Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague / 2020-21 Sezonu  (Okunma sayısı 367664 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Bayern Münih:68 Fenerbahçe Beko:77 | Euroleague 32. Hafta
« Yanıtla #4305 : 31 Mart 2021, 01:37:39 »

Yerli dedi.Bartheli sizde bizde sizden bir oyuncu dediğine göre bu oyuncu yerli.Kenanda olabilir Melihte.
Yerli dediyse Tarık veya Kenandır Berkay'ı almazlar herhalde :D Tarık'ta gitmez

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4306 : 31 Mart 2021, 01:38:38 »

Yerli dedi.Bartheli sizde bizde sizden bir oyuncu dediğine göre bu oyuncu yerli.Kenanda olabilir Melihte.
abi futbol olabilir mi bu? ben dinlemedim ama yerli dediyse futbol daha mantıklı sanki ;D

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague / 2020-21 Sezonu
« Yanıtla #4307 : 31 Mart 2021, 08:37:31 »
eveeet... Sanırım en güzel kısma geldik. Tüm sıkıntılara rağmen ( yeni kadro, yeni koç, küçülen bütçe, kötü başlangıç , Tom Hanks, pandemi ) playoffu garantileyerek tabiri caizse eşşeği gölgeye bağladık. Şimdi artık kiminle eşleşirsek nasıl olur diye tatlı bir beyin jimnastiği yapabiliriz. Ben daha öncede dediğim gibi milanoyla eşleşiriz ve onları da bir maç vererek eleyip f4 yaparız diyorum. Ne dersiniz 33 . hafta tek zor maçı olan biziz son hafta ise herkes herkesle oynuyor, Milanoyla ikili averaj eşit. 4. lüğe çıkabilir miyiz? 5. liği koruyabilir miyiz? F4 yapar mıyız?
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4308 : 31 Mart 2021, 10:53:04 »
Maşallah takımımıza. İnşallah formumuzu sürdürüp F4'e kapağı atarız.

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #4309 : 31 Mart 2021, 11:06:18 »
eveeet... Sanırım en güzel kısma geldik. Tüm sıkıntılara rağmen ( yeni kadro, yeni koç, küçülen bütçe, kötü başlangıç , Tom Hanks, pandemi ) playoffu garantileyerek tabiri caizse eşşeği gölgeye bağladık. Şimdi artık kiminle eşleşirsek nasıl olur diye tatlı bir beyin jimnastiği yapabiliriz. Ben daha öncede dediğim gibi milanoyla eşleşiriz ve onları da bir maç vererek eleyip f4 yaparız diyorum. Ne dersiniz 33 . hafta tek zor maçı olan biziz son hafta ise herkes herkesle oynuyor, Milanoyla ikili averaj eşit. 4. lüğe çıkabilir miyiz? 5. liği koruyabilir miyiz? F4 yapar mıyız?
Katılıyorum bu saatten sonra 5.likten aşağı bitirmemiz çok zor ve 4.lük  de gelebilir.

CSKA 3 maçını da kazanır büyük ihtimal ve 2. bitirir. Efes'in 2 maçı da zor 1/1 olma ihtimali yüksek. Milano da 1/1 yapar gibi geliyor bana.  Bu durumda biz 2 maçımızı da kazanırsak 4, 1/1 yaparsak 5 bitiririz ve iki durumda da Milano ile eşleşiriz.

Milano, iyi bir Delaney ile çok farklı bir kimliğe bürünüyor, özellikle de savunmada. Son dönemde sakatlığı var ve onsuz zorlanıyorlar. Eşleşirsek bizim maça kadar Delaney'in ne kadar sağlıklı olacağı epey belirleyici olur ancak ne olursa olsun diğer 3 rakibe göre en tercih edeceğim rakip Milano idi benim de.
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Olympiakos:71 Fenerbahçe Beko:76 | Euroleague 31. Hafta
« Yanıtla #4310 : 31 Mart 2021, 11:29:26 »
16 takımlı ligde maçların yarısını almak yetebiliyordu çünkü 8 takım play off dışı kalıyordu.10 takımın play off dışı kaldığı bir ortamda yarısını kazanmak yetmez ki.

Aslında ben de Tom gibi düşünüyorum, 18 takımda da çoğu zaman yarısını almak yeterli olur, örneğin geçtiğimiz yıl 28.haftada lig yarıda kaldığında Khimki ve biz 13 galibiyet ve 15 mağlubiyetle 7 ve 8.sıralardayız. Aslında belirleyici nokta en tepede yer alan takımların az yenilgi alması ve sonlarda yer alanların çok galibiyet almaları. Örneğin geçen yıl lig sonuncusu 28 maçta 8 galibiyetle Zenit, lider ve ikinci ise 4'er yenilgi almışlar. Ama bu sene tam tersi oldu.

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #4311 : 31 Mart 2021, 11:38:05 »
Çeyrek finalde Bayern ile eşleşmek herhalde herkesin isteğidir.

Sanırım şöyle sonuçlar çıkarsa isteğimize kavuşuruz :)

Milano iki maçını da alır 22
Biz iki galibiyet daha alırız 22
Bayern iki maçını da alıyor 21
Efes iki maçını da kaybeder 21

Bulabildiğim tek yol bu. Umarım başka alternatifler vardır.
« Son Düzenleme: 31 Mart 2021, 11:41:15 Gönderen: furkan »

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #4312 : 31 Mart 2021, 11:39:30 »
Bu sene yığılma ortada oldu. Tepedekilerde çok kaybetti aşağıdakilerde. Buda Playoff mücadelesinin çetin geçeceğini gösterir aslında. Ayrıca biz tepedeki takımların eşleşmeyi en az isteyeceği takımız. Çünkü bizde vesely ve nando gibi muadili Avrupa’da olmayan adamlar var. Dün gördük ki artık sertlikle başa çıkma konusunda da başarılıyız. Korkacak birşeyimiz yok. Kilit oyuncularımız sağlıklı olduktan sonra herkesle başa çıkabiliriz. Bireysel performansı baş belası olabilecek takımlarla olan eşleşmeleri test etmek lazım, takım olarak mücadele edecek takımları eleriz bence.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #4313 : 31 Mart 2021, 11:40:48 »
Çeyrek finalde Bayern ile eşleşmek herhalde herkesin isteğidir.

Sanırım şöyle sonuçlar çıkarsa isteğimize kavuşuruz :)

Milano iki maçını da alır 23
Biz iki galibiyet daha alırız 22
Bayern iki maçını da alıyor 21
Efes iki maçını da kaybeder 21

Bulabildiğim tek yol bu. Umarım başka alternatifler vardır.
Ben şahsen bayern yerine Milano’yu tercih ediyorum playoffta.

Çevrimdışı furkan

• Üye
« Yanıtla #4314 : 31 Mart 2021, 11:42:55 »
Ben şahsen bayern yerine Milano’yu tercih ediyorum playoffta.

Bence Bayern serisi 3-0 ya da 3-1 biter ama Milano'yu ortada görüyorum. Tabii muhtemelen sizin isteğiniz olacak :)

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #4315 : 31 Mart 2021, 11:44:33 »
Bu sene yığılma ortada oldu. Tepedekilerde çok kaybetti aşağıdakilerde. Buda Playoff mücadelesinin çetin geçeceğini gösterir aslında. Ayrıca biz tepedeki takımların eşleşmeyi en az isteyeceği takımız. Çünkü bizde vesely ve nando gibi muadili Avrupa’da olmayan adamlar var. Dün gördük ki artık sertlikle başa çıkma konusunda da başarılıyız. Korkacak birşeyimiz yok. Kilit oyuncularımız sağlıklı olduktan sonra herkesle başa çıkabiliriz. Bireysel performansı baş belası olabilecek takımlarla olan eşleşmeleri test etmek lazım, takım olarak mücadele edecek takımları eleriz bence.

Ya biz tepede bitirirsek ;)

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #4316 : 31 Mart 2021, 11:45:23 »
Ergin’in takımını istiyorum.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #4317 : 31 Mart 2021, 11:54:22 »
Bence Bayern serisi 3-0 ya da 3-1 biter ama Milano'yu ortada görüyorum. Tabii muhtemelen sizin isteğiniz olacak :)
Biz Milano’dan Bayern’den hatta cska dan daha iyi takımız. Aşağıdakileri saymıyorum zaten. Kötü başlangıç ve Tom hanks etkisiyle takımımızı kötü görüyoruz. 5/10 başlangıcından sonra 15/2 gibi muazzam bir sezon geçiriyoruz. Vesely nando gudura kyle pierre bunlar fark yaratan oyuncular.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Fenerbahçe Beko:73 Barcelona:82 | Euroleague 33. Hafta
« Yanıtla #4318 : 31 Mart 2021, 12:19:22 »
2 Nisan Cuma, 20:45
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2021, 14:18:33 Gönderen: sinanyucel »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4319 : 31 Mart 2021, 12:25:34 »
Maccabi bu yil barcayi iki macta da yenen 3.takim oldu..Bu arada gasol herhalde play offta oynayacak sadece. Geleli 1 ay oldu, daha ortalarda yok.