Gönderen Konu: Jan ''Sir'' Vesely  (Okunma sayısı 232929 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
Ynt: "Sir" Jan Vesely
« Yanıtla #30 : 28 Eylül 2015, 11:00:17 »
Geçen sezon Bjelica'nın yarattığı farkı bu sene Vesely yaratacak bence. Hatta o da Bjelica gibi Euroleague MVP'si olabilir bile, hem savunmada hem hücumda etkisi o derece yüksek. Bence şu an Avrupa'daki en çok yönlü ve overall anlamda en iyi 5 numara.

Sonrası nolur, NBA'e dönüş yapar mı, yapar gibi görünüyor maalesef. İnşallah Cem Ağrak abimizden Vesely sözleşme yeniliyor haberini duyar da havalara uçarız, herhalde alıp alabileceğimiz en iyi haber bu olur bir sonraki sezona dair.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #31 : 28 Eylül 2015, 11:31:56 »
Dün maçın ilk basketinde geri çekilerek bir orta mesafe soktu bunlarıda yapmaya başlarsa rakiplerine ayıp eder artık ayağının tozuyla mükemmel oynadı bu sene euroleague mvp si olursa hiç şaşırmam

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : 28 Eylül 2015, 12:11:28 »
Geçen sezon Bjelica'nın yarattığı farkı bu sene Vesely yaratacak bence. Hatta o da Bjelica gibi Euroleague MVP'si olabilir bile, hem savunmada hem hücumda etkisi o derece yüksek. Bence şu an Avrupa'daki en çok yönlü ve overall anlamda en iyi 5 numara.

Sonrası nolur, NBA'e dönüş yapar mı, yapar gibi görünüyor maalesef. İnşallah Cem Ağrak abimizden Vesely sözleşme yeniliyor haberini duyar da havalara uçarız, herhalde alıp alabileceğimiz en iyi haber bu olur bir sonraki sezona dair.
3 4 5 ne istiyor ise vermek lazım derim ama Vesely şu andaki temposu oyunu ile çoktan NBa'e gitti bile :(

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #33 : 28 Eylül 2015, 15:28:10 »
3 4 5 ne istiyor ise vermek lazım derim ama Vesely şu andaki temposu oyunu ile çoktan NBa'e gitti bile :(

İşte korktuğum, ama duyacağımı da eşek gibi bildiğim cümle.. Maalesef..
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #34 : 28 Eylül 2015, 16:47:56 »
Abi yanlış hatırlamıyorsam eurohoopsta bir haber görmüştüm,Vesely-Nba muhabbeti üzerine
Vesely Nba'e dönmek istemediğini,buradaki gelişiminden memnun olduğunu ve bizde olduğu içinde çok mutlu olduğunu falan söylemişti.
Bence Vesely akıllı adamdır,orada rol oyuncusu olacağını biliyorken,buradaki tahtından vazgeçmeyecektir:)))
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #35 : 28 Eylül 2015, 17:32:37 »
eskiden başka bir forumda üyeydim vesely transferi haberi ilk çıktığında rasko üzerinden obradoviç'e çirkin ittihamlarda bulunan bir çok adam vardı , sosyal medya takip etmiyorum ama eminim orda da bunun 10 katı adam aynı şeyleri yazıyordu , ama şimdi sorsan "bokunu yiyim rasko vesely'i nba götürme" derler.
her türlü iddiasına varım onu yazanların yüzde 99'nun vesely'nin partizanda yaptıklarından haberleri yok, izlememişler hiç, vesely ayrıldığı malum olduğunda , son maçta partizan taraftarları dakikalarca sadece vesely için tezehürat yaptılar , en çok sevdikleri oyuncuydu vesely, gist ve jerrels de o takımdaydı.

herşeyi anlarım ama iki yüzlü , riyakar olmayı kabul edemiyorum , diğerlerini geçtim insan kendi kendinden utanır lan.

işte bu da partizan taraftarının vedası https://m.youtube.com/watch?v=pO6Af-aBGkU&itct=CCIQpDAYAiITCJWe5KqdmsgCFVMXHAodarkOZjIHcmVsYXRlZEilxoKXl-aA1kQ%3D

böyle taraftar görecek miyiz acaba arenada
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2015, 20:16:36 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #36 : 28 Eylül 2015, 21:22:40 »
Umarım seneye kalbimizi kırarken canımızı da sıkmaz Profesör gibi, giderken...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #37 : 22 Kasım 2015, 19:36:51 »
Bugün Karşıyaka maçında muazzam oynadı. 8/9 serbest atış dikkat çekici. 1 tane de orta mesafe attı.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #38 : 22 Kasım 2015, 21:08:11 »
Yeteri kadar onore edemediğimizi düşünüyorum. Daha bir kere tek ağızdan adına tezahürat yapıldığını duymadım.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #39 : 22 Kasım 2015, 21:13:24 »
Yanlış değilsem bugün 1 faulle maçı tamamladı. Bilmiyorum Obradoviç'in bir ikazı mı oldu ya da kendisi mi dikkat etti. Ama onun faul problemine girmemesi elimizi ciddi anlamda rahatlatıyor.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #40 : 27 Kasım 2015, 01:11:32 »
Hayranlıkla izliyorum. Gidişine Bjelica'dan daha fazla üzüleceğim sanırım. Bir insan hiç mi enerjisini kaybetmez? Gazozuna oynanan maçta bile her topa atlıyor. İnanılmaz.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #41 : 27 Kasım 2015, 02:00:44 »
VESELY ADAMIN HASIDIR !

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #42 : 27 Kasım 2015, 11:15:37 »
Mirsad Türkcan=Jan Vesely
Yabancı olup da her maç aynı mücadeleyi gösteren ve bir kez olsun maç seçmeyen başka bir oyuncu hatırlamıyorum.
İnanıyorum ki uzun yıllar bizimle kalacak,Allah bizi birbirimizden ayırmasın ;)
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #43 : 27 Kasım 2015, 11:23:09 »
Vesely'nin maç seçmediğine inanmıyorum. Özellikle son oynanan Galatasaray maçında bilerek aldığı gereksiz fauller; ki aynısını geçen sene de yaptı... Maç seçiyor ama Euroleague söz konusu olunca, evet, seçmiyor.

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #44 : 27 Kasım 2015, 11:32:40 »
Mac seçtiği açık, lakin öyle yoğun ve anlamsız bir fikstür var ki, oyunculara kızamiyor insan.

Sent from my LG-D802