17m euro elde ettik. Herhangi bir amatör şubeden böyle bir gelir etme imkanımız yok.
Bu koşulda yıllık 15m'a yakın zararı olan şube göze batar. Keşke en azından EL şampiyonluğunu pazarlayıp, oradan bir gelir kapısı yaratsaydık da bu takıma böyle maddiyat üzerinden laf gelmeseydi.

Bizlerin öncelikle bu takımın sorununun ne olduğunu öğrenmeye hakkımız var. Bunu da Obra söylemeli. Taktiksel mi, oyuncuların tavrı mı, formları mı, yönetimin yarattığını veya çözmediği bir sorun mu ? Sözleşme imzalanmadi diye böyle bir sonuçla karşılaşacağımızı sanmıyorum, Koç'un karakterine ve kariyerine hakaret olur.

Sözlerim biraz savruk oldu, demek istediğimi yansıtamamis olabilirim. Kimseye sataşma , hakaret vs gibi bir amacım da yok. Bu takım , Obradovic bana en değerli Fenebahçe anlarından belki de en güzelini yaşattı, EL şampiyonluğu ve Cska'ya kaybedilen o finalde. Her şeyin bir anca düzeltilip, hakettiğimiz yerde olmak istiyorum. Tabiiki Obradovic'in önderliğinde.

Not: telefondan yazdigim için yazım yanlışları ve anlatım bozuklukları için peşinen Kbakmayin.
Herkese sevgililer , saygılar
Söylediklerinize katılmıyorum.Yarattığın kültür, marka değeri oyuncuların en çok bombanın patladığı dönemde gelmek için can attığı dünyada 150 kanalda milyonlarca kişinin izlediği bir takım oldun.Çocuklar bu takımla büyüdü heves etti, aileler salona doldu.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #911 : 02 Kasım 2019, 17:22:11 »
Biat kültürüne hepimiz karşıyız eyvallah ama karşımızdaki insan Avrupa basketbolunun son 30 yılına damga vurmuş, kulüp takımı ya da millî takım nereye gittiyse her kupayı kaldırmış, kişiliği karizması ve zekâsıyla sâdece basketbolu değil, hayâtı yalayıp yutmuş, tüm dünyânın saygı duyduğu ve her taraftarın takımının başında görmek istediği OBRADOVIC. Daha iyisi varsa getirsin yönetim temennâ edelim ama yoksa ki yok, böyle bir adama sıkı sıkıya tutunmalıyız.

Bu adamın gitmesi için kulis yapan, alttan alttan kuyusunu kazmaya çalışan her kim varsa Fenerbahçe'ye ihânet etmektedir.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #912 : 02 Kasım 2019, 22:58:20 »
Dünkü yorumum küfürlü olduğu için silinmiş sanırım.
Obra'yı eleştirmek tabi ki mümkün, sonuna kadar da hak ediyoru şu an, ama kinmiş, öfkeymiş, kuyu kazmakmış filan gibi şeyler varsa, ben orda yine ana avrat, kabir devreye girerim.
Bu adam şu an en büyük koç, manage edilmesi lazım, desteklenmesi lazım. Manage edecek olanlar da maalesef Semih Özsoy gibiler değil. İbrahim Kutluay gelsin, hem bazı maçların önemini de kavratmış olur.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #913 : 02 Kasım 2019, 23:13:07 »
Dünkü yorumum küfürlü olduğu için silinmiş sanırım.
Obra'yı eleştirmek tabi ki mümkün, sonuna kadar da hak ediyoru şu an, ama kinmiş, öfkeymiş, kuyu kazmakmış filan gibi şeyler varsa, ben orda yine ana avrat, kabir devreye girerim.
Bu adam şu an en büyük koç, manage edilmesi lazım, desteklenmesi lazım. Manage edecek olanlar da maalesef Semih Özsoy gibiler değil. İbrahim Kutluay gelsin, hem bazı maçların önemini de kavratmış olur.

Herhangi bir partiye söveceksen bunu sosyal medya hesabından yapabilirsin. Bizi hukuki olarak sorumluluk altında bırakmaman için silindi. Kemal Erdem zaten sebebini de yazdı.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #914 : 02 Kasım 2019, 23:39:19 »
ben herhangi bi partiye sövmedim ki bu arada? ya da bir partiye?