Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague / 2020-21 Sezonu  (Okunma sayısı 367676 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague / 2020-21 Sezonu
« Yanıtla #4695 : 05 Nisan 2021, 11:14:27 »
Nereye yazacağımı bilemedim, anca anca kendime geliyorum. veselyin sakatlığı maalesef ifade edemediğimiz ama hepimizin bildiği bir sona doğru takımı sürüklüyor. ama bu takım buradan da ayağa kalkabilirse efsane olur.

Ancak beni deli eden barca maçında yenilmemiz değildi, dayak yememiz ama yediğimiz dayağa kimsenin bir karşılık vermemesi idi. bir tek kyle baba, o da bizden kimse yapmayınca bıraktı. sertliğe sertlikle karşılık verirsin ama iş çirkefliğe girince sen de dişini göstereceksin. bu takıma antiçin en büyük katkısı buydu. sahada antiç ve kalinic asla sinmezdi, hatta datome bile. ama bu çocuklar bir yüzüne yumruk yiyince diğer yüzünü gösteriyor kafayı yiyecektim maçta. adamların her yaptığı faul çok sert ve mesaj içerikliydi, çünkü onlar da çözmüş bizi. vurun kırın. insan bir tane karşılık verir, şöyle çok sert bir faul yapar. yok arkadaş. koç mu söylemişti, "gereğinden fazla iyiler "diye. insan biraz isyan eder.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Beko-Real Madrid | Euroleague 34. Hafta
« Yanıtla #4696 : 05 Nisan 2021, 11:37:51 »
Tom baba totem peşinde, siz anlamıyorsunuz  ;D
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #4697 : 05 Nisan 2021, 12:03:31 »
En büyük avantajımız Tavares'in hızlı ayaklara sahip olmaması ve ikili oyun savunma zaafiyeti. Yavaş ayakları olduğu için savunmada tam Kyle dayımın dişine göre diye düşünüyorum ancak Kyle'ın gülen yüzüne değil biraz daha diğer yüzüne ihtiyacımız var, trash talk dahil biraz Antic'in kasetlerini izletsinler dayıma.

Tavares'i potadan ne kadar dışarı itebilirsek o kadar rahat ederiz, malum kazma spor olduğu için şutu yok. Hücumda da tamamen  ikili oyun savunması üzerine oynayıp erken faul problemine sokmaya çalışmalıyız diye düşünüyorum. Bir de Kyle'ın şutu olması büyük avantajımız olabilir, şut tehdidi olacağı için Tavares'i potadan uzaklaştırabiliriz ve ribaund'lardaki etkinliğini azaltabiliriz.
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2021, 12:09:44 Gönderen: friday »
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı friday

• Üye
« Yanıtla #4698 : 05 Nisan 2021, 12:13:33 »
Nereye yazacağımı bilemedim, anca anca kendime geliyorum. veselyin sakatlığı maalesef ifade edemediğimiz ama hepimizin bildiği bir sona doğru takımı sürüklüyor. ama bu takım buradan da ayağa kalkabilirse efsane olur.

Ancak beni deli eden barca maçında yenilmemiz değildi, dayak yememiz ama yediğimiz dayağa kimsenin bir karşılık vermemesi idi. bir tek kyle baba, o da bizden kimse yapmayınca bıraktı. sertliğe sertlikle karşılık verirsin ama iş çirkefliğe girince sen de dişini göstereceksin. bu takıma antiçin en büyük katkısı buydu. sahada antiç ve kalinic asla sinmezdi, hatta datome bile. ama bu çocuklar bir yüzüne yumruk yiyince diğer yüzünü gösteriyor kafayı yiyecektim maçta. adamların her yaptığı faul çok sert ve mesaj içerikliydi, çünkü onlar da çözmüş bizi. vurun kırın. insan bir tane karşılık verir, şöyle çok sert bir faul yapar. yok arkadaş. koç mu söylemişti, "gereğinden fazla iyiler "diye. insan biraz isyan eder.
Katılıyorum en azından birkaç tane kötü çocuğa ihtiyaç var böyle çirkefliklere aynı şekilde karşılık verebilmek için. Şimdi Real maçında muhtemelen çok benzer bir maç oynayacağız, kendi evimizde çaresizce dayak yemeyelim artık biz de onların ağızlarını burunlarını kıralım, hepimiz bunu görmek istiyoruz.
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #4699 : 05 Nisan 2021, 13:39:58 »
En büyük avantajımız Tavares'in hızlı ayaklara sahip olmaması ve ikili oyun savunma zaafiyeti. Yavaş ayakları olduğu için savunmada tam Kyle dayımın dişine göre diye düşünüyorum ancak Kyle'ın gülen yüzüne değil biraz daha diğer yüzüne ihtiyacımız var, trash talk dahil biraz Antic'in kasetlerini izletsinler dayıma.

Tavares'i potadan ne kadar dışarı itebilirsek o kadar rahat ederiz, malum kazma spor olduğu için şutu yok. Hücumda da tamamen  ikili oyun savunması üzerine oynayıp erken faul problemine sokmaya çalışmalıyız diye düşünüyorum. Bir de Kyle'ın şutu olması büyük avantajımız olabilir, şut tehdidi olacağı için Tavares'i potadan uzaklaştırabiliriz ve ribaund'lardaki etkinliğini azaltabiliriz.
damlar tavares yerine thompkins+garuba ile de oynayabilir. onların da şutu var.

Çevrimdışı friday

• Üye
« Yanıtla #4700 : 05 Nisan 2021, 13:59:47 »
damlar tavares yerine thompkins+garuba ile de oynayabilir. onların da şutu var.
garuba'dan falan bir cacık olmaz da thompkins'e dikkat etmemiz lazım, barthel de armut toplamayacak diye umuyoruz artık başka çaremiz yok.
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #4701 : 05 Nisan 2021, 15:30:26 »
3.5 handikap ile onlar favori gösterilmiş.

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
    • @Elebilso
« Yanıtla #4702 : 05 Nisan 2021, 22:16:46 »

Evet Kokoshkov söylemişti bi maçtan sonraydi sanırım tam maci hatırlamadim bence obra gibi igorda gelecek sene buna göre davranacaktır işin dirty yanını oynayacak adamda olacak abi yoksa bu organizasyonda üst seviyelerde barındırmıyorlar malesef. Gigi kalina antic bogdan boby baya dayak arsızı gibilerdi yakadan gitmiyorlardi zaten başka türlü şampiyon olamazdik inanilmaz bi karakter vardi sahada

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4703 : 05 Nisan 2021, 22:31:27 »
Basketbol oynanmadı.Doğru hakemle o gün 4-5 oyuncusu ana faul problemine girer diskalifiye olurdu.Biz bunla cezalandırılırdık.Basketbol sertliği değildi.Başlarım öyle oyuna.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #4704 : 06 Nisan 2021, 10:59:12 »
Hakem üçlüsü mide bulandırıcı, hakem üçlüsünün 2 hafta önceden belli olması ise 2 defa mide bulandırıcı. Büyük beklenti ile izlemeyin. Maç Barcelona maçı gibi başlarsa yedekleri sürmek lazım. Daha fazla sakat vermemek için. Tezgah belli...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4705 : 06 Nisan 2021, 11:04:24 »
Hakem üçlüsü mide bulandırıcı, hakem üçlüsünün 2 hafta önceden belli olması ise 2 defa mide bulandırıcı. Büyük beklenti ile izlemeyin. Maç Barcelona maçı gibi başlarsa yedekleri sürmek lazım. Daha fazla sakat vermemek için. Tezgah belli...

Nocioni kadar pislik gelmedi.Real Madrid genelde çeneye vuruyor skor oynarlar Barcelona arşa vardı geçen maç.Ben dedim bizi istemiyorlar play-offta.Son 2 maçın bunlarla olması bile ayarlama.

Baktık garantiledik işi kasten sakatlamaya vardırdılar.Fenerbahçe taraftarı unutmaz umarım artık şu güzel spor dalı tekrar dolar iple çekiyorum önümüzdeki sezon Barcelona maçlarını.Çoparlar sizi.
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2021, 11:05:40 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı friday

• Üye
« Yanıtla #4706 : 06 Nisan 2021, 12:35:21 »
Biz şutları yüksek yüzdeyle soktuktan sonra hakemler hiç bir halt yapamaz. Ve bu kez maç oyun sertliğinin ötesine geçerse lütfen ama lütfen rudy fernandez orçosu olsun, carroll olsun, thompkins olsun biz de hasar verelim, ellerini kollarını sallayarak çıkıp gidemesinler.
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4707 : 06 Nisan 2021, 14:05:39 »
Diskalifiyeler ve maç cezaları gelir biz yaptığımız an.Onlara gelmez fark bu.

Çevrimdışı friday

• Üye
« Yanıtla #4708 : 06 Nisan 2021, 15:24:37 »
Diskalifiyeler ve maç cezaları gelir biz yaptığımız an.Onlara gelmez fark bu.
Karşımızda tiyatronun kralları var, biz de biraz tiyatro yapmayı öğrenmeliyiz artık, ortam ve şu rakipler bunu gerektiriyor
Dünyanın En Güzel Takımı

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4709 : 06 Nisan 2021, 21:51:26 »
Eddie vb. sürpriz bir isim kenardan gelip 4/5 veya 5/5 üçlük atarsa alırız, yoksa zor...