Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 400823 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @TembelHayvanTR
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #1020 : 20 Aralık 2019, 09:25:56 »
"Gitme kal diyemedim" şarkısını bu kadar erken mi söyleyeceğiz arkasından? Çok üzgünüm...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1021 : 20 Aralık 2019, 09:29:26 »
Bizim gibi hoca öğütme makinesi olan klüpte bu kadar kalmak bile müthiş iş.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #1022 : 20 Aralık 2019, 10:38:00 »
Yalnız dünya üzerinde bu kadar şanssız takım var mıdır bilmem. Basketbolda sakatlıklar, hakemler, son dk. son saniye mağlubiyetler. Futbolda, sakatlıklar, hakem hataları sezon başından beri direklerden dönen toplar..
Tabir-i caizse gökten am yağsa başımıza yarrak saplanacak amk..
FENERBAHÇE

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1023 : 20 Aralık 2019, 11:04:31 »
Bu takımın temelleri onla atıldı ama şu anda temeller yikiliyorsa da onla yıkılıyor. Bence artık o da sindi ve sıkıldı. Heyecanını kaybetti. Dün geceki açıklamaları da bunu gösteriyor.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1024 : 20 Aralık 2019, 11:16:23 »
hoca bence istifa edecek , dünkü açıklamaları ve vucut dilinden hissettiğim bu
bugün yarın veya 3 4 gün sonra neyse
2014 senesinde forumu kurmultum
hoca gittikten sonra forum benim için bir anlamı kalmıyor
burayı kapatırım benim için bir anlamı kalmıyor.
başkası açar bir forum Kemal ERdem teknik işlerde yardımcı olur vs devam edilir oradan ..

(EREN)

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1025 : 20 Aralık 2019, 11:26:40 »
Obradovic bu sene başarısız bile olsa , klüp tarihinde herhangi bir branşta görev alan teknik adamlar
arasında ondan daha efsanesi gelmeyecektir. Bu gerçeği kabul etmek ve Obradovicle sözleşme yenilenmesini
istemekle beraber , her alınan kötü sonuçtan sonra suçlu sadece yönetimmiş gibi ortalığı yangın yerine çevirmeye çalışan
utangaç Azizciler kabak tadı vermeye başladı.

Hoca istifa ederse de yapacak bir şey yok. Klüp için de bir sınav olur. Bize basketbol camiasında hayal edemeyeceğimiz bir saygınlık kazandırdı. Sıfırdan bir kültür yarattı o gitti diye bu kültür dağılacaksa zaten geldiğimiz konumu camia olarak hiç hak etmemişiz demektir.

Zalgris Maccabi Partizan Kızılyıldız hatta son yıllarda Pana , Avrupa basketbolunu yıllarca domine ettikten sonra,
düşük bütçelerle mücadele etmek zorunda kaldılar. Ama  camia olarak o tutkularından bir gram kaybetmediler.
Obradovic gitti diye basketbola sırt çevireceksek, geldiğimiz konumu hiç hak etmemişiz demektir zaten.

Çevrimiçi Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #1026 : 20 Aralık 2019, 11:30:03 »
başkası açar bir forum Kemal ERdem teknik işlerde yardımcı olur vs devam edilir oradan ..

Aşkolsun Cem. Bizlerin bir değeri yok muydu yani? Burada birçok insan tanıdım, her ne kadar yüz yüze iki laf etmemiş, birbirimizi görmemiş olsak ta. Şahsen sen dahil birçok arkadaşımızı göremeyecek olmak beni ciddi anlamda üzer. Bence burası bir forumdan çok,  "Aynı duyguların paylaşıldığı" bir mecra.

Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #1027 : 20 Aralık 2019, 12:18:06 »
Kaç yaşında eşek kadar adamsin. Çocuk çocuk konuşuyorsun.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #1028 : 20 Aralık 2019, 12:34:14 »

Ne demek kapatırım? Obra gidiyor diye Fenerbahçe bitiyor mu? Bu kadar insanız şurda, hepimizden dayak yersin bak ;D

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1029 : 20 Aralık 2019, 14:03:50 »
Yalnız dünya üzerinde bu kadar şanssız takım var mıdır bilmem. Basketbolda sakatlıklar, hakemler, son dk. son saniye mağlubiyetler. Futbolda, sakatlıklar, hakem hataları sezon başından beri direklerden dönen toplar..
Tabir-i caizse gökten am yağsa başımıza yarrak saplanacak amk..

Var hocam var. Canımız yandığı için biz sadece kendimizi biliyoruz. Örneğin Baskonia (Vittoiria Tau Ceramica); yıllarca final four'a kaldılar, tek bir şampiyonlukları dahi yok. Kendi şehirlerinde düzenlenen final four'a dahi kalamadılar sakatlık belalarından. Diğer bir örnek Milano'nun Stefanel olduğu yıllar; Koraç kupasının Koraç kupası olduğu yıllarda üç yıl üst üste final oynayıp kazanamadılar. Sonuncusu onlar açısından belki de en trajik olanıydı, 1 sayı fark yüzünden Efes'e kaybettiler. Üstelik kadrosunda ilk beş çıkan isimler Fucka, Bodiroga, Gentile, Blackman ve Cantarello'dan oluşuyordu. Buralarda bir yere geçenlerde de yazdım. Barcelona'nın 14 final four'da 2, CSKA'nın ise 18 final four'da 4 şampiyonluğu var. Bir diğer örnek de futboldan vereyim. Atletico Madrid 3 yılda 2 kez Şampiyonlar Ligi Finali oynadı. İlkini tam kazandım derken 90+5'de yediği golle ikincisini de penaltılarla kaybetti. Bizler ne yazık ki hep Obradovic'li Panathinaikos örneğini gözler önünde tutuyoruz ki çok uç bir örnek. Euroleague dinamikleri ve lobilerini göz önünde bulundurduğumuz zaman 3 finalde 1 şampiyonluk bile büyük başarı. Başımızda Obradovic olmasa onu da yedirmezlerdi. İlk final fourumuzdaki Real Madrid final maçı, Berlin'deki CSKA maçında olanlar ve Belgrad'daki finalde ilk 4 dakikada Vesely'e çalınan iki faul düdüğü ortada. Bu seneki hakem yönetimlerine hiç girmeyelim, şu kötü halimizle bile bizden 3 galibiyet çaldılar...

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1030 : 20 Aralık 2019, 14:08:44 »

Ağbi o kesin de burada mühim olan nokta muhatabının vereceği cevap. Hocam kabul etmiyoruz deyip Üç yıllık sözleşmeyi koyarlarsa önüne ikinci Avrupa şampiyonluğumuzu yaşarız. Ben millet gibi üç senesinde üç şampiyonluk beklemiyorum. Çok kolay çünkü Avrupa şampiyonu olmak. Obradovic zoru sevdiği için kolayı istemez. Sen forumu demişsin, Obradovic giderse kapat şubeyi gitsin. Geyik bir tarafa şu an bile bir ton dedikodu, gıybet üretilip bir ton tantana yapılıyor ise Obradovic'ten sonra Fenerbahçe'nin başına gelecek koça Allah sabırlar versin şimdiden. İki üç maçta katrana bulayıp tefe koyarlar hafazanallah...
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2019, 14:09:16 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #1031 : 20 Aralık 2019, 14:48:11 »
Obranin geldiği seneden bu yana resmi maç galibiyet yüzdesi sezonluk.%72 altına hiç düşmedi. Sampiyon olduğumuz sene %81 di.

Bu sene ise 28 resmî maçta 14g 14m aldık. %50 galibiyet yüzdemiz var.

Bir sezonda en fazla 20 mağlubiyet almıştık. Bu sene şimdiden 14 olduk.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1032 : 20 Aralık 2019, 14:51:56 »
Siz kalın gerekirse beni şutlayın.Ama şutlarken okuma bölümü açık olsun.

Kimler gelip geçti kimler 2007 önü ve sonrası.İlk şampiyonluğumuzu yaşatan Çetin Hoca unutulur mu.Yine bize kimlik kazandıran efendilerin efendisi Aydın Örs her ne kadar geliş biçimi çirkin olsada Tanjeviç bir başka değer.Yine o hsstayken çalıştıran hocamız.Sonra Piangiani maya tutmadı Sieana olayını yaratmıştı.Spahija bilee iyiydi.Ve Obra.

Emekli olupta gitme ihtimali var.Maçlara mı gitmeyeceğiz yani.

Bu arada bence Barcelona ihtimali az Pesiçe tapıyorlar çünkü.Ayrıca Fenerbasket vardı oda Aydın hocaya yapılanları protesto edip Fenerbasketi kapamıştı.Ah Mahmut uslu ah.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1033 : 20 Aralık 2019, 15:02:04 »
Yılların emeği,kazanılan itibar,Avrupa basketbolunda marka olmak. Böyle büyük bir markayı Ali Koç'un küçülteceğine, sıradanlaştıracağına inanmak istemiyorum.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1034 : 20 Aralık 2019, 15:20:16 »
Aşkolsun Cem. Bizlerin bir değeri yok muydu yani? Burada birçok insan tanıdım, her ne kadar yüz yüze iki laf etmemiş, birbirimizi görmemiş olsak ta. Şahsen sen dahil birçok arkadaşımızı göremeyecek olmak beni ciddi anlamda üzer. Bence burası bir forumdan çok,  "Aynı duyguların paylaşıldığı" bir mecra.

abim olur mu seninle hukukumuz ta 2010 fenerbasket forumuna dayanır . dediğin gibi bir sürü dost kardeş edindik , forum kalsın diğer arkadaşlar götürürler zaten hepsinin yetkisi var.