Gönderen Konu: Bogdan ''Winner'' Bogdanovic  (Okunma sayısı 148673 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Bogdan ''Winner'' Bogdanovic
« Yanıtla #135 : 16 Mayıs 2016, 01:26:08 »
Bu oyun ona hiç yakışmadı, neredeyse her attığı üçlük kısa kaldı.

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #136 : 16 Mayıs 2016, 03:18:14 »
üzdü ama seneye daha iyi olacak inaniyorum ben bu cocuga

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
  • Yer: istanbul
    • ilkerzzz
« Yanıtla #137 : 16 Mayıs 2016, 03:38:57 »
Teodosic in ilk final 4 u gibiydi.. Neyse seneye daha iyi olur ama buyuk mac degil final alması lazım..Turkiye Kupası degil Euroleague..
En son umutlar ölür !

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #138 : 16 Mayıs 2016, 11:20:36 »
Boby bile çıkardı koydu ortaya ama maalesef en çok güvendiğimiz adam yine yokları oynadı...artık kalacak mı gidecek mi bilmiyorum ama umarım ligde kendini gelir...iti köpeği daha fazla sevindirmenin manası yok

Çevrimdışı anil7com

• Üye
    • anil10com
« Yanıtla #139 : 16 Mayıs 2016, 11:29:54 »
F4'te çok şaşırttı beni. Bütün sezonki bogdan gitmiş içine melih kaçmış gibiydi. hiç fark yaratamadı maalesef.
Fenerbahçe!

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #140 : 16 Mayıs 2016, 11:32:45 »
Keşke Melih kaçsaydı...

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #141 : 16 Mayıs 2016, 13:03:02 »
Bogdanoviç hususunda her zaman temkinli oldum.  Bunun sebeplerinden biri de taraftarın koşulsuz övgüsüne ve sevgisine mazhar tek oyuncu olması idi.  Mesela, geçen sene Goudelock tek başına birçok Euroleague maçını alırken bile eleştirilirken, Bogdan kötü oynadığı maçlarda bile el üstünde tutuluyordu. 

Bu sene, beni tam manasıyla memnun ettiği ilk sene idi.  Bence harika bir sezon çıkardı.  Kendini çok geliştirdi.  Takımın lideri oldu.  Karakter olarak da kendisini çok sevmeye başladım.  Ancak, başta da dediğim gibi Bogdan hala "yapım aşaması"nda.  Eğer bu çizgiyi muhafaza ederse, gelişimi hala dikey seyredecek.  İki husus çok önemli: birincisi, penetre yaptığında bitirciliğini arttırması lazım.  Hala en zayıf halkası.  İkincisi ise, büyük maçlarda mental olarak liderliğin de verdiği baskı ile çok bocalıyor.  Demek ki daha da olgunlaşması ve tecrübe kazanması lazım. 

Basketbol hususunda çok bilgili sayılmam ama bana NBA'de başarılı olamayacağı aşikar oyunculardan biri gibi geliyor.  O yüzden inşallah kalır ve biz Bodiroga, Spanoulis, Diamantidis gibi Avrupa'nın efsaneleri arasına giren bir oyuncuya sahip oluruz. 

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #142 : 16 Mayıs 2016, 16:31:15 »
Ben de önümüzdeki sene kalıp sonraki sene NBA yapacağını ve bunun yanlış olacağını düşünüyorum. Pozisyonu icabi NBA'de tutunma şansı çok az. Bilemiyorum, umarım bu çıkışı devam ettirip 25 yaşında olmuş bir 'winner' haline gelir, bizde devam eder.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #143 : 16 Mayıs 2016, 16:35:58 »
Ben de önümüzdeki sene kalıp sonraki sene NBA yapacağını ve bunun yanlış olacağını düşünüyorum. Pozisyonu icabi NBA'de tutunma şansı çok az. Bilemiyorum, umarım bu çıkışı devam ettirip 25 yaşında olmuş bir 'winner' haline gelir, bizde devam eder.

Yani Umut, benimle hemfikirsin yanlis anlamadiysam. 

Çevrimdışı anil7com

• Üye
    • anil10com
« Yanıtla #144 : 16 Mayıs 2016, 16:51:53 »
Bogdanoviç hususunda her zaman temkinli oldum.  Bunun sebeplerinden biri de taraftarın koşulsuz övgüsüne ve sevgisine mazhar tek oyuncu olması idi.  Mesela, geçen sene Goudelock tek başına birçok Euroleague maçını alırken bile eleştirilirken, Bogdan kötü oynadığı maçlarda bile el üstünde tutuluyordu. 

Bu sene, beni tam manasıyla memnun ettiği ilk sene idi.  Bence harika bir sezon çıkardı.  Kendini çok geliştirdi.  Takımın lideri oldu.  Karakter olarak da kendisini çok sevmeye başladım.  Ancak, başta da dediğim gibi Bogdan hala "yapım aşaması"nda.  Eğer bu çizgiyi muhafaza ederse, gelişimi hala dikey seyredecek.  İki husus çok önemli: birincisi, penetre yaptığında bitirciliğini arttırması lazım.  Hala en zayıf halkası.  İkincisi ise, büyük maçlarda mental olarak liderliğin de verdiği baskı ile çok bocalıyor.  Demek ki daha da olgunlaşması ve tecrübe kazanması lazım. 
/quote]

kesinlikle katılıyorum. mental olarak büyük maçları kaldıramadı (F4 özellikle). Laboral maçında da sadece uzatma periyodunda kendine güvenli oynayabilmişti. Her şerde bir hayır vardır derler. F4 sayesinde vesely ve bogdan daha çok gelişime ihtiyaçları olduğunu (özellikle ikisi de mental açıdan) farketmişlerdir umarım.
Basketbol hususunda çok bilgili sayılmam ama bana NBA'de başarılı olamayacağı aşikar oyunculardan biri gibi geliyor.  O yüzden inşallah kalır ve biz Bodiroga, Spanoulis, Diamantidis gibi Avrupa'nın efsaneleri arasına giren bir oyuncuya sahip oluruz.
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2016, 16:52:24 Gönderen: anil7com »
Fenerbahçe!

Çevrimdışı anil7com

• Üye
    • anil10com
« Yanıtla #145 : 16 Mayıs 2016, 16:52:53 »

kesinlikle katılıyorum. mental olarak büyük maçları kaldıramadı (F4 özellikle). Laboral maçında da sadece uzatma periyodunda kendine güvenli oynayabilmişti. Her şerde bir hayır vardır derler. F4 sayesinde vesely ve bogdan daha çok gelişime ihtiyaçları olduğunu (özellikle ikisi de mental açıdan) farketmişlerdir umarım.
Fenerbahçe!

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #146 : 16 Mayıs 2016, 16:57:27 »
Yani Umut, benimle hemfikirsin yanlis anlamadiysam. 
Bittabi... :)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #147 : 16 Mayıs 2016, 19:39:26 »
Bu mağlubiyeti Bogdan ve Vesely yazarım. Laboral maçının başında dikkat edeniniz oldu mu bilmem,
10-0 dan sonra ya da 15-2 falandı skor yanlış hatırlamıyorsam. datome, Udoh falan çizilmiş harika setlerle kolay sayılar buluyoruz. önce acele zorlama 3 lük denedi olmadı. Akabinde anlamsızca bire birde top kaybı yaptı. Ve dünyanın fırçasını yiyip kenara geldi. Final maçına daha da beter başladı, halüsinasyonlar gördü. Maç boyu berbattı.
Neden bu kadar zorluyorsun, neden düzen dışına çıkıyorsun. Senin Obradoviç gibi bir koçun var. Neden?

FENERBAHÇE

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #148 : 25 Mayıs 2016, 21:23:05 »
Bjelica sendromu yaşıyor gibi

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #149 : 25 Mayıs 2016, 21:37:29 »
Baba heryere yazmışsın mesajı, şikayet eden çocuklar gibi gördüm seni :)