Gönderen Konu: Zeljko ''Legend'' Obradovic  (Okunma sayısı 400839 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Ynt: Zeljko Obradovic
« Yanıtla #1410 : 16 Haziran 2020, 19:20:14 »
Hoca buraya çalışmama kararını dinlenme kararını bildirmek için gelmiş olsa, gherardini özel uçakla pazar günü apar topar türkiyeye getirilmez, bugün uzun uzadıya toplantı yapıp yarın da toplantıya devam etmezlerdi. O haberin tamamen asılsız olduğu bence aşikar. Haa gün sonunda hoca bizimle anlaşamazsa bu seneyi boş geçer ama bu dinlenme istediği için değil bizimle anlaşamadığı için olur.

Şu an için olumlu ya da olumsuz bişey söylemek için erken olduğunu düşünüyorum. Sıradan bi transfer için bile günlerce pazarlık yapılırken tüm takımın geleceğini planlamasını detaylarını belirlemek 2saatlik bi toplantıyla bence çözülemez. İnşallah bu birkaç günün sonunda beklediğimiz mutlu haberi alırız.
« Son Düzenleme: 16 Haziran 2020, 19:22:07 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #1411 : 16 Haziran 2020, 19:34:13 »
Herkes bir şey söylüyor. H.B. Kutlualp kızgın surat ifadesiyle Obradovic gitti diye yazdı.
Emiliano, iki tarafın çarşamba günü tekrar görüşeceğini yazdı.
Böyle bir twit göremedim.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #1412 : 16 Haziran 2020, 19:41:03 »
Çok fazla yorum ve bilgi kirliliği var.
Sırp basını ayrıldı diyor, İsmail Şenol anlaşma sürpriz olur diyor, Varlas Nikos taraflar birlikte kalmak istiyor diye yazıyor.
Başkan bizim şartkarjmıza uyarsa diye bir cümle kurdu dün akşam. Başkanın yaklaşımı rahatsız edici.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #1414 : 16 Haziran 2020, 20:25:32 »
Böyle bir twit göremedim.
Net bilgiye ulaşmadan öyle bir şey yazdığı için muhtemelen silmiştir.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #1415 : 16 Haziran 2020, 20:29:11 »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1416 : 17 Haziran 2020, 12:07:25 »
Dunku Trabzon rezaletinden sonra Obra nin kalmasi icin elinden geleni yapcaktir baskan, ki yapmasa aklindan suphe ederim.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #1417 : 17 Haziran 2020, 13:09:54 »
Fazla bir umudum yok. Ekonomik gerekçeleri de anlarım. Değil Fenerbahçe ülke battı. Önümüzdeki 1 2 yıl içinde daha bir acı hissedilecek. Öte yandan kulübü son 6 7 yıl içinde ayakta tutan ve bence kulüp tarihinin en karakterli kadrosuna sahip olan bu şubenin böyle bir muameleye tabi tutulması içimi acıtıyor. Muhtemelen herkes The Last Dance ı izlemiştir. Yeniden yapılanmaya giden Chicago Bulls un 98 sonrası hali ortada. Panathinaikos un hali ortada. Yapılmışa, hazıra son vermek kolaydır. Tekrar inşa etmek zordur. Panathinaikos un 5 şampiyonluğu istikrar ile geldi. Real Madrid yıllardır götünü yırtıyor, 2 şampiyonluğu zor bela kavga dövüş düdükle elde ettiler. Barcelona yıllardır dikiş tutturamıyor. Vesaire vesaire, yaz yaz bitmez. Şu güzelliğe son verip bir halt olmayacağı şimdiden belli olan futbol şubesine yatırım yapıp gelir beklemek(?) Canımı acıtan bu. Futbol şubesinden umutlu olanlar çok büyük beklentilere girmesinler. Alex in Semih Şentürk ün, Zico nun ve nicelerinin laneti 40 50 yılda anca geçer. Emre Belezoğlu Volkan Demirel ve gibileriyle bu kadar...

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #1418 : 17 Haziran 2020, 13:11:37 »
Bir kulüp bu kadar kısa süre içinde nasıl bu kadar dağılır anlaşılır gibi değil.Taraftar basketbol şubedeki enerji ve maçlarla ayakta durup motive oluyordu.Bazı ergenlerin futboldan alıp basketbola gidiyor saçmalıkları bir yana, Başkan'nın şube ile mesafesi bir yana.
Umarım koç yenilemez, bazen dibin dibini yaşamak lazım.Neye sahip olduklarını bilmeyenler için böyle olması daha iyi olacak sanırım.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #1419 : 17 Haziran 2020, 13:14:01 »
Fazla bir umudum yok. Ekonomik gerekçeleri de anlarım. Değil Fenerbahçe ülke battı. Önümüzdeki 1 2 yıl içinde daha bir acı hissedilecek. Öte yandan kulübü son 6 7 yıl içinde ayakta tutan ve bence kulüp tarihinin en karakterli kadrosuna sahip olan bu şubenin böyle bir muameleye tabi tutulması içimi acıtıyor. Muhtemelen herkes The Last Dance ı izlemiştir. Yeniden yapılanmaya giden Chicago Bulls un 98 sonrası hali ortada. Panathinaikos un hali ortada. Yapılmışa, hazıra son vermek kolaydır. Tekrar inşa etmek zordur. Panathinaikos un 5 şampiyonluğu istikrar ile geldi. Real Madrid yıllardır götünü yırtıyor, 2 şampiyonluğu zor bela kavga dövüş düdükle elde ettiler. Barcelona yıllardır dikiş tutturamıyor. Vesaire vesaire, yaz yaz bitmez. Şu güzelliğe son verip bir halt olmayacağı şimdiden belli olan futbol şubesine yatırım yapıp gelir beklemek(?) Canımı acıtan bu. Futbol şubesinden umutlu olanlar çok büyük beklentilere girmesinler. Alex in Semih Şentürk ün, Zico nun ve nicelerinin laneti 40 50 yılda anca geçer. Emre Belezoğlu Volkan Demirel ve gibileriyle bu kadar...
Aynen katılıyorum.Saha kenarında Volkan ve Emre olan bir takım ve o telefon görüntüsü çok incitici.Gelecek sene de bu isimler ile devam etme ihtimali,çaresizliği anlatmaya yeter.
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2020, 13:15:35 Gönderen: Jason Bourne »

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1420 : 17 Haziran 2020, 17:41:23 »

seçim zamanı ali koç: "başka takım taraftarlarının dahi saygı duyacağı bir fenerbahçe yaratacağız"
bugün klübede emre / volkan. söyleyeceğim bu kadar.

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1421 : 17 Haziran 2020, 19:12:29 »
gorusme yarina ertelenmis

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #1422 : 17 Haziran 2020, 19:18:58 »
Yönetim ile Obradovic arasındaki görüşme bu akşam gerçekleşecekmiş.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
« Yanıtla #1423 : 17 Haziran 2020, 20:31:58 »
Yönetim ile Obradovic arasındaki görüşme bu akşam gerçekleşecekmiş.

Bu gece bu iş biter, yarın imza töreniyle, rahat bir uyku çekeriz..

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1424 : 18 Haziran 2020, 09:47:10 »
Bu gece bu iş biter, yarın imza töreniyle, rahat bir uyku çekeriz..

Trabzon macindan once cok umutsuzdum ama .... Kamuoyu baskisini da dusununce Ali Koc anlasamama riskini alamaz.... Orta yolu bulacaklardir diye umuyorum.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....