Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 400770 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #1395 : 15 Haziran 2020, 19:46:31 »
Baskandan bu gece insallah mujdeli haberi duyariz cok da umutlanamiyorum yine d3

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #1396 : 16 Haziran 2020, 10:54:28 »
Başkan da Türk sporundaki çok şey anlatıp hiç birşey söylememe yanlışına düşmüş.
Gerçekten iletişim konusunda çok şaşırıyorlar.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #1397 : 16 Haziran 2020, 13:13:30 »
Bütçe oyunculara bağlıysa, ZOC ile sözleşme görüşmesi nasıl olacak... Bana öyle geliyor ki, Datome ve Sloukas Zoc varsa biz de varız diyecekler. Vesely de indirim yapacaktır. De Colo yu geçtiğimiz sezon çok korudu koç! Buna karşılık bir ZOC bilinci yerleşmiş midir, bilemiyorum!?

Bu belirsizliklere rağmen, mutlu son bekliyorum...
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1398 : 16 Haziran 2020, 13:42:08 »
Butce düşmesi normal bu şartlarda. Hocanın gitmek istediğini sanmıyorum. Bizim de bırakmak istediğimizi sanmıyorum. Mevcut şartlar hocaya yetecek mı önemli olan o. Çok fazla komplo teorisi üretiyoruz bence. Butce hocaya yetmezse de bu sene boşta kalır. Zira yüksek bütçeli takımların koçları var. Düşük bütçeli bir takıma giderse de o zaman bizle neden devam etmedi diye sorgularım.
Oyuncular geçen sene aldıkları ücreti zerre haketmediler. Biraz utanmaları varsa indirime giderler.

Çevrimdışı erhanay

• Üye
  • Yer: ünye
    • erhanaydd
« Yanıtla #1399 : 16 Haziran 2020, 13:50:37 »
Ali Koç'un koça bakışını ve konuşma tarzını görünce problemim Ali Koç'ta olduğunu düşünüyorum. Başkan koça bu yıl için tüm imkanları sunduğunu, istediği kadroyu kurmasına sonuna kadar destek verdiğini düşünüyor. Koçun Fenerbahçe dönemimin en iyi kadrosuydu sözünü sürekli tekrarlaması da bundan bence. Buna karşılık lig sonlanana kadar takımın başarısız olması da Başkanı bu işe mesafeli durmaya itiyor gibime geliyor. Benim düşüncelerim komplo teorisi tabii.
« Son Düzenleme: 16 Haziran 2020, 13:51:05 Gönderen: erhanay »

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1400 : 16 Haziran 2020, 11:16:07 »
yine bir gün eşşşşşşşşşekbaşıyız...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1401 : 16 Haziran 2020, 11:45:31 »
Ali koçun ile ilgili çok mutluydum geldiğinde ama büyük hayal kırıklığı oldu. Amatör branslardaki iki şampiyonlukla günü kurtardı. Burada onu en çok eleştirenlerden de biriyimdir. Ama erkek basketteki dünkü sözlerinde ne var anlamadım. Evet tüm imkanlar sunuldu ve rezalet bir sezon geçirdik. Butce ve kadroya ters olarak neredeyse sonunculuğa kadar indik avrupada.
Realden evimizde 30 yedik, gsden 20 yedik.tepedeki tüm takımlara kaybettik. Bir tane kalburüstü galibiyetimiz yok. Son zamanlarda biraz kipirdamisti takım. Ama play offta kim ne kadar umutlu olurdu. Reali, barcayi, son yılların avrupadaki en dominant takımı efesi nasıl elerdi bu takım şüpheli. Koc geçen sene hayal.kirikligi yarattı. Bunu zaten kendisi de söyleyip sorumluluğu üstüne aldı. Ali koç da bunu söylemiş çok garip değil. Kaldı ki dünkü sözlerinde yine söylüyorum bişiy yok. Geçen sene basarisiz olduk ama her sene başarılı olunacak diye bişiy de yok dedi adam. Obra istediği müddetçe kapımız açık dedi. Daha ne desin. Tam komplocu olduk çıktık.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #1402 : 16 Haziran 2020, 12:55:36 »
Ali koçun ile ilgili çok mutluydum geldiğinde ama büyük hayal kırıklığı oldu. Amatör branslardaki iki şampiyonlukla günü kurtardı. Burada onu en çok eleştirenlerden de biriyimdir. Ama erkek basketteki dünkü sözlerinde ne var anlamadım. Evet tüm imkanlar sunuldu ve rezalet bir sezon geçirdik. Butce ve kadroya ters olarak neredeyse sonunculuğa kadar indik avrupada.
Realden evimizde 30 yedik, gsden 20 yedik.tepedeki tüm takımlara kaybettik. Bir tane kalburüstü galibiyetimiz yok. Son zamanlarda biraz kipirdamisti takım. Ama play offta kim ne kadar umutlu olurdu. Reali, barcayi, son yılların avrupadaki en dominant takımı efesi nasıl elerdi bu takım şüpheli. Koc geçen sene hayal.kirikligi yarattı. Bunu zaten kendisi de söyleyip sorumluluğu üstüne aldı. Ali koç da bunu söylemiş çok garip değil. Kaldı ki dünkü sözlerinde yine söylüyorum bişiy yok. Geçen sene basarisiz olduk ama her sene başarılı olunacak diye bişiy de yok dedi adam. Obra istediği müddetçe kapımız açık dedi. Daha ne desin. Tam komplocu olduk çıktık.

Dinlemedim, gazete sayfalarından parça parça okudum. Bence de bir şey söylememiş. Anladığım kadarıyla bugün görüşecekler hoca ile de.
İlhan hocam bence biraz daha karamsar ama o bile bu konuda olumsuz bir nokta görmüyorsa bence de dert edecek bir şey yok demektir.
Umarım bu yıl bizim ve Ali Koç un çıkışa geçtiği yıl olur.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #1403 : 16 Haziran 2020, 18:10:38 »
Koç ayrıldı haberleri düştü.
Haber doğru ise büyük bir yanlış olur. Bu kadar kazanım heba olur.
« Son Düzenleme: 16 Haziran 2020, 18:14:55 Gönderen: Jason Bourne »

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1404 : 16 Haziran 2020, 18:17:12 »
Az once sirp basini hocanin tesekkur edip ayrilma kararini yonetime bildirdigini gecti

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #1405 : 16 Haziran 2020, 18:21:47 »
Yazık olur.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #1406 : 16 Haziran 2020, 18:22:52 »
Haberde hocanın bütçe vs. gibi idari sebeplerden değil dinlenmek istediği için ayrılacağı söyleniyor.Ben doğru olduğunu düşünmüyorum açıkçası.2 saatte sonuca varacak bir görüşme değil çünkü bu.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #1407 : 16 Haziran 2020, 18:45:01 »
Anlaştığı yönünde haberler de var
FENERBAHÇE

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
« Yanıtla #1408 : 16 Haziran 2020, 18:46:29 »
15 milyon euro+5 milyon euro bütçe.
5 milyonu sponsorlar aracılığı ile sağlanacak deniyor.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
« Yanıtla #1409 : 16 Haziran 2020, 19:01:20 »
Herkes bir şey söylüyor. H.B. Kutlualp kızgın surat ifadesiyle Obradovic gitti diye yazdı.
Emiliano, iki tarafın çarşamba günü tekrar görüşeceğini yazdı.
FENERBAHÇE