Gönderen Konu: Kadın Voleybol Yabancı Ligler & Avrupa Kupaları  (Okunma sayısı 222531 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
Ynt: Bayan Voleybol Yabancı Ligler & Avrupa Kupaları
« Yanıtla #315 : 16 Şubat 2014, 23:12:26 »
bize rahatlık batar bülentim , herşey iyi gidiyor çok şükür takım ritmini buldu ya birilerine bi bahane bulup kin kusmaz isek olmaz taraftarlar olarak rahat edemeyiz

Aynen Cem abi.
Belki programları uyuştu diye Bauer'e özel bir organizasyon yapıldı ve oyuncu katıldı.
Eğer böyleyse, bunu eleştirmek yerine örnek alıp, bu tür bir organizasyonu Nati için yapsak, hasret gidersek...
...

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #316 : 16 Şubat 2014, 23:55:59 »
Bence de abartılacak bir şey yok yav burada. 2 3 gün dinlenme demek kendisini nerede iyi hissediyorsa oraya gitsin. Kimisi kendisini bugün Cadde'de iyi hissedeceği için oraya gelmiştir kimisi İtalya'ya gider. Kim Vakıfbank maçı öncesi Aziz Yıldırım'ı karşılamaya gitmediği için acaba sorun mu var filan deniyordu maça hastaymış kendisini maça hazırladı ezd geçti. Daha tatilleri de yok zor bir sürece giriyoruz şubat mart ayı kritik böyle ufak şeylerle eleştirmemek lazım :)

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #317 : 17 Şubat 2014, 00:02:53 »
bauer izinde italyadaymis. anetada prag a gitmis. instagramda sevgilisiyle resmini paylasmis. izin gunumuz  vardi. biz de  prag a geldik nevinden seyler yazmis. sorun yok bence. izin gununu nasil nerede degerlendirdikleri muhim degil. sahada gerekeni ve bize yakisan mucadeleyi gosterdikleri surece. :)
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı Mert Kaan Öner

• Üye
« Yanıtla #318 : 17 Şubat 2014, 01:05:03 »
Alıntı

Öncelikle çok heyecanlıyım, tüm taraftarlara bana bu mükemmel misafirperverlikleri için teşekkür ederim. Busto Arsizio karşılaşmayı kazandığı için de mutluyum, umarım Cumartesi ve Pazar günü de (İtalya Kupası Final Four) bu tekrarlanır. Arkadaşlarımı tekrar görmekten ve aldıkları 3-0'lık galibyetten de çok mutlu oldum.

İtalya Kupası'nda takımı olabilecek en iyi yerde görmek istiyorum.

Tüm takımı iyi gördüm, hepsi bugün çok iyi oynadılar. Ciara Michel de gerçekten başarılıydı. Sezon sonuna kadar daha da iyi olacaklardır.

3 gün önce Massimo'dan (Takım menajeri) mesaj aldığımda çok sevindim. Ayrılmaya karar vermek kolay olmadı, unutulmadığımı görmek de güzel birşey. PalaYamamay her zaman evim olacak.

Türkiye'de her şey güzel, yeni bir deneyim oluyor. Türkçe öğreniyorum ve Türkçe oldukça zor. İstanbul'u çok sevdim, takımımı çok seviyorum. İyi insanlarla çalışıyorum, takım arkadaşlarım, antrenörlerim... Sezon sonuna kadar Fenerbahçe ile birçok hedefimiz var, bunları gerçekleştireceğimizi umuyoruz. Oradaki ortam buradan biraz farklı, Fenerbahçe büyük bir aile olduğundan bazı şeyler buradaki gibi olmuyor ama taraftarlar bizi çok seviyorlar diyebilirim.

Geleceğimi şu an bilmiyorum. Kontrat görüşmelerine daha başlamadık. Başladıktan sonra neler olacak göreceğiz.

VOLLEY: UYBA - Ornavasso 3-0 - Intervista a Christina Bauer

Bauer'in dedikleri birkaç yerden. Kimisi bu videodan, kimisi internet sitelerinden.

"Bazı şeyler buradaki gibi değil" derken de muhtemelen şunu kastediyor. Busto küçük bir yer, maça gelenler hep aynı insanlar. Kulüp, sürekli taraftar ve takım arasında organizasyon düzenliyor ve bu sayede oyuncular taraftarın çoğunu tanıyorlar. Burada öyle şeyler olmadığından onu kastediyor.

« Son Düzenleme: 17 Şubat 2014, 02:57:09 Gönderen: Mert Kaan Öner »

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #319 : 17 Şubat 2014, 16:03:39 »
VOLLEY: UYBA - Ornavasso 3-0 - Intervista a Christina Bauer

Bauer'in dedikleri birkaç yerden. Kimisi bu videodan, kimisi internet sitelerinden.

"Bazı şeyler buradaki gibi değil" derken de muhtemelen şunu kastediyor. Busto küçük bir yer, maça gelenler hep aynı insanlar. Kulüp, sürekli taraftar ve takım arasında organizasyon düzenliyor ve bu sayede oyuncular taraftarın çoğunu tanıyorlar. Burada öyle şeyler olmadığından onu kastediyor.

Eyvallah çeviri için teşekkürler.:) Şu güzel olayda bile bazıları insanın sinirini zıplatıyor cidden ,kıza twitter hesabından ne işin var orada burası Fenerbahçe gitmek istiyorsan git falan demiş birisi.
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #320 : 17 Şubat 2014, 16:11:39 »
Prag'ta ne isi var?  O kadar merakli ise, gitsen Cek takimlarindan birinde oynasin.  Fenerbahce burasi!!!! :)
Kim de Bodrum'a gitmiş. Fenerbahçe yan gelip yatma,tatil yapma yeri değil !!   Tez kellesini istiyoruz =)))

Burakcnar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #321 : 17 Şubat 2014, 16:12:23 »
Siz haklı olabilirsiniz ne yapalım ben fazla fanatik biriyim.Böyle şeylerden hiç hoşlanmam.Bu benim görüşüm.

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #322 : 17 Şubat 2014, 16:18:02 »
Siz haklı olabilirsiniz ne yapalım ben fazla fanatik biriyim.Böyle şeylerden hiç hoşlanmam.Bu benim görüşüm.
Sizin için değildi benim söylemim. Burada fikrinizi belirtmişsiniz bu sorun değil fakat,direkt kıza istiyorsan gidebilirsin diye yazmak . Ne bileyim mutlu geçirdiği bir izin gününden sonra ,bana yanlış geliyor ..

Burakcnar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #323 : 17 Şubat 2014, 16:19:50 »
Sizin için değildi benim söylemim. Burada fikrinizi belirtmişsiniz bu sorun değil fakat,direkt kıza istiyorsan gidebilirsin diye yazmak . Ne bileyim mutlu geçirdiği bir izin gününden sonra ,bana yanlış geliyor ..

Direkt kıza kızmak derken?

Edit:Önceki yazılanlara baktıktan sonra anladım olayı.Birisi tweet atmış onu demek istediniz sanırım.
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2014, 16:22:51 Gönderen: Burakcnar »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #324 : 17 Şubat 2014, 17:11:01 »
herkes fazla fanatik kendisine göre
herkesin bunu gösteriş biçimi farklı

mesela fazla fanatik adam ne olursa olsun rakip kim olursa olsun kendi takımına her zaman çok güvenir , yenileceğini bilse bile onu dile getirmez mesela !!! derdimi anlatabildim sanırım

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #325 : 17 Şubat 2014, 18:39:02 »
yok yahu kimseye değil öylesine bir örnek verdim
lafımızı kimseden esirgemeyiz Besim'cim :) birisini ilgilendirirse direkt adını söyleriz :) 8)
ayrıca sana da böyle laf sokmam yahu o kadar hukuğumuz var

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #326 : 17 Şubat 2014, 20:47:27 »
Bir kaç günlük izinde kendilerini nerede rahat hissediyorlarsa ya da ne bileyim neye özlemleri varsa oraya gitmiş onlarla özlemlerini gidermiş olabilirler. Bu bir tercih meselesi hiç de yadırgamam. Oyuncunun hakkıdır.Bizim milli oyuncular katıldıkları bir kaç günlük yurt dışı turnuvalarda bile kocamı özledim yok şunu özledim yok bunu özledim diye bas bas bağırıyorlar. Kaldı ki bu oyuncularımız kaç aydır burdalar. Misal en yakın arkadaşım iki günlük tatilde bile mutlaka il dışına çıkar ailesinin yanına giderler çoluk çocuk ama benim için o iki günlük tatil işimi gücümü yapıp çayımı kahvemi alıp voleybola dair ne varsa onları okumak izlemek,aynı şekilde dizilerimin kaçırdığım bölümlerini izlemektir.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #327 : 22 Şubat 2014, 18:01:56 »

İtalya Kupası Yarı Final

Bugün

19.00 Liu Jo Modena - Foppapedretti Bergamo Sports Tv Canlı
FENERBAHÇE

Burakcnar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #328 : 25 Şubat 2014, 16:39:33 »
Dresdner deplasmanda Uralochka NTMK Ekaterunburg'u 3-2 yendi.Maça fazla bakamadım ama izlediğim kadarıyla ikisi de bize rakip olabilecek takımlar değil.Finale kalırsak final formalite olacak gibi.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #329 : 25 Şubat 2014, 20:21:15 »
Rusya deplasmanı yerine Almanya deplasmanını tercih ederim. Bir aksilik olmazsa deplasmanda dahi en fazla 1 set veririz. Yine de Almanya olsun :)