Gönderen Konu: Jan ''Sir'' Vesely  (Okunma sayısı 232992 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: "Sir" Jan Vesely
« Yanıtla #270 : 23 Mayıs 2016, 08:36:32 »
Cem senden küsmeyi beklemezdim Jan'ımız ciğerimiz o bizim :) Formsuz olmasının finale denk gelmesi trajik oldu içimize öküz oturdu o ayrı. Ben Berlin'de o kötü anlarında taraftardan uçalım Vesely tezahüratı bekledim ama gelmedi :(

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Berlin'de kendisine tezahürat yapılmasını hiç hak etmedi.. Hak etseydi yapardık.  Neyse final 4 geride kaldı.  Seneye kupayı alınca ödeşiriz :) 

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #271 : 23 Mayıs 2016, 08:48:00 »
Aslında biz de verebileceğinden fazlasını bekledik ondan. Ligdeki iki tane kıytırık maçta oynayınca tamam, eskisinden de iyi döndü dedik.

Malesef 2016 f4 ile igili olarak son maçtaki faul yüzdesi hatırlanacak ama Laboral serisinde arka arkaya bulduğu 6 sayı da çok önemliydi. Bence Bogdan ın performansı daha kritik ve beklenenin daha altındaydı.

Ben bu sene ligde playoflarda eski potansiyeliyle oynaısn razıyım.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #272 : 23 Mayıs 2016, 08:55:34 »
Veysel formsuz filan değil ya.
Final 4 da da formsuz değildi.
Ama nr olursa olsun öyle bir vücut diline sahip olma hakkı yoktu
İsterse 15/0*serbest atış atsın sorun değil

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #273 : 30 Mayıs 2016, 07:08:12 »
Sakatlık dönüşü kaç blok yaptı, birisi üşenmeyip rakam verirse çok sevineceğim. İki normal sezon maçı, iki Berlin, iki Uşak ve üç Galatasaray maçı.

Bazı rakamlar bazı oyuncuların fiziksel veya form durumları için ölçüdür. Mesela patlayıcı kısalar için benim kriterim kaç defa serbest atış çizgisine gitmiş diye bakmak olur. Dış atışı yakın atışından fazlaysa bu soru işareti olur. Şutörler için ne kadar şut denemiş, oyun kurucular için asist ve top kaybı rakamları vs.

Vesely için iki ana kriter var: Savunma agresifliğini blok rakamları, ofansif verimliliği için hücum ribauntları...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #274 : 30 Mayıs 2016, 13:35:13 »
 Hücum ribaundları, takip smaçları falan oldu, hücumda da fena değil ama savunmadaki caydırıcılığı eski seviyesinin çok gerisinde.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #275 : 02 Haziran 2016, 00:01:12 »
Bu sezon Euroleague'deki en iyi 5 hareketi yayınlanmış:

https://www.youtube.com/watch?v=B6VKPbM1okE

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #276 : 02 Haziran 2016, 13:19:55 »
Hücum ribaundları, takip smaçları falan oldu, hücumda da fena değil ama savunmadaki caydırıcılığı eski seviyesinin çok gerisinde.

Bu yoruma bende katiliyorum... Cok agir bir sakatliktan beklenenin cok daha oncesinde dondu, tahminim hala etkisini yasiyor... Daha az vucut temasi yapiyor gibi, ve blok caydiriciligi eskisi kadar degil... Belki de agrilari suruyordur, aklima gelen en mantikli aciklama bu
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı masiva

• Üye
« Yanıtla #277 : 05 Haziran 2016, 16:18:14 »
Doruklara sevdalandım 🇺🇦

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #278 : 14 Haziran 2016, 11:50:56 »
Bir helal de buraya gelsin :) Avrupa'nın tartışmasız en iyi pivotu bence, en az 3 yıl daha uzatalım şu sözleşmeyi, Vesely de NBA sevdasını unutsun :)

Euroleague'den kalan borcunu önümüzdeki yıl EL finalinde maçın MVP'si seçilerek ödeyecek, bu mesajım da burda dursun :)
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı anil7com

• Üye
    • anil10com
« Yanıtla #279 : 15 Haziran 2016, 16:11:11 »
Gelecek sene hedefleri sorulduğunda Vesely kafaları karıştıran bir cevap verdi. Çek yıldız, "Burada kalıp kalmayacağımı önümüzdeki haftalarda karar vereceğim. Bu soruyu takımda kesin kalacak oyunculara sorun"dedi.
Hakan TARHAN/İSTANBUL, (DHA)
Fenerbahçe!

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #280 : 15 Haziran 2016, 16:14:44 »
Takimda yeri en rahat doldurulacak oyuncu oldugunu dusunuyorum. 

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #281 : 15 Haziran 2016, 16:28:41 »
Kendisini severiz, kalmasını da isteriz.
Fakat gidişi de infial yaratmaz.
Hele ki geçen sene Gou ve Bjelica'nın yeri dolduktan sonra..
FENERBAHÇE

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #282 : 16 Haziran 2016, 08:44:27 »
Kimse yanlış anlamasın ama Vesely NBA kararı ile zeka sınavı verecek. Atletizmi ile var olan, şutu hatta faulleri bu kadar zayıf bir oyuncunun atletik oyuncularla dolu NBA'i "tekrar" denemesi zeka problemi göstergesi olur. Ha 500 bin dolar için bizden ayrılır CSKA'ya falan giderse zaten konuşacak konu kalmaz, orası ayrı...

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #283 : 16 Haziran 2016, 10:46:34 »
Kimse yanlış anlamasın ama Vesely NBA kararı ile zeka sınavı verecek. Atletizmi ile var olan, şutu hatta faulleri bu kadar zayıf bir oyuncunun atletik oyuncularla dolu NBA'i "tekrar" denemesi zeka problemi göstergesi olur. Ha 500 bin dolar için bizden ayrılır CSKA'ya falan giderse zaten konuşacak konu kalmaz, orası ayrı...

NBA'den bizde kazandigindan iyi bir kontrat alirsa, oynayip oynamayacagina bakmadan gidebilir.  Nihayetinde, prestijli kariyer ve para iki onemli unsur.   

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #284 : 16 Haziran 2016, 11:22:40 »
NBA'den bizde kazandigindan iyi bir kontrat alirsa, oynayip oynamayacagina bakmadan gidebilir.  Nihayetinde, prestijli kariyer ve para iki onemli unsur.

Elbette olabilir, kıyak bir erken emeklilik peşinde olmadığını varsayarak konuşmuştum...