Gönderen Konu: Kadın Voleybol Yabancı Ligler & Avrupa Kupaları  (Okunma sayısı 222533 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
Ynt: Bayan Voleybol Yabancı Ligler & Avrupa Kupaları
« Yanıtla #300 : 16 Şubat 2014, 00:05:19 »
Para haricin de de Azerbaycan'da oyuncuları çekecek bir şeylerin yapılması lazım.Ama taraftar yoksa o iş de zor.Oyuncuların çoğu paramı alırım topumu oynarım gerisine karışmam kafasında herhalde.Peki yok mu Azerbaycan'da voleybola yatırım yapabilecek taraftarı sağlam olan bir spor kulübü?

Gönülden takım seven taraftar yok Azerbaycanda varsa da çok azdır, hepsi para pul peşinde. 5 lire veriyorlar gelip Azeryol Azeryol bağıroyorlar :D

• Üye
« Yanıtla #301 : 16 Şubat 2014, 00:05:42 »
Olsun siz 100 kişi bile o salonda Azeryol'a kendi sahasında deplasman yaşatmasını bilirsiniz :)

100 kişi olsak zaten yaşatırız, inşallah da öyle olacak..

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #302 : 16 Şubat 2014, 00:09:58 »
Yok abi katılım 100 kişi en az oluruz herhalde görsellikte çok güzel birşey olacak Allahın izniyle, biletlerin bedava olmasının sebebi bu takımların hepsinin şirket takımı olmasıdır herhalde çünkü başka açıklaması yok, Rabita desen bakanlık, Azeryol desen şirket.  Maçtan sonra bir Kozuch hakemlerle tartışıp durdu diğerlerinin umurunda bile değildi herzamanki gibi, Valeriya da bu takımın emekçisi guya, maçtan sonra sırıtıp gülüyordu
100 kişi attığın fotodaki salonda oynanırsa,o salonun altını üstüne getirir :D
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

• Üye
« Yanıtla #303 : 16 Şubat 2014, 04:51:07 »
100 kişi attığın fotodaki salonda oynanırsa,o salonun altını üstüne getirir :D

Evet o salonda oynanilacak ama herkesin agzina vermisler vuvuzela orasi slklntl cikariyor biraz, birde anonsculari arkasin anonscusunu bile gecti o kadar rezalet yani ama insallah guzel olacak bizim ve takim adindan

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #304 : 16 Şubat 2014, 08:54:46 »
Erdenay sen deplasmana git Rufat sana yardimci olur
Maç sırasında kozuch bi ara benchte otururken tut kaçır onu
Kimsenin ruhu duymaz
Artık kaçırdıkltan sonra gerisi sana kalmış :)

• Üye
« Yanıtla #305 : 16 Şubat 2014, 10:45:07 »
Erdenay sen deplasmana git Rufat sana yardimci olur
Maç sırasında kozuch bi ara benchte otururken tut kaçır onu
Kimsenin ruhu duymaz
Artık kaçırdıkltan sonra gerisi sana kalmış :)

Abi forum yoneticileri olarak Baku deplasmani yaparsiniz artik hahahaha :)

Çevrimdışı Mert Kaan Öner

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #306 : 16 Şubat 2014, 21:51:04 »
Unendo Yamamay Busto Arsizio 3-0 Ornavasso

Ayrıca bu karşılaşmada eski kaptanı Christina Bauer'i tüm salona alkışlattı. Herkes ayakta alkışlıyor...

« Son Düzenleme: 16 Şubat 2014, 21:51:27 Gönderen: Mert Kaan Öner »

Burakcnar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #307 : 16 Şubat 2014, 22:11:00 »
Unendo Yamamay Busto Arsizio 3-0 Ornavasso

Ayrıca bu karşılaşmada eski kaptanı Christina Bauer'i tüm salona alkışlattı. Herkes ayakta alkışlıyor...

Ne zaman oynandı bu maç?Eğer yeni oynandıysa Christina sezon ortasında İtalya'da ne yapıyor?

• Üye
« Yanıtla #308 : 16 Şubat 2014, 22:15:05 »
Ne zaman oynandı bu maç?Eğer yeni oynandıysa Christina sezon ortasında İtalya'da ne yapıyor?

Bu akşam oynandı.

Herhalde takıma 2-3 gün izin verildi.

Burakcnar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #309 : 16 Şubat 2014, 22:32:24 »
Bu akşam oynandı.

Herhalde takıma 2-3 gün izin verildi.

2-3 gün izin verilse insan oturur biraz dinlenir.Kız kalkmış İtalya'ya gitmiş.Hiç sevmem zaten bu eski oyuncu muhabbetlerini.Valla sezon devam ederken izin gününde İtalya'ya gidecek kadar seviyorsa Yamamay'ı geri dönsün oraya.Kaybeden kendisi olur.Yerine çok daha iyisini alırız.Benim için Fenerbahçe sporcusu sadece Fenerbahçe'yi düşünecek Fenerbahçe'yi sadece para kazandığı yer olarak değil herşeyi olarak benimseyecek.Şunu da söylemek lazım burası hiçbir kulübe benzemez.Hele Yamamay'a hiç benzemez.Bilmiyorum belki ben fazla fanatik olabilirim ama açıkçası ben sinirlendim Bauer'in bu hareketine.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #310 : 16 Şubat 2014, 22:45:57 »
Kimisi izin gününde cadde'deydi(sosyal medyada takip edebildiğim kadarıyla görebildiklerim; Eda, Elif Ağca,Gökçen,İpek,Seda, bayan basketbol takımımızdan Birsel, İvana,Vera,Q,koç İniguez) kimi yurt dışında.

Oyuncu sahada elinden geleni yaptıktan sonra, izin gününde ne yaptığı 'bence' bu kadar da önemli olmamalı.
...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #311 : 16 Şubat 2014, 22:55:41 »
2-3 gün izin verilse insan oturur biraz dinlenir.Kız kalkmış İtalya'ya gitmiş.Hiç sevmem zaten bu eski oyuncu muhabbetlerini.Valla sezon devam ederken izin gününde İtalya'ya gidecek kadar seviyorsa Yamamay'ı geri dönsün oraya.Kaybeden kendisi olur.Yerine çok daha iyisini alırız.Benim için Fenerbahçe sporcusu sadece Fenerbahçe'yi düşünecek Fenerbahçe'yi sadece para kazandığı yer olarak değil herşeyi olarak benimseyecek.Şunu da söylemek lazım burası hiçbir kulübe benzemez.Hele Yamamay'a hiç benzemez.Bilmiyorum belki ben fazla fanatik olabilirim ama açıkçası ben sinirlendim Bauer'in bu hareketine.

ne var bunda , izin günü kalkmış gitmiş yani ne var bunda ?
takımını benimsemeyecek ne yapmış ki
takımına mı inanmamış ? kendi takımınımı küçük mü görmüş ?
zor bir derbi öncesi rakip bizi ..... atar ,fark atar mı demiş ?
hangisini yapmış

« Son Düzenleme: 16 Şubat 2014, 22:57:48 Gönderen: Cem Ağrak »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #312 : 16 Şubat 2014, 22:58:39 »
Kimisi izin gününde cadde'deydi(sosyal medyada takip edebildiğim kadarıyla görebildiklerim; Eda, Elif Ağca,Gökçen,İpek,Seda, bayan basketbol takımımızdan Birsel, İvana,Vera,Q,koç İniguez) kimi yurt dışında.

Oyuncu sahada elinden geleni yaptıktan sonra, izin gününde ne yaptığı 'bence' bu kadar da önemli olmamalı.

bize rahatlık batar bülentim , herşey iyi gidiyor çok şükür takım ritmini buldu ya birilerine bi bahane bulup kin kusmaz isek olmaz taraftarlar olarak rahat edemeyiz

• Üye
« Yanıtla #313 : 16 Şubat 2014, 23:05:57 »

Kimisi yatarak dinlenir, kimisi gezerek, kimisi film izleyerek... Fiziksel anlamda bir yorgunluğunu olacağını sanmıyorum, oynadığı maç sayısı ortada zaten. Diğer yerlere de katılmıyorum.

Katıldığım tek nokta, burasının Busto Arsizio'ya benzemediği. Böyle düşünceler olduğu sürece yakın bir zamanda da benzeyeceğini sanmıyorum. 

• Üye
« Yanıtla #314 : 16 Şubat 2014, 23:07:08 »
ne var bunda , izin günü kalkmış gitmiş yani ne var bunda ?
takımını benimsemeyecek ne yapmış ki
takımına mı inanmamış ? kendi takımınımı küçük mü görmüş ?
zor bir derbi öncesi rakip bizi ..... atar ,fark atar mı demiş ?
hangisini yapmış

Neler dediğini de yarın okursunuz :)