Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 400937 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #915 : 02 Kasım 2019, 23:49:14 »
ben herhangi bi partiye sövmedim ki bu arada? ya da bir partiye?

Hocam, AKP karşıtı olman beni ya da bir başkasını hiç ilgilendirmez. İktidara karşı olan da tek siz değilsiniz zaten bu forumda, lakin burası Fenerbahçe üzerine kurulu bir forum. Twitter ağzıyla burada herhangi bir siyasi partinin ismini değiştirip yazmak yakışmıyor. Kaldı ki yine bu forum içinde o partiye oy veren üyelerimiz de vardır. Biz, hangi siyasal görüşten olursa olsun her üyenin düşüncesine saygı duymak ve korumak zorundayız.

Daha önce de benzer bir Fetö-AKP kıyaslaması yaparak tepki çektiğinizi de hatırlatırım. Rica ediyorum, siyasi düşüncelerinizi bu işe karıştırmayın. Siyasetin bu işe girdiği 3 Temmuz sürecinde hepimiz tepki verdik. Lakin şu an Obradovic ve Fenerbahçe basketboluyla mevcut hiçbir siyasi partinin alakası yok.

Küfür olayına gelince kim olursa olsun şahıslara edilecek küfürler bizi sıkıntıya sokar.
« Son Düzenleme: 02 Kasım 2019, 23:51:28 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #916 : 03 Kasım 2019, 02:30:14 »
Hocam, AKP karşıtı olman beni ya da bir başkasını hiç ilgilendirmez. İktidara karşı olan da tek siz değilsiniz zaten bu forumda, lakin burası Fenerbahçe üzerine kurulu bir forum. Twitter ağzıyla burada herhangi bir siyasi partinin ismini değiştirip yazmak yakışmıyor. Kaldı ki yine bu forum içinde o partiye oy veren üyelerimiz de vardır. Biz, hangi siyasal görüşten olursa olsun her üyenin düşüncesine saygı duymak ve korumak zorundayız.

Daha önce de benzer bir Fetö-AKP kıyaslaması yaparak tepki çektiğinizi de hatırlatırım. Rica ediyorum, siyasi düşüncelerinizi bu işe karıştırmayın. Siyasetin bu işe girdiği 3 Temmuz sürecinde hepimiz tepki verdik. Lakin şu an Obradovic ve Fenerbahçe basketboluyla mevcut hiçbir siyasi partinin alakası yok.

Küfür olayına gelince kim olursa olsun şahıslara edilecek küfürler bizi sıkıntıya sokar.

Benim orda dediğim x örgütü y partisi (ki o zaman bi ayrı-gayrı durumları yoktu), antifeneri tüm unsurları ile üstümüze çökmüşken "BİLE" kapatmadık (ki bunun goygoyu o zaman çok yapıldı, yapanların şubeleri ortada, bizim şubeler ortada) küçültmedik, şu an da küçültmeyiz, küçültemeyizdi, bunun siyasetle filan alakası yok, durumun tespitiydi, zira şu an o zamanın binde biri bile bir sıkıntımız yok, hatta siyasal iktidarla aramız çok daha iyi gözüküyor, en azından dışarıdan görülen bu. (Herhangi bir partinin değil bu ülkenin kuruluş ilkelerinin ve kurucusunun karşısındakilerin karşıtıyım bu arada, bu da herhangi bir parti ya da şahıs filan değil bu arada, çok daha geniş bir küme günümüzde, illa etiketleneceksem doğru etiketleneyim :) )

Bununla ilgili bir özel mesaj atmıştım o arada yazmışınız heral bu arada bu mesajı, konuyu daha da uzatmayayım, dediğiniz gibi hiç gereği yok. Gereği olan şey ise bu kulübe, şubeye ve koçuna uzanan tüm eller kırılsın, destek veren tüm ellere de helal olsun.

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @Elebilso
« Yanıtla #917 : 03 Kasım 2019, 12:29:06 »
Özellikle twitterda inanilmaz bir saldırı var sanki bilerek isteyerek bazı hesaplar harekete geçirilmiş gibi zaten güzel memleketimizde biri düşmesin yere herkes vurur herkes üstüne cikmaya çalışır hatta isimde vereyim direk yunus aydin denilen kendinin basketbol yazarı olduğunu düşünen bir eleman komik obradovic ergin kiyaslamalarina dahi girmiş ama yilmayacagiz hocayı kolay bulmadık en ufak düşmesindede ite çakala yem etmeyeceğiz.  İnsanlar özellikle fenerbahçe taraftarının belli bir kesimi sanki günlük hayatında her zaman başarılı oluyorda şube iki tökezleyince demediğini bırakmıyor vallahi üzülüyor insan yazılıp çizilenleri görünce.  Benim yaşım burdaki diğer abilerim kadar büyük degil o kadar eskiyi görmedim ama bi yarida barcadan 30 luk olduğumuzu sienalardan 20 lik olduğumuzu yeterince gördüm ama hocam sayesinde spora özellikle basketbola daha farklı bakıyorum hatasi varsa tabiki elestirilsin ama elestiri adi altinda terbiyesizlik yapanları görüncede çıldırıyorum . Evet kötüyüz ama daha kaybedilmiş hiç bir şey yok olurda bu takım bu sezonu şampiyon tamamlarsa atıp tutanlar ne diyecek çok merak ediyorum.  Çok uzun yazdım genelde adetim değildir forumdaki yorumları okumayi daha çok seviyorum ama bu sefer uzun yazmak istedim çünkü hocanın ve takımın şu durumu ve söylenenler beni parçalıyor düştük ama bir şekilde kalkicaz velev ki kalkmayalim çok önemli değil seneye daha güçlü gelicegimizden ve yine domine edeceğimizden hiç şüphem yok.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #918 : 03 Kasım 2019, 12:34:03 »
Eğer bütçenin düşürülmesi gerekiyorsa bunu oturur, koçla detaylıca konuşursunuz. O da kalacak mı gidecek mi karar verir. Eğer yönetimden, Semih bey de dahil en ufak bir yıpratma çalışması varsa elimden gelen tüm güçle gitmeleri için uğraşırım.

Başta Ali Koç olmak üzere yeni yönetim büyük bir hayal kırıklığı olma yolunda ilerliyor. Bakalım, birkaç sene içinde akıbet belli olur.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #919 : 03 Kasım 2019, 14:24:53 »
Eğer bütçenin düşürülmesi gerekiyorsa bunu oturur, koçla detaylıca konuşursunuz. O da kalacak mı gidecek mi karar verir. Eğer yönetimden, Semih bey de dahil en ufak bir yıpratma çalışması varsa elimden gelen tüm güçle gitmeleri için uğraşırım.

Başta Ali Koç olmak üzere yeni yönetim büyük bir hayal kırıklığı olma yolunda ilerliyor. Bakalım, birkaç sene içinde akıbet belli olur.
Bende böyle düşünüyorum.Yönetim net ve şeffaf davranmıyor.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
« Yanıtla #920 : 03 Kasım 2019, 15:44:00 »
Yönetim net ve şeffaf olacağız diye geldi, tam tersi oldu, Yıldırım en azından habire sinir krizi geçirdiğinden her şeyi söylüyordu, Koç'ta o da yok :D
Şu an içinde oldukları durumu tam bilemediğimiz için sağlıklı bir tespit yapmak mümkün değil ama reaktif bir yönetim şekli var, daha proaktif olmamız lazım, akıntıyla gidiyoruz maalesef. Bu kadar analitik rasyonel olduğunu düşündüğümüz insanın olduğu bir grupta hayal kırıklığı asıl bu.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #921 : 03 Kasım 2019, 17:07:46 »
Şaşırarak, üzülerek ve kızarak takip ediyorum süreci. Herhangi bir sebepten ötürü Obradoviç gibi bir markayı fenerbahçeden ayırmaya çalışan zihniyet en basit anlatımla haindir benim nazarımda. Maalesef bu forumda bile trol diye tabir edilen timsahlardan görülüyor, ülke spor kamuoyuda malum zaten. Yani maç kaybettiğimize mi üzüleyim yoksa göz göre göre Fenerbahçe basketbolunun geleceğinin tüketildiğine mi kahrolayım bilemedim. İyimserliğimi koruyarak bunların gerçek olmadığını umuyorum
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
« Yanıtla #922 : 03 Kasım 2019, 20:03:56 »
Ergenleri anlıyorum, bir görmüşlükleri yok, kültürleri filan oturmamış, heyecanla, cehaletle saçmalayabiliyorlar, çok normal.
Ama kelli felli adamlar bir de salona, genel kurula filan gelip abidik gubidik laflar ediyor, hakkat bizim taraftarın bir kısmının kalitesizliği çok acaip.

Obra gidince asla bu seviyelerde olmayacağız, herkes rahatlayacak, gsbjk pazartesi siksok goygoyuna futboldan sonra basketbolda da devam edecekler. Bari burdayken etinden, sütünden, yününden yararlanalım.

Spor Sergiye gelen Yunan, Yugoslav basketçilere uzaylı gibi bakardık, tvde Jugoplastika, Milano, Pao, Real gibi takımlara ağzımız açık bu ne la die izlerdik, hepsinden iyi olduk, bu sefer de kendi kendimizin kurdu olmayı başarmak üzereyiz.
Ben yine de taraftarın çoğunluğuna ve kulüp bünyesinde aklı yüreği olanlara güveniyorum, bu dönemi de aşıp gülerek gururla bahsedeceğiz.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #923 : 04 Kasım 2019, 10:37:03 »
Eğer koçun denildiği gibi kuyusu kazılıyorsa ve bu sürecin sonunda bu adama ayıp edilerek yollar ayrılırsa bu kulüp bir daha gün yüzü göremez. Bu kadar namertlik olmaz.
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2019, 10:37:15 Gönderen: Zoltan Gera »

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #924 : 04 Kasım 2019, 17:55:29 »
Bugün twitter'da biri yazmış, Barselona'da oyuncular Pesiç'ten şikayetçi diye.Bir gerildim bir acaba mı dedim.Umarım bir an önce sözleşme yenilerler yoksa  İstanbul'a deplasman diye gelir.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #925 : 04 Kasım 2019, 20:29:53 »
Hoşçakal bu sporun en büyüğü! Senin yaşattıklarını özleyeceğiz...

Çevrimiçi Murat

• Üye
« Yanıtla #926 : 04 Kasım 2019, 20:38:04 »
Başkanı bilmem ama Semıh Özsoy’a guvenmiyorum.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #927 : 05 Kasım 2019, 00:25:04 »

Spor Sergiye gelen Yunan, Yugoslav basketçilere uzaylı gibi bakardık, tvde Jugoplastika, Milano, Pao, Real gibi takımlara ağzımız açık bu ne la die izlerdik, hepsinden iyi olduk, bu sefer de kendi kendimizin kurdu olmayı başarmak üzereyiz.

:( :(  :(  :(  :(

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #928 : 05 Kasım 2019, 11:34:40 »
Ben kolay kolay istifa edeceğini sanmıyorum ama bu senenin sonunda ayrılacağına da kesin gözüyle bakıyorum. Ortamın bu derece sağlıksız olduğu ve yönetimin de arkasında olduğunu hissetmediği bir yerde durmaz. Zaten neden dursun ki?

Ha, şu an istifa etsin Barcelona uçak kaldırır, o da ayrı. Olursa öyle bir durum, orada emekli olur zaten.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #929 : 05 Kasım 2019, 11:54:30 »
Pana talip olur. Barça pesicle yeni uzattı.