Gönderen Konu: Kadın Voleybol Yabancı Ligler & Avrupa Kupaları  (Okunma sayısı 222552 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • serdarrsirin
Ynt: Bayan Voleybol Yabancı Ligler & Avrupa Kupaları
« Yanıtla #420 : 17 Mart 2014, 01:44:20 »
Gamova başkan ve ekibi Vakıfbank'ı paramparça etti.Bu arada Jordan Larson'ın ismini forumda sık sık telaffuz ettik.İzlemek büyük keyif. Çubuklu forma ile de bu kupayı kaldırmasını can-ı gönülden isteriz ;)
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #421 : 17 Mart 2014, 03:56:34 »
Rufat sen de benim Seda'ya taktigim gibi Neslihan'a takmissin.   Ama bir farkla, ben Seda'ya takmakta hakliyim ama Neslihan'a en kotusu demek :)

Abi gercekten kotuydu hangi akla hizmet secmisler bunu

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #422 : 17 Mart 2014, 08:22:17 »
Valla Gamovacığım çok güzel oturttu yerlerine Vakıflıları. Onlarda 5 yabancı bizde yürek vardı da diyemezlerdi. Kazanda dün iki yabancı vardı. Ne o yürekcikleri bu kadarmıymış Vakıflıların:)) Çok güzel oldu içimin yağları eridi. O yüzlerindeki çaresizlik paha biçilemez:)
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #423 : 17 Mart 2014, 09:50:57 »
Valla Gamovacığım çok güzel oturttu yerlerine Vakıflıları. Onlarda 5 yabancı bizde yürek vardı da diyemezlerdi. Kazanda dün iki yabancı vardı. Ne o yürekcikleri bu kadarmıymış Vakıflıların:)) Çok güzel oldu içimin yağları eridi. O yüzlerindeki çaresizlik paha biçilemez:)

Muhohaaahaaa... Tam doksana nişanlamışsınız. :D;

Vakıf'a koyulduğunu görmenin dayanılmaz zevki bir yana... Gamova adına çok ama çok sevindim. Onun mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Bu kadar iyi ve büyük bir oyuncu bu apoleti hak ediyordu. Spor tarihi en üst seviye şampiyonluğu hak ettiği halde kazanamayan taçsız kralların hikayeleriyle doludur. İşte; ilk aklıma gelen John Stockton - Karl Malone ikilisi... Sonra Charles Barkley vs.

Gamova gerçekten Şampiyonlar Ligi seviyesinde bir şampiyonluğu hak edecek kadar değerli, büyük bir voleybol efsanesi...

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #424 : 17 Mart 2014, 11:45:10 »
Gamova'nın maç sonu sevinci her şeyi anlatıyor zaten, maç sayısının inatla ona kullandırmak istemeleri de ayrı güzel ... Çok çok iyi oldu hem kupayı alamadılar, hem çok fena ezildiler ve tabi ki eski sarı melek Gamova sonunda kupayı kazandı daha nolsun ... Bu sene gerçekten 3 kupayı alabiliriz hayal değil, bu sezondan ambargo başlayabilir
« Son Düzenleme: 17 Mart 2014, 12:26:57 Gönderen: UniqueFB »

• Üye
« Yanıtla #425 : 17 Mart 2014, 12:12:18 »
Artik sampiyonluk ve kupa icin daha da umutlandim, cok rahatim suanda

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #426 : 17 Mart 2014, 13:33:04 »
Gamova bence kadın voleybolun gelmiş geçmiş en büyük starı ve öyle kalmaya devam edicek. Yetenek, başarı, ödüller onlar başka şeyler Gamova bu konularda başka isimlerle elbette karşılaştırılır ama kendisi en büyük star. Michael Jordan gibi mesela :) Gamova'yı ben diğer oyunculardan ayırıyorum bu yüzden kupayı almasına çok sevindim.

• Üye
« Yanıtla #427 : 17 Mart 2014, 14:39:59 »
Gamova bence kadın voleybolun gelmiş geçmiş en büyük starı ve öyle kalmaya devam edicek. Yetenek, başarı, ödüller onlar başka şeyler Gamova bu konularda başka isimlerle elbette karşılaştırılır ama kendisi en büyük star. Michael Jordan gibi mesela :) Gamova'yı ben diğer oyunculardan ayırıyorum bu yüzden kupayı almasına çok sevindim.

Regla Torres denen bir gerçek olmuş kadın voleybolunda ne kadar izlemesek te.. Çok büyük oyuncuymuş.. Ama günümüzün starı Gamova tabii ki ama benim gözümde 1 Kim değil :)

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #428 : 17 Mart 2014, 15:09:38 »
Valla Gamova gelmiş geçmiş en büyük oyuncu mudur o kadarını bilemem .2000 li yılların voleybolunu bilmiyorum çünkü ya da daha evvelini. Ancak şu var ki Gamova da kendi efsanesini gerçekleştirmiş bir oyuncudur. Sarı melek olarak kariyerindeki bu eksikliği dün tamamlamış olması süper bir duyguydu. Birde Olimpiyat şampiyonluğu eksik deniliyordu. Oda olsaydı demekki tam olurdu.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #429 : 17 Mart 2014, 15:31:28 »
Ben voleybol tarihini hiç ama hiç bilmem. Gamova'yı ne kadar sevdiğimi bilen bilir. Ama Jordan örneğine şiddetle karşı çıkıyorum. Jordan 6 final oynadı ve altısını da kazandı. En özel ve en unutulmaz maçlarının çoğunu finallerde sergiledi. Zurnanın zırt dediği yerde Jordan sahneye çıkardı. Gelmiş geçmiş en iyi oyuncu üst üste 5 final kaybetmez.

Voleybol tarihini yazarken "Gamova gelmiş geçmiş en iyi oyuncudur ama üst üste 5 final kaybetmiştir" derseniz, gülerler.

Bu yazdığım benim Gamova'nın büyüklüğü ve yetenekleri karşısında saygıyla eğilmeme engel değil. Charles Barkley'de şampiyon olamadı ama benim için basketbol tarihinin gelmiş geçmiş en özel oyuncuları arasındadır. Laf diyeni kırarım; o derece. :D
« Son Düzenleme: 17 Mart 2014, 15:31:52 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #430 : 17 Mart 2014, 18:20:17 »
Kac tane gelmis gecmis star izledin acaba? :) Gamova, gelmis gecmis en buyuk starlarin ilk besine girebilir mi?  Suphelerim var.

Efsanevi Küba jenerasyonu var, Ondan önce Sovyet ambargosu var, 2000lerde durumları biliyoruz zaten. Şimdi Küba Milli Takımı hani Harlem gibi bir şey Torres, Luis, Agüero, Ruiz vs onları birbirinden ayırmak zor keşke imkanımız olsa da bir daha böyle bir jenerasyonu izlesek, Gamova takımla yıldızlaşmaktan ziyade bireysel açıdan da çok dikkat çeken bir oyuncu. Fiziği yeteneği kafadan çatlak olması saha içinde o egosu filan bence çok büyük bir yıldız. Küba jenerasyonu bugünden bakıldığında nasıl hatırlanıyorsa Gamova da öyle hatırlanır ileride , popülerlik benim bahsettiğim biraz da
« Son Düzenleme: 17 Mart 2014, 18:24:40 Gönderen: UniqueFB »

• Üye
« Yanıtla #431 : 17 Mart 2014, 19:40:20 »
Simdi gordum de Eczacıbaşıbasi rezil olmus f4de neslihan kralicemiz twitterda survivor derdinde espri falan patlatiyor ohh degmegin kralicemin keyfine :)

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #432 : 17 Mart 2014, 22:07:07 »
O zaman sana soyle soyleyeyim, Regla Torres'i ve diger Kubalilari da gectim; bu isin Sokolova'si, Lang Ping'i,  Venturini'si, Kirillova'si...  Hepsi de bulunduklari donemde sansasyon yaratan yildizlardi.  Gamova'nin daha buyuk bir star olarak gozukmesinin sebebi, en guncel yildiz olmasi.  Gamova, cok iyi bir capraz ama mental olarak catlak ve dengesiz olmasi onu buyuk star yapmaz, bence aksine, onun winner olmasina halel getirir.  Aslinda tam da bahsettigim seye isaret etmissin.  Gamova'daki kapris ve ego benim biraz sinirimi bozuyor acikcasi :) 

senin görüşündür saygı duyarım :) Benim için Gamova çok değerli. Ben sayıdan sonra rakibini kızdırmasını bile seviyorum şahsen bunu Gözde yapsa uyuz oluyorum orası ayrı. Benim yaşım itibariyle olabilir Sokolova gibi yeteneklisi de zor gelir ( umarım Kim için de böyle diyeceğiz 10 yıl sonra) Gamova gibi eksisiyle artısıyla benzersiz bir oyuncu da zor gelir bence. Ve yıllar geçtikçe voleybol starları da azalıyor. Elimizdekilerin değerini bilemem Gamova voleybolu bıraktığında eksikliğini hissedersiniz :) Rus Milli Takımı Avrupa Şampiyonu oldu helal olsun müthiş de oynadılar ama benim gözlerim Gamova'yı aradı olimpiyatların Rusya'sı beni daha çok heyecanlandırıyordu.
« Son Düzenleme: 17 Mart 2014, 22:08:43 Gönderen: UniqueFB »

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #433 : 17 Mart 2014, 22:07:43 »
Simdi gordum de Eczacıbaşıbasi rezil olmus f4de neslihan kralicemiz twitterda survivor derdinde espri falan patlatiyor ohh degmegin kralicemin keyfine :)

En iyi smaçör ödülü aldığında da çok büyük mutluluk yaşıyordu arkada Esra-Gülden kan ağlıyorlar Nesli'nin keyfi yerinde :D

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #434 : 17 Mart 2014, 22:27:27 »
Nedense voleybol kulüpleri bu konuda şeffaf değil Naz'ın maaşı hakkında onlarca şey söylendi keza Kim'in de öyle ... ama yukarıdaki link bana mantıklı geldi tüm maaşlar, Costagrande çok uçmuş da Çin'de o seviye maaş alıyorsa belki yutturmuştur kendini :D Guidetti gibi bir hoca Costagrande'yi ne umutlarla ne amaçla aldı acaba