Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 400781 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #1320 : 29 Mart 2020, 11:51:51 »
Haberin doğru olduğunu düşünmüyorum, ama eğer küçülmeye gitme kararı alırsak "şu kadar oyuncunun bu kadar garanti kontratı var, o halde istesek de bu bütçenin altına düşemeyiz" şeklindeki bakış açısını da anlamsız buluyorum, en nihayetinde elimizdeki oyuncuların Avrupa piyasasında alıcıları var, yönetim 10'a değil isterse hepsini elden çıkarıp 3-4'e bile düşürür.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1321 : 29 Mart 2020, 13:05:50 »
Haberin doğru olduğunu düşünmüyorum, ama eğer küçülmeye gitme kararı alırsak "şu kadar oyuncunun bu kadar garanti kontratı var, o halde istesek de bu bütçenin altına düşemeyiz" şeklindeki bakış açısını da anlamsız buluyorum, en nihayetinde elimizdeki oyuncuların Avrupa piyasasında alıcıları var, yönetim 10'a değil isterse hepsini elden çıkarıp 3-4'e bile düşürür.

Alıcı var da kaça var acaba ? Bu şartlar altında kaç yaşına gelmiş Datome'ye, kronik sakat Vesely'e kim bizim verdiğimiz paraları verir ? Biz koca sezon Lauvergne'i neden kadroda tuttuk ? Alıcısı yok muydu sanki ? Asvel istedi, istedi ama adeta bende oynasın parasını sen öde tadında bir teklif yaptı.

Obra + Maurizio + Lauvergne + Williams + Thomas + Nunnally + Kalinic giderse (obra ve maurizio asla gitsin istemem) 7-8 milyon boşluk yaratılır. Erdem Can takımı yönetsin denir. Yine de bütçe 17-18 milyonun altına düşemez. En azından 2020-2021 sezonu için...

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1322 : 29 Mart 2020, 13:32:31 »
Sözcü deyince.Fenerbahçe muhabiri değil mi.?
İrfan Yirmibeş yapmış haberi.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1323 : 29 Mart 2020, 14:40:53 »
Alıcı var da kaça var acaba ? Bu şartlar altında kaç yaşına gelmiş Datome'ye, kronik sakat Vesely'e kim bizim verdiğimiz paraları verir ? Biz koca sezon Lauvergne'i neden kadroda tuttuk ? Alıcısı yok muydu sanki ? Asvel istedi, istedi ama adeta bende oynasın parasını sen öde tadında bir teklif yaptı.

Obra + Maurizio + Lauvergne + Williams + Thomas + Nunnally + Kalinic giderse (obra ve maurizio asla gitsin istemem) 7-8 milyon boşluk yaratılır. Erdem Can takımı yönetsin denir. Yine de bütçe 17-18 milyonun altına düşemez. En azından 2020-2021 sezonu için...

Sanki Corona konusu hiç yaşanmamış gibi konuşuyoruz, bundan sonra yeni planlamaların, bütçelerin nasıl olacağı vs. hiçbirimizin tahmin etmesi kolay değil. Ancak yine de benzeri yatırımlar yapılacağı varsayımından hareket edersek Vesely'nin Rusya'da ya da İspanya'da bizdekine yakın kontratlar bulabileceğini düşünüyorum, Datome'nin de yaşı çok değil, eğer De Colo'yı elden çıkarabiliyorsak ondan birkaç ay küçük olan Datome de kontrat bulabilir.
Öte yandan bildiğim kadarıyla oyunculara Avrupa piyasasının çok üzerinde rakamlar vermiyoruz, ayrıca çoğu oyuncumuz gayet karakterli yani söz konusu olan futbol takımı olsaydı söylediklerinize yüzde yüz katılırdım ama buradaki oyuncuların çoğu küçülme gibi olaylar yaşandığı zaman biraz daha düşük miktarlara istendikleri yerde oynamayı tercih edecek sporcular gibi geliyor bana.
Neyse umarım ne bütçe düşer ne de Obradoviç ayrılır, hem de normal hayatımıza olabildiğince erken döneriz.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1324 : 29 Mart 2020, 15:09:52 »
Tahminim Obradoviç bu olay sonrası koçluğu bırakır.İspanyaya niye gitsin battılar.Dün okudum Real Barca oyuncularından indirim istenmiş tek Mirotiç indirmiş.

Cska Itoudisden memnun.Tüm Dünya Cenaze evine döndü.

Ibrahimin antrenörlük lisansı varsa o geçsin başa.Erdem Can ile birlikte yada yönetsinler.
« Son Düzenleme: 29 Mart 2020, 15:57:02 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #1325 : 05 Nisan 2020, 20:39:10 »
Ali Koç'u en sert eleştirenlerden biriyim, malumunuz. Obradovic'le ilgili tutumu da ayrı bir tartışma konusu. Ancak son günlerde özellikle Turkuvaz Grubu'nun yaptıkları bambaşka bir şey.

Obradovic kalır ya da gider, bunu biz ayrıca tartışırız ama bu adamların yapmaya çalıştıklarına da alet olmayalım. En azından benim kendimce yaptığım araştırmalardan derlediğim budur;

http://basketball.com.tr/gundem-zeljko-obradovic-hedef-ali-koc/

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #1326 : 06 Nisan 2020, 00:07:27 »
Ali Koç'u en sert eleştirenlerden biriyim, malumunuz. Obradovic'le ilgili tutumu da ayrı bir tartışma konusu. Ancak son günlerde özellikle Turkuvaz Grubu'nun yaptıkları bambaşka bir şey.

Obradovic kalır ya da gider, bunu biz ayrıca tartışırız ama bu adamların yapmaya çalıştıklarına da alet olmayalım. En azından benim kendimce yaptığım araştırmalardan derlediğim budur;

http://basketball.com.tr/gundem-zeljko-obradovic-hedef-ali-koc/

👏👏👏
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1327 : 18 Nisan 2020, 15:31:16 »
Ben Hocanın herhangi bir kaşarlanmış takıma (Barca vb.) gideceğini düşünmüyorum. Hoca bu saatten sonra ya bizde bırakır yada 1 sezon dinlenir sonra bizim gibi bir projeyi sıfırdan alır. Şu anda ufukta böyle bir proje yok...

Hocaya 3 sene için 5 milyon USD ve 20 milyon USD bütçe nasıl veremeyiz anlamıyorum ? Futbolda her sene yedek klübesine sikimsonik 5 tane sütçü beygiri almasak bu para çıkar...

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #1328 : 21 Nisan 2020, 14:41:30 »
Fenerbahçe’yi üst üste 5 sezon Euroleague’de final-four’a taşıyıp 1 kez şampiyon yapan Zeljko Obradovic’in, yönetimin 2+1 yıllık teklifine ‘Evet’ dediği öğrenildi. (Hürriyet)
Şimdi rakipler düşünsün 😈

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1329 : 21 Nisan 2020, 18:46:07 »
Nihat Sırdar haberi doğrulattığını, hocanın söz verdiğini sırbistan'dan döndüğünde resmi olarak imzaların atılacağını yazdı.

Hocam kalsında ekonomik durumu bir şekilde hallederiz.
...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1330 : 21 Nisan 2020, 19:39:04 »
Nihat Sırdar haberi doğrulattığını, hocanın söz verdiğini sırbistan'dan döndüğünde resmi olarak imzaların atılacağını yazdı.

Hocam kalsında ekonomik durumu bir şekilde hallederiz.

Nihat Sırdar şu bildiğimiz Sırdar mı o futbol kökenli bir radyocu şovman.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1331 : 21 Nisan 2020, 19:42:58 »
Nihat Sırdar şu bildiğimiz Sırdar mı o futbol kökenli bir radyocu şovman.

Nihat'la Sivrisinek diye programı olan.

Sıklıkla ülker arena'da maçları takip eder.

Doğrulattım diyorsa muhtemelen yönetim ya da şubeden doğrulatmıştır.
...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1332 : 21 Nisan 2020, 19:56:51 »
Nihat'la Sivrisinek diye programı olan.

Sıklıkla ülker arena'da maçları takip eder.

Doğrulattım diyorsa muhtemelen yönetim ya da şubeden doğrulatmıştır.

Eski gazetici mizah yazarı.Umarım doğrudur.Kafa radyoda yapıyor.

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1333 : 22 Nisan 2020, 14:20:10 »
Emiliano Carchia
@Carchia
1h
Fenerbahce has not made any contract extension offer (at least for now) to coach Zeljko Obradovic, I am told.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1334 : 22 Nisan 2020, 15:53:40 »
Rasko'nun işleri.

Yoksa sportando'yu ciddiye alıp konuşmaz koç.

Düzeltme;

Koç eurohoops’a yaptığı açıklamada sportando’yu doğrulamış ve kimse ile bir görüşmem olmadı demiş.

Haziran 2020’de kontratım bitiyor, sözleşmem devam ederken başka bir takımla görüşme yapmam, hedefim gelecek sezonda Fenerbahçe Beko’nun koçu olmak demiş.
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2020, 16:53:38 Gönderen: Bülent »
...