Voleybol > Dünya-Avrupa-Türkiye Voleybolu

Erkek Voleybol Milli Takım Organizasyonları

<< < (2/64) > >>

Anka:

--- Alıntı yapılan: irem - 17 Aralık 2013, 16:04:07 ---
Semih hangi takımın liberosu?

--- Alıntı sonu ---

Belediye Plevne ydi sanırım.

sener_nureddin:
devre arasında milli maç olacak mı? kız veya erkek milli takım için soruyorum. olacaksa nerede ve ne zaman olacak. milli takım kadrosu yazılmış ama oynayacakları maçlar hakkında bilgi yok. neden? belli değil mi?

Anka:

--- Alıntı yapılan: sener_nureddin - 17 Aralık 2013, 16:30:57 ---devre arasında milli maç olacak mı? kız veya erkek milli takım için soruyorum. olacaksa nerede ve ne zaman olacak. milli takım kadrosu yazılmış ama oynayacakları maçlar hakkında bilgi yok. neden? belli değil mi?

--- Alıntı sonu ---

Bayan Milli Takım 3-4-5 Ocak ta Ankara da Dünya Kupasına katılmak için eleme oynayacak.

Erkek Milli Takım ise yine aynı tarihler arasında Almanya da Dünya Kupasına katılmak için düzenlenen elemelerde oynayacak.

sener_nureddin:

--- Alıntı yapılan: Anka - 17 Aralık 2013, 16:34:02 ---
--- Alıntı yapılan: sener_nureddin - 17 Aralık 2013, 16:30:57 ---devre arasında milli maç olacak mı? kız veya erkek milli takım için soruyorum. olacaksa nerede ve ne zaman olacak. milli takım kadrosu yazılmış ama oynayacakları maçlar hakkında bilgi yok. neden? belli değil mi?

--- Alıntı sonu ---

Bayan Milli Takım 3-4-5 Ocak ta Ankara da Dünya Kupasına katılmak için eleme oynayacak.

Erkek Milli Takım ise yine aynı tarihler arasında Almanya da Dünya Kupasına katılmak için düzenlenen elemelerde oynayacak.

--- Alıntı sonu ---

teşekkürler. inşAllah açık kanalda naklen yayın vardır.

ugurcandan:
Bu da kamp kadrosu:

Can AYVAZOĞLU Smaçör
Emre BATUR Smaçör   
Hakkı ÇAPKINOĞLU Orta Oyuncu
Semih ÇELIK Libero
Serhat COŞKUN    Pasör çaprazı
Turgay DOĞAN Smaçör
Arslan EKŞİ Pasör
Cansin Ogbai ENABOIFO Pasör çaprazı   
Emin GÖK    Orta Oyuncu
Gökhan GÖKGÖZ Smaçör