Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 400881 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #1365 : 26 Mayıs 2020, 19:43:35 »
Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre bugün resmi olarak yönetim ve koç arasında sözleşme uzatmaya dair görüşmeler başlamış. Henüz olumlu ya da olumsuz bi gelişme yaşanmamış dediğine göre.

Sözleşme süresinde sıkıntı var, yönetim 1+1, diyor Coach’da haklı olarak 2 yıl diyor, ücretinden de ciddi fedakarlık yapmış, daha ne yapsın! Şu anlaşma olsa da rahat bir uyku uyusak yaa...

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1366 : 26 Mayıs 2020, 22:10:15 »
10-12 m euro butcelerden, beko sponsorlugunun da futbola kaydirilacagi yazilmiski boyle bir durumda kocun gitmesini gectim birkac sene icinde eurolig lisansini bile alirlar elimizden.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1367 : 26 Mayıs 2020, 22:29:34 »
Sözleşme süresinde sıkıntı var, yönetim 1+1, diyor Coach’da haklı olarak 2 yıl diyor, ücretinden de ciddi fedakarlık yapmış, daha ne yapsın! Şu anlaşma olsa da rahat bir uyku uyusak yaa...

Koçla 1+1 mi 2 mi pazarlığı yapılıyorsa şubede derin bir zeka problemi vardır. Şube böyle gerzekçe yönetilecekse zaten geçmiş olsun.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #1368 : 27 Mayıs 2020, 00:39:19 »

1+1 sözleşme olayı seçimle alakalı sanıyorum

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1369 : 27 Mayıs 2020, 12:32:34 »
10-12 m euro butcelerden, beko sponsorlugunun da futbola kaydirilacagi yazilmiski boyle bir durumda kocun gitmesini gectim birkac sene icinde eurolig lisansini bile alirlar elimizden.

Erkek baskette geriye dönüş olmaz yalancı medya Koç öyle bir yapıda değil.Maçlar falan yok ya ne yapacaklarını şaşırdılar.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #1370 : 27 Mayıs 2020, 20:47:12 »
Emilio, yalanladı, görüşme yok dedi. başlamadı dedi. Ben de yönetimin bu kadar hızlı davranmasına şaşırmıştım. bravo demiştim. fos çıktı. En erken Pazrtesiden sonra tahminim.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1371 : 28 Mayıs 2020, 13:18:38 »
Emilio, yalanladı, görüşme yok dedi. başlamadı dedi. Ben de yönetimin bu kadar hızlı davranmasına şaşırmıştım. bravo demiştim. fos çıktı. En erken Pazrtesiden sonra tahminim.

Hala inkar evresindeyiz... umarim bu sefer suclama/saldiri evresi olmadan atlatiriz.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı erhanay

• Üye
  • Yer: ünye
    • erhanaydd
« Yanıtla #1372 : 28 Mayıs 2020, 13:34:44 »
sabah bir Fenerbahçe muhabiri (ekrem konur) twitterda koçun kulübün isteklerini kabul ettiğini yazdı.
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2020, 13:35:00 Gönderen: erhanay »

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #1373 : 28 Mayıs 2020, 14:04:57 »
sabah bir Fenerbahçe muhabiri (ekrem konur) twitterda koçun kulübün isteklerini kabul ettiğini yazdı.

Umarım basketbol duyumculuğu futbol kadar kötü değildir. Futboldaki karavana transfer haberleri ile meşhurdur kendisi...
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #1374 : 28 Mayıs 2020, 14:57:07 »
Anladığım kadarıyla Erkek basketbol vede Futbola yüklenilecek,diğer branşlar olduğu kadar olsun ne yapalım gideriz yine spor izlemek yapmak çok güzel çok.

Çevrimdışı Yaşlı taşlı çocuk

• Üye
  • Yer: İzmit
« Yanıtla #1375 : 28 Mayıs 2020, 18:51:25 »
Normalde koç ile görüşmeleri gherardinin  yapması lazım. Gherardini piyasada pek yok. Muhtemelen bütçe düşmesinin bir yansıması olarak gherardini ile devam edilmez. Zaten ibrahim kutluay haberi çıkmıştı. Koç’un maddi dışında manevi olarakta ekibi açısından fedakarlık yapması gerekiyor. Korona virüsü olmasa koç şimdiye muhtemelen ayrılmıştı. Ama çoğu yerde ekonomik daralma olacak. Bizim normal hayatta yapacağımız şeyi korona sebebi ile tüm kulüpler yapmak zorunda kalacak. Bir ton soru var kafamda ama vesely, de colo, datome, sloukastan indirim kovalayıp bunların etrafına iyi bir takım hayal ediyorum. Hayırlısı olsun

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #1376 : 01 Haziran 2020, 21:10:19 »
Sözleşme ile ilgili, 15 Haziran son gün diye bir haber çıktı.Fakat kime göre son gün  olduğunu anlamadım.Yönetim teklif sundu da Koç'tan mı haber bekliyor, yoksa Koç'un son günü mü o tarih?

Sonucu ne olursa olsun berbat bir süreç yönetimi.Sözleşme uzatmak konusundaki isteksizlik ve taraftar tepkisinden çekinerek belli ki biz teklif ettik ama Koç kabul etmedi demek için bir strateji var sanırım.
Sözleşme uzasa bile,  en değerli markalarından biri olan şubesi ve hocasını tartışmaya açmaya gerek yoktu.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #1377 : 01 Haziran 2020, 21:43:48 »
güya şeffaf, bilgilendirici, dinamik bir yönetim olackatı açıkçası tam bir fiyasko ile geçti iki sene, bok gibi yönettiler Fenerbahçeyi.

Çevrimdışı constructor

• Üye
« Yanıtla #1378 : 01 Haziran 2020, 23:31:20 »
Sadece şu soruyu sormak lazım, aziz yıldırım gitsin diye, maçlara gitmeyip takımı bir şampiyonluk tan eden, bunu bile göze alan taraftar, şu iki senelik yönetimi görseydi gene aynısını yapar mıydı. Başkan 2 sene futbol da çuvallayıp saçma sapan tarsferlere gereksiz paralar ödeyip, sonra bütçe yok diye obra ile yolları ayıracağız dese, kim kabul ederdi. 2 yılda bu takımı ve fenerbahçe lileri bu kadar karamsarlığa itip "borcumuz 50-100 milyon dolar azaldı ama" dese kim kabul ederdi.
Aziz Yıldırım, benim için "lorant çok başarılı idi, onun döneminde galatasarayı 6-0 yendik" demesi ile bitmişti. ersun yenal takımı şampiyon yaptıktan sonra, "takımı aykut, ersun şampiyon yapmadı, ben yaptım", demesi ile iyice perçinledi ama bunca yıl içinde alex gibi bir değeri obra gibi bir değeri fenerbahçeye kazandırdı. bunlar yanlışlarını örtmüyor ama biz obrayı çok sevdik arkadaş, futbolda yanından geçemediğimiz bayern, real, barcelonayı tokatlamayı sevdik.
kıymayın arkadaş bize. 30 senedir eziliyorduk, 6- 7 senedir amk ortalığın. bi daha dönemeyiz o günlere. (basketbol için)

Çevrimdışı constructor

• Üye
« Yanıtla #1379 : 01 Haziran 2020, 23:32:32 »
keşke bu yazdıklarımın hepsi boşa çıkar, inşallah herşey tekrar yoluna girer.