Gönderen Konu: Bogdan ''Winner'' Bogdanovic  (Okunma sayısı 149125 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
Ynt: Bogdan ''Winner'' Bogdanovic
« Yanıtla #465 : 28 Haziran 2017, 19:24:40 »
Yolun açık olsun...

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #466 : 28 Haziran 2017, 20:30:50 »
Bjelica gittiğinde çok kızdım çok laf ettim, işini yarı bıraktı gitti(bana göre) ve nbade başarısız olması için dua ettim
Bogdan için tam tersi geçen sene de gidebilirdi ama kaldı euroleague şampiyonu olmamız için var gücüyle mücadele etti
Kupayı aldık, giderse başarılı olması için dua edeceğim, hiç kızmayacağım tabi ki çok üzüleceğim ama hep iyi cümleler ile anacağım onu

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #467 : 28 Haziran 2017, 21:48:44 »
Veda için bi organızasyon olsaydı keske.

Çevrimdışı 1907HARBY

• Üye
  • Yer: ISTANBUL
    • 1907HARBY
« Yanıtla #468 : 29 Haziran 2017, 02:09:06 »
Herşey için teşekkürler... ama ne bileyim gene de sövesim var. Gitme diye bağırasım... 😔😔😔

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #469 : 29 Haziran 2017, 09:42:16 »
Hepimiz üzülüyoruz gidişine ancak orta vadede Bogdanın gidişinin bize açtığı ufukları düşünmek istiyorum. Ben Bogdanın gidişine sadece 1 gün üzülmek istiyorum...!

Bizimle geçirdiği dolu dolu yılları anımsamak, cesur ve karakter sahibi bir olarak Avrupanın tepesine çıkıp kupayı kaldırmak için bizde geçirdiği yılların ne kadar planlı olduğunu bilmek, ileride bu formayı giyecekler için bir örnek teşkil etmesi açısından önemli.

Belli ki NBA salçasını daha uzun yıllar çekeceğiz. En azından biliyorum ki, Bogdan ile şu an elimizde harika bir rol-model oluştu.

Artık bütçemiz güçlü, avrupanın en iyi koçu bizimle, basketbol kültürümüz gelişti, başarı hikayelerimiz günden güne artıyor...
Ufukta pırıl pırıl oyuncular, bizde oynamak için, 3-5 sene içerisinde NBA hayaliyle sağlam bir projeleri olduğunu bilerek bize gelecekler. Tabiki hepsi muvaffak olamayacak, ancak onların motivasyonu için temelde oluşturulmuş harika bir yol açtı bize Bogdan!

« Son Düzenleme: 29 Haziran 2017, 09:42:37 Gönderen: friendchip »
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #470 : 30 Haziran 2017, 11:03:45 »
Bjelica'nın gidişi bize yeni bir plan ve Udoh'u kazandırmıştı.

Laf aramızda, aman aman bayıldığım bir oyuncu da değildi... Arşivler ortada; hiç birisini silmedim. Hakikaten umurumda değildi Bjelica'nın gitmesi.

Fakat Bogdan için ilk gün, ilk geldiğinde ne dediysem o...

Çok üzüldüm. Başarılı olması için de dua edeceğim.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #471 : 30 Haziran 2017, 14:50:28 »
Bogdan hakkindaki gercek fikirlerimi hem oyuncumuz oldugu icin hem de Kemal Erdem'in hatri icin icimde tuttum.  Artik bizim oyuncumuz olmayacak.  Kemal Erdem'in hatri kafi gelecek mi?  Bilemiyorum...  Zor bir sezon olacak.

Çevrimdışı truant

• Üye
  • Yer: İstanbul/Antalya
    • Truant10
« Yanıtla #472 : 30 Haziran 2017, 15:47:49 »
Yolu açık olsun, umarım oralarda daha da başarılı olur. 30'lu yaşlarda olur da Avrupa'ya dönerse en azından bir sene Partizan'da geçirmesi hatta orada emekli olması kesin gibi ama ondan önce bize tekrar dönmesini temenni ediyorum, son maçında da formasını emekli edeceğiz. Bir sonraki sefere kadar görüşmek üzere Bogdan.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #473 : 30 Haziran 2017, 16:00:59 »
Yolu açık olsun, umarım oralarda daha da başarılı olur. 30'lu yaşlarda olur da Avrupa'ya dönerse en azından bir sene Partizan'da geçirmesi hatta orada emekli olması kesin gibi ama ondan önce bize tekrar dönmesini temenni ediyorum, son maçında da formasını emekli edeceğiz. Bir sonraki sefere kadar görüşmek üzere Bogdan.

Sahsim fikrimdir, seninkine de saygi duyarim ama emeklilik icin bence bir oyuncunun bundan daha fazlasini yapmasi lazim.  Mesela, Diamantidis.  Mesela, Rasim Basak :P

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
« Yanıtla #474 : 30 Haziran 2017, 16:16:30 »
Gitsin, 3 sene oynasın. Emekli ikramiyesini toplasın sonra dönsün Fener'e. 3 sene de bizde oynar. Toplam 6 sene oynamış olur. Giderken formayı emekli ederiz, Partizan'a jübile sezonu için uğurlarız. Bence gayet güzel bir kariyer planlaması olur bu.. :D
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #475 : 30 Haziran 2017, 18:12:28 »
Gidip de 3 sene oynarsa geri dönmez, boşuna heves etmeyelim.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #476 : 30 Haziran 2017, 18:15:38 »
bogdan görüşmelerde 29 yaşına kadar NBA'de oynayıp Fenerbahçe'ye dönmek istediğini. 32 yaşında da Partizan'a dönüp, 1 yıl oynadıktan sonra basketbolu bırakmayı istediğini söylemiş. Yani adam kariyerini planlamış bile...

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #477 : 30 Haziran 2017, 18:17:02 »
Veda için bi organızasyon olsaydı keske.

Avrupa şampiyonası için istanbula gelecek. bizimle aynı gruptalar..orada bir şeyler yapılabilir

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #478 : 30 Haziran 2017, 20:31:40 »
Nowitzki, Peja, Memo, Gasol kardeşler ve Tony Parker sonrası bunca hurda ve talaşın arasından nihayet yeni bir Avrupalı NBA yıldızına şahit olacağız.

Sacremento gibi tımarhanelik bir takımda bu çok zor ama dilerim ki, All-Star apoletini takar. En azından bu Şubat çaylaklar maçında yer alacağına kesin gözüyle bakabiliriz. Ama benim beklentim esas All-Star olması. Ah daha düzenli bir takımda oynayaydı... :(

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #479 : 30 Haziran 2017, 20:46:04 »
Nowitzki, Peja, Memo, Gasol kardeşler ve Tony Parker sonrası bunca hurda ve talaşın arasından nihayet yeni bir Avrupalı NBA yıldızına şahit olacağız.

Sacremento gibi tımarhanelik bir takımda bu çok zor ama dilerim ki, All-Star apoletini takar. En azından bu Şubat çaylaklar maçında yer alacağına kesin gözüyle bakabiliriz. Ama benim beklentim esas All-Star olması. Ah daha düzenli bir takımda oynayaydı... :(
Sacramento ile çok dalga geçtik ama genç ve potansiyelli oldukları söylenebilir (pota altı biraz leş). Koç da fena değil. Ama genel olarak organizasyonda bir sıkıntı var.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon