Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 400805 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #1050 : 21 Aralık 2019, 12:22:02 »
Başkan koça neden sinirliymiş ki ?

Kötü skorlardan dolayı.2 star takviyesine rağmen bu tabloya.Ümit Avcı yalan yazmaz iyi adam ben yakaladım mı dinlerim.
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2019, 12:23:52 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1051 : 21 Aralık 2019, 12:27:32 »
Kötü skorlardan dolayı.2 star takviyesine rağmen bu tabloya.
Star'ına tükürtmesin şimdi bana.Adam'ın şu an içinde bulunduğu durumun zerre farkında değiller.Küfrettirecek bana ya tövbe estağfurullah,şu branşa gerçekten değer veren bir başkan olsaydı,semih özsoy denen bırak basketbolu,genel anlamda ne iş yaptığı belli olmayan adama yetki vermezdi,takımda ne olup ne bittiğine dair en ufak bir bilgilendirme yapan tek kişi bile yok.Allah bilir o bilgilendirmeyi yapacak olanlarda basketbol hakkında yeterli bilgi birikimine sahip bile değillerdir.Yemin ediyorum,Aziz Yıldırım'ı özledim ya,madem başkan bir halt anlamıyor bu branştan,keşke basketbol kısmını ona devretseydi bari

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1052 : 21 Aralık 2019, 12:31:07 »
Star'ına tükürtmesin şimdi bana.Adam'ın şu an içinde bulunduğu durumun zerre farkında değiller.Küfrettirecek bana ya tövbe estağfurullah,şu branşa gerçekten değer veren bir başkan olsaydı,semih özsoy denen bırak basketbolu,genel anlamda ne iş yaptığı belli olmayan adama yetki vermezdi,takımda ne olup ne bittiğine dair en ufak bir bilgilendirme yapan tek kişi bile yok.Allah bilir o bilgilendirmeyi yapacak olanlarda basketbol hakkında yeterli bilgi birikimine sahip bile değillerdir.Yemin ediyorum,Aziz Yıldırım'ı özledim ya,madem başkan bir halt anlamıyor bu branştan,keşke basketbol kısmını ona devretseydi bari

Bende durum netleşene kadar koç gönlümdeki zikretmeyeceğim.Hali hazırda bu büyük değer koçumuz.Tabi olur giderse yazar çizeriz.Bir ara yazdım özür forumdaki renkdaşlardan.Seviyorum sporu salon sporlarını bireysel bilardo.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #1053 : 21 Aralık 2019, 12:31:49 »
Hala aklıma geldikçe çıldırıyorum ya.Lafa bak 2 star takviyesiymiş,ulan yıllardır bu takım starı olmadan ne işler yaptı,bir star almakla her şey bitiyor mu sandın

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1054 : 21 Aralık 2019, 12:34:11 »

Benim görüşüm.Erkek basketin ayrı yönetimi başkanı olmalı.Barcelona Realde böyle.Bütçeside ayrı olmalı.Diğer salon sporları kalsın.

Çevrimdışı Yaşlı taşlı çocuk

• Üye
  • Yer: İzmit
« Yanıtla #1055 : 21 Aralık 2019, 12:44:37 »
Kariyerinde 2 yıllık sözleşme dışında anlaşmayan obradovic’e 3 yıllık sözleşme imzalatan aziz yıldırım vizyonsuz. 27 yıllık kariyerinde hiç istifa etmeyen obradovic’e bunu yaptıran ali koç vizyonlu.En büyük suç bizde bu adama inandık

Çevrimdışı TUNC

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1056 : 21 Aralık 2019, 12:54:26 »
Sezonun  daha ortasındayız, 1-2 değişiklikle sezonu güzel bitirmek varken, Obradovic gibi klubün en güzel zamanlarını yaşatan koçun bu şekilde gitmesine izin vermek olmaz. Bu işin sonu bu şekilde olmamalı, bütün fenerbahce düşmanlarına bayram ettireceğiz. Ali koç umarım bu hataya düşmez, yoksa hayatımın son gününe kadar kendsinin kulaklarını çınlatacağım.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #1057 : 21 Aralık 2019, 13:00:01 »
Bu tarz durumlarda hep istemediğimiz oldu. Alex gibi,  Ersun'un gidişi gibi. İnşallah koç kalır yola devam ederiz.

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #1058 : 21 Aralık 2019, 13:08:33 »
Gülen yüzüne, yakışıklı olmasına, cafcaflı laflarına, belki de en çok karizmasına kandık.
Kandırıldık..
Deliler gibi sevindik geldiği zaman zaten Avrupa şampiyonu olmuş şubeyi uzun seneler izleriz dedik.
Çok mutluyduk..
Maalesef Ömer Hayyam'ın dediği gibi celladımıza aşık olduk.
Basketbol şubesinin celladına aşık olduk.
Affet bizi obra babam bilemedik..
Bilemezdik..

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1059 : 21 Aralık 2019, 13:19:38 »
Antu baskette basketbol forumunu değerli moderatörleri görse anında görüntü yapardı.Geçen yıl tamamen strateji hatası Fenerol ve sakatlıklarıon üst üste gelmesinden elendik.Evet çok kötü elendik ama sakatlar net belimizi büktü.Sağlıklı olsak geçerdik Efesi.
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2019, 13:20:05 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #1060 : 21 Aralık 2019, 13:46:31 »
Ben yarın kızı alıp maça gidecem, gelebilen gelsin salonun dolması lazım.

mitch smith

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1061 : 21 Aralık 2019, 13:53:03 »
Obra gidiyo hee...vay amk. Gitmesine izin veriliyorsa belli ki efeste ERgin Atamanın yaptıkları başarı zannedilip, başarı için de illa Obradovice sahip olmak gerekmediğini düşünmüşler.

Ulan takım kötü gidiyosa bile sizin kötü gidişin sebebini analiz ederek obradovici sorumlu tutabilecek kapasiteniz mi var? İşler kötü gidiyosa Obrayı tutarsın tüm oyuncuları gönderirsin yeniden takım kurarsın. Obradovicin yapamadığını yapabilecek koç kim varmış da siz obradovicin yaptıklarından memnun değilsiniz?

Çevrimdışı Yaşlı taşlı çocuk

• Üye
  • Yer: İzmit
« Yanıtla #1062 : 21 Aralık 2019, 13:56:38 »
Yönetim istifa haberi yayarak tepki ölçüyor. Geri adım atıp sözleşme verirler.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1063 : 21 Aralık 2019, 15:07:16 »
Ben yarın kızı alıp maça gidecem, gelebilen gelsin salonun dolması lazım.

Artı yan salonda zaman zaman eleştirsekte acı tatlı hizmet etmiş birselin jubilesi var.Bunu yaparken şu olay cidden garip klübüz.

Tamam aynı değil ama kadın voleyde O kadro müthiş takım ve koç Ze robertoyu tutşaydık.Şu an 2-3 şampiyonluk vardı Avrupada.

Lütfen burada bu hata yapılmasın uzatın.Kalırsa en az 1 kez daha kürsüye çıkacağımıza inanıyorum.
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2019, 15:26:14 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #1064 : 21 Aralık 2019, 15:29:12 »
”Son dönemde Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız özelinde gündemde olan negatif sürece dair bazı açıklamalar ve bilgilendirmeler yapmak istiyoruz.

Geçtiğimiz sezon boyunca evimizde maç kaybetmeden Play Off’ları tamamlayan, üst üste rekorlarla Final Four’a kalan Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız, yaşanan talihsiz sakatlıklar dolayısıyla finallerde hak ettiği sonucu alamamıştır.

Takımımız bu sezon da tüm hazırlıklarını Koçumuz Obradovic ile birlikte mücadele ettiğimiz tüm kulvarlarda zirve hedefi ile yapmış ve sezona başlamıştır.

İçerisinde bulunduğumuz sezon ne yazık ki şu an itibariyle beklediğimiz, alışageldiğimiz Fenerbahçe Beko kimliğinden uzak görünse de bizim takımımıza ve Koçumuz Obradovic’e dair en ufak bir soru işaretimiz bulunmamaktadır.

Yönetim kurulumuz ve camiamız, Obradovic liderliğindeki takımımıza sonuna kadar güvenmekte ve inanmaktadır.

Bu noktada; bazı basın kaynaklarında yer bulan Ufuk Sarıca ile görüşüldüğü, diyaloğa geçildiği haberleri kesinlikle doğru değildir ve tamamıyla hayal ürünüdür.

Benzer şekilde sosyal medyada yer alan iddia ve dedikodu odaklı söylemler de tamamen gerçek dışıdır.

Yönetim Kurulumuz tüm kamuoyunun bildiği üzere sürekli yalanlama yapma, bazı çevrelerin zorla yarattığı gündemlere göre aksiyon alma refleksinden uzaktır ve konular resmiyete kavuştuğunda açıklamalar tarafımızca yapılmaktadır.

Taraftarlarımızdan bu noktada önemli ricamız; kulübümüzden resmî bir açıklama ve bilgilendirme yapılmadıkça suni gündemlerin, dedikodu odaklı paylaşımların bir parçası olmamalarıdır.

Fenerbahçe camiası olarak 22 Aralık Pazar günü (yarın) saat 13.00’te Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonumuz’da önce Fenerbahçe Beko – Teksüt Bandırma maçını hep birlikte izleyip sonra saat 15.00 itibariyle de Fenerbahçe Öznur Kablo – Bellona Kayseri Basketbol maçımız öncesinde Kaptanımız Birsel Vardarlı’yı eşsiz bir jübile ile onurlandıracağız.

Pazar günü 19.00 itibariyle de Fenerbahçemizin Beşiktaş ile oynadığı maçta tribünlerimizi doldurup son saniyeye dek futbol takımımızın yanında olacağız.

Camiamızın bilgisine sunarız.

Fenerbahçe Spor Kulübü”