Site Hakkında > Forum Arşivi

CEV 3. Maç, 05.12.2013 - [19:00] Fenerbahçe-Orbita Zaporozhye

(1/28) > >>

Hakan Yaman:
Ukrayna ekibi oldukça genç bir takım. Galatasaray maçındaki form grafiğimizle rahat bir galibiyet olmasını diliyorum.

Burhan Felek Spor Salonu'nda oynanacak karşılaşmanın televizyon yayını olacak mı; henüz belli değil. Bir bilgi olursa hemen paylaşırız.

3 - 0 veya en kötü 3 - 1 gibi bir galibiyetle Ukrayna'ya rahat gidelim.

Rakibe dair analizleri ilgili arkadaşlar yapacaktır. Şu linkte Orbita Zaporozhye'nin oyuncu kadrosu var:

http://www.cev.lu/Competition-Area/CompetitionTeamDetails.aspx?TeamID=8439&ID=679

Serdar Şirin:
Takımı tanımıyorum ama kadroya baktığımda en dikkat çeken özellikleri takımın gençlerden kurulu olması.En yaşlı 2 oyuncu 1986 doğumlu.Ben 2 maçında 3-0 biteceğini düşünüyorum.Umarım rahat galibiyetlerle bir üst tura çıkarız.

Gökhan Bulut:

--- Alıntı yapılan: Serdar Şirin - 02 Aralık 2013, 15:31:24 ---Takımı tanımıyorum ama kadroya baktığımda en dikkat çeken özellikleri takımın gençlerden kurulu olması.En yaşlı 2 oyuncu 1986 doğumlu.Ben 2 maçında 3-0 biteceğini düşünüyorum.Umarım rahat galibiyetlerle bir üst tura çıkarız.

--- Alıntı sonu ---

Garay'ın kadroda olmamasına sevindim . Dinlendirelim onu. Muhtemelen risk alıp oynadı Gs maçında. Eczacıbaşı maçında da çok lazım olacak. Takımda onunla çok şey değişiyor.

cemagrak:
o liste bence doğru değil

murat kaya:
O liste doğru değil.Lakin adın listede olupta oynamasada olur sanırım.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git