Fenerbahçe Tarihi / Yönetim ve Kurumlar > Fenerbahçe Tarihi

Fenerbahçe Erkek Basketbol Tarihi Genel

<< < (2/10) > >>

Hakan Yaman:
Utkan, muhteşemsin. Bu arada, 100. yıl kadrosundaki oyuncuların genel sezon istatistiklerini o senenin bitiminde bir deftere yazmıştım. Bir ara onları da ekliyeyim buraya. 

Umut:
Emeğine sağlık kardeşim, güzel çalışma. Şu 2000'lerin başındaki kadrolarda ufak bir düzeltme yapsan. Altan Çetinkaya benim bildiğim 2-3 oynardı, Cömert Küce de 1-2...

nemanja bjelica:

--- Alıntı yapılan: Umut - 07 Aralık 2013, 01:10:41 ---Emeğine sağlık kardeşim, güzel çalışma. Şu 2000'lerin başındaki kadrolarda ufak bir düzeltme yapsan. Altan Çetinkaya benim bildiğim 2-3 oynardı, Cömert Küce de 1-2...

--- Alıntı sonu ---
  Haklısınız.2007 yılında kurulan kadroda Eddie Basden 3 oynuyordu.

Andrew Goudelock:
Herkese teşekkürler abi

--- Alıntı yapılan: Umut - 07 Aralık 2013, 01:10:41 ---Emeğine sağlık kardeşim, güzel çalışma. Şu 2000'lerin başındaki kadrolarda ufak bir düzeltme yapsan. Altan Çetinkaya benim bildiğim 2-3 oynardı, Cömert Küce de 1-2...

--- Alıntı sonu ---
Olabilir abi ben yaşım itibariyle 2006'dan itibaren hatırlıyorum. Önceki bilgileri tblstats yada wikipedia'dan aldım. Ondan yanlışlar olabilir. Ama dediğin ikisini düzelttim abi.

nemanja bjelica:
Öncelikle zahmet edip hazırlayan moderatörümüzün eline sağlık..Mrsic,Tanoka Beard ve Eddie Basden'ı nedense ayrı severdim.aha geriye gidecek olursam basketbolu izlediğim ilk yıllardan Dallas Comegys-Henry Turner.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git