Gönderen Konu: Jan ''Sir'' Vesely  (Okunma sayısı 233006 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Ynt: "Sir" Jan Vesely
« Yanıtla #315 : 14 Kasım 2016, 23:33:35 »
Abi yaşayabilir de bu doğal dediğin gibi
patron bana 2 ay maaş yatırmasın tüm konsantrasyonum dağılır bunlar da makina değil insan sonuçta
önemli olan toparlayıp kendilerine gelsinler ve hedefe ulaştırsınlar bizi yeter

Tabii ki...  Hatta keske tum problemlerin sebebi maas olsa.  En azindan sorunlari nasil cozecegini en rahat oyle bilebilirdin :))

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #316 : 15 Kasım 2016, 01:04:17 »
Tabii ki...  Hatta keske tum problemlerin sebebi maas olsa.  En azindan sorunlari nasil cozecegini en rahat oyle bilebilirdin :))
çok kaliteli adamsın yine güzel bağladın
İnsan faktörü çok önemli , vallaha onlar ile zirveye yanaştık yine yanaşıp zirveye çıkacaksak bunlar ile çıkacağız
sanırım güvenip desteklemek en güzeli ..

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #317 : 08 Ocak 2017, 23:35:53 »
Başlığı ikinci sayfaya kadar gerilemiş.

Sorunu ne bilmiyorum ama bir an önce çözse iyi olacak. Yetti tripleri.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #318 : 09 Ocak 2017, 08:59:50 »
Yine hayal kırıklığı yarattı. sorununun fiziksel olmadığı belli, takım, koç ,salon herşey aynı. yani nedir acaba bu adamın problemi. zaten dar olan uzun rotasyonunda onun formsuzluğu fena yara açıyor. karıya mı götürecekler para mı verecekler bilmiyorum ama sorun neyse biran evvel çözülmeli, yoksa çok geç olacak.
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
« Yanıtla #319 : 09 Ocak 2017, 22:50:30 »
Insallah ikinci tur maclarda duzelir gecen seneki kalinic etkisini aliriz

Çevrimdışı Zeljko Obradovic

• Üye
  • Yer: Aydın
« Yanıtla #320 : 09 Ocak 2017, 23:25:57 »
Vay be Vesely için nerden nereye geldik, geçen sene uzak ara en çok sevdiğim oyuncuydu. Sakatlık öncesi zaten üstünden geçmediği pivot yoktu, öyle güven veriyordu ki mesela blok konusunda; top kaybı mı yaptık Vesely geri koşuyorsa kim olursa olsun topla beraber panyaya yapıştıracağına emindim. Hemen bir çırpıda aklıma gelenler Kızılyıldız maçında yaptığı 5 blok bir de daçka deplasmanında top kaybı yaptığımızda Jamon gordon smaca gidiyordu arkasından da Vesely geliyordu sadece güldüm 10 saniye sonra olacaklardan en ufak şüphem yoktu, nitekim yine bloklamıştı. Keza o zamanlar pota altında çok yüzdeli bitiriyordu, udoh mesela çok basit pozisyonları bile bazen bitiremezken Vesely "Printezis vari atış stili" olsun, yüzdeli yarım hookları olsun çok iyi yüzde yakalamıştı. Sadece eski yırtıcı savunmasına dönse bugün Udohtan sonra yine en iyi pivot olur, en azından o yüzündeki ateş, hırs gelsin o bile kafi.

Çevrimiçi Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #321 : 10 Ocak 2017, 09:02:57 »
Vesely'nin ilacı taraftar.

Vesely, duygusal bir karakter.  Geçen yıl taraftarın ona olan ilgisi bu yıl azaldı. Tabi bunun nedenleri belli. Özellikle Final four'da göstermiş olduğu kötü performans yüzünden taraftarın ona olan sempatisi azaldı. Kaçan şampiyonluğun faturası ona kesildi. Kendisinin de bu olaydan haberdar olması yüzünden bir çöküntü yaşadı ve yaşamaya da devam ediyor.

Vesely'nin eski haline gelmesini istiyorsak tüm taraftar, özellikle salonda bulunanların ona ayrı bir destek vermesi gerekiyor. Tabiri caiz ise  Vesely'nin yakıtı  taraftarın gazıdır. Bu kadar basit :)
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #322 : 10 Ocak 2017, 10:54:56 »

Vesely, duygusal bir karakter.  Geçen yıl taraftarın ona olan ilgisi bu yıl azaldı. Tabi bunun nedenleri belli. Özellikle Final four'da göstermiş olduğu kötü performans yüzünden taraftarın ona olan sempatisi azaldı. Kaçan şampiyonluğun faturası ona kesildi. Kendisinin de bu olaydan haberdar olması yüzünden bir çöküntü yaşadı ve yaşamaya da devam ediyor.

Vesely'nin eski haline gelmesini istiyorsak tüm taraftar, özellikle salonda bulunanların ona ayrı bir destek vermesi gerekiyor. Tabiri caiz ise  Vesely'nin yakıtı  taraftarın gazıdır. Bu kadar basit :)
Tamam abi veselynin yakiti taraftar da bu taraftar cska final macindan sonraki usak macinda bu adama dakikalarca tezahurat yapti diye hatirliyorum.yani taraftar  bagrina basti.sozlesmesi bitti twitterda hastagler acildi udohla beraber kalsin diye.daha napsin bu taraftar.gorse bi kivilcim bu taraftar o salonu inletir zaten.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #323 : 13 Ocak 2017, 18:50:01 »

Açıkçası geçen sene başında iyi oynayıp sonrasında çok da iyi oynamadı, iyi istatistik yapmıştı sene başında ama bence Ekpe'nin olduğu yerde fazla abartılıyordu geçen sene, fazla göklere çıkarıldı.

Bu sene hakkında yorum yapmak istemiyorum, söyleyecek tek bir olumlu düşüncem yok, taraftar halen daha seviyor, finali bir ribaundla kaybetmişsin, takım aynı her şey aynı üzerine koysun diye beklediğimiz oyuncular kayıplarda, kupanın ucundan tutması gereken oyuncuların akılları başka yerlerde !!!!

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #324 : 13 Ocak 2017, 22:55:00 »
Bitmemiş işimiz var diyor ama tavırları hiç öyle değil  :(

Sene sonu koçun da tutacağını sanmıyorum ( 1 yıllık uzatmıştık sanırsam ? )
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2017, 22:55:41 Gönderen: tiyofencenk »
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #325 : 14 Ocak 2017, 10:09:55 »
Geçen sene de yazmıştım. Çok önemli bir fırsatı teptik geçen sene.

Finaldeki rakibimiz kırılgan cska idi. Ne oly, ne pana gibi karakterli bir takım değildi. Elimize gelen fırsatı bu arkadaş sayesinde kaçırdık.

Takımın emeğine saygı göstermek ayrı bir şey, sıkıntıları ortaya koymak ayrı.

Ben bu arkadaşı her zaman elimize gelen kupayı bizden akıp cska'ya veren şahıs olarak hatırlayacağım.

Hele ki sözleşme imzalarken ki profesyonelligi ile sezonun yarısı geçmişken hala leyla gibi sahada dolanması düşünülürse, kendisiyle ilgili iyi bir şey düşünmek hissetmek çok çok zor.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #326 : 29 Ocak 2017, 01:24:56 »
20 sayı, 7 ribaund, 1 asist, 1 blok ve 30 verimlilik puanı ile 20. haftanın MVP'si oldu.

https://www.youtube.com/watch?v=XdH1TVgBbZE

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #327 : 29 Ocak 2017, 12:16:36 »
Jan baba bu hafta lig maçında dinlenecek

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #328 : 03 Şubat 2017, 21:55:02 »
bundan sonra kötü oynayınca Vesely, iyi oynarsa Jan (Can) Vesely diye hitap edicem, adam resmen canlandı der, KTM tadında bir yorum yaparım.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #329 : 10 Şubat 2017, 22:30:13 »
Geçtiğimiz yıl takımın dinamosu, enerji kaynağı olan adam bu yıl takımı aşağı çekmeye devam ediyor...
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon