Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 400919 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CanCan

• Ziyaretçi
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #1350 : 17 Mayıs 2020, 00:52:22 »
Eğer bu musibet olmasaymış koçun bizle devam etme ihtimali sıfırmış. Mevcut şartlarda ise kalması çok olasıdır.

Bence ne kendi kontratında ne bütçede sorun yaşıyoruz. Gherardini ile devam etme noktası pürüz olmalı. Onunla devam etmek çok lüks olur zira pek transfer yapmayacağız.

Tahminim kontratı biten Kalinic hariç herkese güle güle der, kadroya genç veya dibe vurmuş kariyerini ayağa kaldırmak isteyen hesaplı isimlerden 2-3 ekleme yaparız.
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2020, 00:53:24 Gönderen: CanCan »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #1351 : 17 Mayıs 2020, 17:39:17 »
Gherardini'nin ayrılması muhabbeti aşırı saçma yalnız. Onun gelmesiyle başladı bizim "powerhouse" olma sürecimiz. Nedim ve şürekası varken halimiz nasıldı?
Kara deryalarda bir FENERsin!

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1352 : 17 Mayıs 2020, 21:16:09 »
Gherardini'nin ayrılması muhabbeti aşırı saçma yalnız. Onun gelmesiyle başladı bizim "powerhouse" olma sürecimiz. Nedim ve şürekası varken halimiz nasıldı?

Ayrılmasını ben de istemem ama hiçbir duyuma dayanmadan yönetim için gitmesinin bir numaralı tasarruf kalemi olduğunu tahmin ediyorum.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1353 : 17 Mayıs 2020, 21:03:26 »
Ayin 24 unde euroligin bu senesi icin karari aciklanacakmis. Bizde de yonetim bunu mu bekliyor acaba

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1354 : 17 Mayıs 2020, 21:23:26 »
Gherardini ile koç et tırnak gibiler.O ayrılırsa koçta gider.Koçun ekibini bozacağını sanmıyorum.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1355 : 19 Mayıs 2020, 15:24:51 »
Salgının dünyayı soktuğu durum, dünya ekonomisi, en vahimi de ülke ekonomisi göz önünde bulundurulacak olursa 7 senelik rüyanın sona erdiğini söylemek yanlış olmaz. Maalesef tüm beklentiler laf u güzaf bu saat itibariyle kanaatimce. Şaşaalı bir veda düzenleyememek yürek burkuyor.

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
« Yanıtla #1356 : 20 Mayıs 2020, 01:51:32 »
Başkan Ali Koç'un yaptığı açıklamalardan yola çıkarak Coach ile devam edilmeyeceği anlaşılıyor, çok yazık... Koca ülkede ya da Avrupa'da şu şubeye sponsorluk yapacak bir marka bulunamadı ya gerçekten çok üzücü. Türkiye'dekiler çekiniyor diyelim, Azerbaycan ya da Avrupa'dan hiç mi bulunamaz sponsor aklım almıyor, NBA takımlarıyla etkileşimde yarışan bir takım özerk bir yapılanmaya gidemiyor, göz göre göre Panathinaikos'un haline düşeceğiz, Zeljko'yu artık Barcelona'da mı izleriz, Juventus şube kurar orda mı izleriz bilemiyorum, çok çok yazık, çok üzülüyorum... :(

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1357 : 20 Mayıs 2020, 05:08:40 »
Başkan Ali Koç'un yaptığı açıklamalardan yola çıkarak Coach ile devam edilmeyeceği anlaşılıyor, çok yazık... Koca ülkede ya da Avrupa'da şu şubeye sponsorluk yapacak bir marka bulunamadı ya gerçekten çok üzücü. Türkiye'dekiler çekiniyor diyelim, Azerbaycan ya da Avrupa'dan hiç mi bulunamaz sponsor aklım almıyor, NBA takımlarıyla etkileşimde yarışan bir takım özerk bir yapılanmaya gidemiyor, göz göre göre Panathinaikos'un haline düşeceğiz, Zeljko'yu artık Barcelona'da mı izleriz, Juventus şube kurar orda mı izleriz bilemiyorum, çok çok yazık, çok üzülüyorum... :(

Juventus un sahibi FIAT el attı o işlere, FIAT Torino. Obradovic e salça olurlar mı bilmem. Keşke daha uzun sürseydi rüya ama çok zor maalesef

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1358 : 20 Mayıs 2020, 11:08:45 »
Koçun 2 sene daha kalacak bence buda olursa kafi.E bir yerde bitecek emekli olacak.Şu pandemi olmasa giderdi ama sezon erken bitirildi öyle yarı yolda bırakacak adam değil.İspanya İtalya sağlam darbeler aldı.Cska bütçe küçültüyormuş.Seneye ilginç olacak.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #1359 : 25 Mayıs 2020, 14:56:43 »
Koç ile sözleşme yenileyeceklerini düşünüyordum.Fakat her geçen gün bu düşüncem değişti.Sanırım Başkan ve Koç ile arasındaki mesafe artmaya başlamış ki iletişim kurmadıklarını anlıyoruz.Sırp basınında çıkan haberlerde bu yönde.
Bütçe zaten düşecek ve mali açıdan da dışardan ekstra destek gelmezse bir dönemin sonu geliyor.
Bu saatten sonra koç ile devam edilmesi büyük sürpriz olur.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1360 : 25 Mayıs 2020, 16:10:08 »
Adam hakli olarak butce istiyor oncelikle.... bizim kasa ise tamtakir kuru bakir...
Ustune hic dert yokmus gibi kur faki bindikce bindi...

Sponsorlar bile zor durumda... sponsor kalmayacak yakinda...

Ne baskana ne Obradovic'e laf edemiyorum... Obradovic bile bile basarisizliga yeken acacak adam degil, takimda mali acidan batik durumda.... konu bu kadar net.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1361 : 25 Mayıs 2020, 16:18:42 »
Ben koçun 20M bütçeye tav olacağını düşünüyorum. Zaten 15M sponsor 5M klüp para veremiyorsa kimse kusura bakmasın başkan ne iş yapıyor orada ? Klüpte kötü giden hiçbir şeyi değiştiremediği gibi iyi giden tek şeyi batırmış olur. Gerekiyorsa futbol ve erkek basketbol dışında ne varsa kapatsın. Her branşta küçülüp rezil olacağımıza, kısıtlı kaynakları adam gibi kullanalım.
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2020, 16:20:19 Gönderen: CanCan »

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #1362 : 25 Mayıs 2020, 16:28:32 »
Ben koçun 20M bütçeye tav olacağını düşünüyorum. Zaten 15M sponsor 5M klüp para veremiyorsa kimse kusura bakmasın başkan ne iş yapıyor orada ? Klüpte kötü giden hiçbir şeyi değiştiremediği gibi iyi giden tek şeyi batırmış olur. Gerekiyorsa futbol ve erkek basketbol dışında ne varsa kapatsın. Her branşta küçülüp rezil olacağımıza, kısıtlı kaynakları adam gibi kullanalım.
Yanlış olabilir ama bildiğim kadarı ile Eurolig şampiyonu olduğumuz sene  toplam gelir 13 milyon euro civarıydı...

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
« Yanıtla #1363 : 25 Mayıs 2020, 17:02:47 »
Obradovic-Gherardini birlikteliğine son verilirse bu direkt Ali Koç’a yazar ve Mayıs 2021’deki seçimleri futbol şubesinin durumu ne olursa olsun kaybeder. Obradovic’in misyonu bu kulüp için çok değerli, kendisi emekli olana dek, şubenin anahtarı teslim edilmelidir. Aziz Yıldırım’ın en iyi yöneticilik başarısı Obra’nın işine karışmadan bench’in arkasında maçları takip etmesi ve gerekli zamanlarda desteğini göstermesidir. Ali Koç zeki bir adam, şubenin sorumlusunu bayan şubesini başarılı kılan Metin Sipahioğlu yaparak ya da (Ozan Balaban formülüyle) bu işi çözmeli ve gerekli bütçeyi belirleyerek bu güzel takımı devam ettirmelidir.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #1364 : 26 Mayıs 2020, 19:39:23 »
Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre bugün resmi olarak yönetim ve koç arasında sözleşme uzatmaya dair görüşmeler başlamış. Henüz olumlu ya da olumsuz bi gelişme yaşanmamış dediğine göre.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...