Gönderen Konu: Fenerbahçe / Euroleague 2015-16 Sezonu / FİNAL  (Okunma sayısı 470574 defa)

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Bunun adı net şekilde tecavüzdür :)

Ama adamlar da bayağı zevk aldı..Hele Boby son saniyede üçlüğü atınca doruğa ulaştılar

Çevrimdışı fundamental

• Üye
şu ali'yi gören kalatisi ister mi ya ?

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
Savunmaya konsantre olduğumuzda, hücumda kaliteli oyuncularla remen fark yaratıyoruz..Allah nazarlardan korusun..Datome o kadar faydalıki hem takıma büyük katkı verdiği gibi Kaliniç üzerinden gelecek eleştiri yağmurunu üç numaradan performansıyla bertaraf ediyor..Vesely'i bu takımın kalbi kesinlikle..Beni en sevindiren nokta Boby Dixon daki gelişim..Ben Boby Dixon'ın çok daha büyük işlere imza atacağını düşünüyorum..İlk önce Berlin biletini kapalım..Bu takım İnşallah hayal ettiğimiz kupayı bu sezon ülkemize getirecek..
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2016, 23:24:07 Gönderen: _FB1907_ »

Çevrimdışı exex

• Üye
Çok şükür.

Vesely , Datome , Dixon kadar ANTİK ede respect , bütün takımla birlikte :D

Allah nazarlardan saklasın , MaşAllah

Kalinice güvenelim

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
Pana malaga yı 68-66 yendi

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
An itibarı ile Geseliler: bu ıbrıdıvic turkleri ıynıtmıyır..gönderin gitsin

Çevrimdışı Dentist

• Üye
  • Yer: Zonguldak
Bu maçta takım 121 pir almış,tkm olarak ilk sıradayız top 16 da,6 oyuncumuz çift hanelerde.bir de bu maçta 46 ribound almışız

Çevrimdışı Soner

• Üye
  • Yer: Van
obradovic cidden buyuk fark yaratıyor. geçen sene final four yaptık, bu sene takım tamamen yenilendi, yine final foura en buyuk aday biziz. obradovic varsa sorun yok, getirenden Allah razı olsun. omur boyu bizle çalışır inşallah.

bu arada kalinic cok formsuz ama yakındır onun da patlama yapması. obra reis boşuna buy out odetmez bi oyuncu için

Çevrimdışı exex

• Üye
Kalinic Top 8 de oynasında öncesinde toleransı var :) yani olmalı .
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2016, 00:11:19 Gönderen: exex »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
An itibarı ile Geseliler: bu ıbrıdıvic turkleri ıynıtmıyır..gönderin gitsin

Zevk alsinlar abi obradovic bu  :) :) :) ;) :)
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
Seyir keyfi oldukça güzel bir maçtı. Evinde Khimki'leri, Real'leri harcayan Kızılyıldız, bizim takıma çeyreğini yapamadı, daha doğrusu koç ve oyuncular buna izin vermedi. Vesely'nin performansı muazzamdı, keza, Datome, Dixon ve Udoh da çok iyiydi.

Çevrimdışı exex

• Üye
Obradovic:

“Sezon başında 2 kez karşılaştığımız Kızılyıldız’a oranla bu takım çok daha iyi bir takım. Taraftarları Kızılyıldız’ın itici gücü ve deplasman takımlarının burada maç kazanması ender görülecek bir durum. Sahanın iki tarafında da akıllı oynadık. Önümüzde birçok maç ve seyahat yer alıyor, daha güçlü bir benche ihtiyacımız var. Bu maçı savunmada kazandık.”

Maçı 15 sayı 15 ribaunt 5 blok ile bitiren Vesely ise: “Yarattıkları harika atmosferden ötürü Kızılyıldız taraftarlarına teşekkür ediyorum. Gerçekten keyif aldım ve savunmada iyi oynadım. Bu bana güzel hücüm pozisyonları sağladı.”

http://www.eurohoops.net/tr/euroleague-tr/165643/obra

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
Bu sezon en keyif aldığım maçtı. O atmosferde bu kadar baskın oynamak inanılmaz.

Datome yine hücumu gereksiz yere zorlamadan rahat rahat 21 sayı attı. Çok çok özel oyuncu nazar değmesin. İstese çok rahat 30 atar. Vesely'e zaten diyecek bir şey yok. Nirvanaya ulaştı bu maç. Umarım bir sürpriz olur da gelecek senelerde de bizimle kalır. Dixon'ı hayranlıkla seyrediyorum. Yapamaz denilen ne varsa yapmaya devam ediyor koca yürekli adam.

Ne denilebilir ki? Belki en yeteneklisi veya en iyisi değiliz ama benim gözümde dünyanın en güzel takımıyız. Fenerbahçeliler olarak bu günlerin kıymetini bilmemiz lazım. Bu günlerin değerini belki de 5-10 yıl sonra Obradovic gittiği zaman daha iyi anlayacağız.
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2016, 01:38:32 Gönderen: Başar Bükücü »
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı sensiblex

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Üsküdar
  • Fenerbahçe Tribün Lojistik Destek
Kazanınca güzel şeyler yazalım da Cem Ağrak sevinsin :)
Yıllarca Fenerbahçe'yi yaşadık, peşinden stadta ve envai çeşit salonda kovaladık.
En son ne zaman hangi branşta bir Avrupa maçı deplasmanını böyle huzurla,keyifle seyredip; maç keşke bitmese dediğinizi hatırlıyor musunuz.
Belki kadın voleybolda buna yakın hislere yol açan bir dönem vardı. Ama o oyunun kalitesi, takımın bireysel yıldızlarla donanmış olmasıyla rakiplerin buna nazaran zayıf kalmasına bağlıydı.
Şimdi bu basket maçlarında Fenerbahçe'de olmaktan mutlu ve gururlu bir koç ile oyuncularının, birlikte savaşarak yaratmakta oldukları takım kimliğine canlı şahit olmanın keyfini çıkarıyoruz.
Konsantre olamadıkları bir gün hep beraber üzülüyoruz, havayı yakaladıkları anda toplu halde coşuyoruz.

Sene başında kombinelerde kazığı geçirdiklerinde canımızı sıktılar, eleştirdik, hala da eleştirilecek çok şey mevcut. Ama Obradovic'e inancımızla yanlarında olmaya çalışıyoruz.
Bu maç tam sevdiğim tarzda bir ortamda oynandı,neyse ki koç ve bu oyuncu topluluğu evsahibi takım formasında değildi. Yoksa salonda ayakta bütün enerjisini sahadakileri itmek için harcayacak bir topluluk çok eğlenceli bir ortam sunabilirdi. Bizim salonumuzda eksik öğelerden biri hem basketbola uygun reaksiyona müsait hem de bütün coşkusunu her daim sahadakilerle paylaşabilecek kitlenin alt katlarda çoğunlukta olmaması ve insanların çok keyfi olarak maça iştirak etmesi. Bazen takımın kıvılcımıyla salonca uyanıp hakem ve rakibe baskıların bilinçli olduğu anları yakalıyoruz ama buna paralel coşkunun sürekliliği sağlanamıyor. Bu kadronun bu koçla yürüdüğü tarihi başarılarda maalesef çok daha güzel ortamları hakediyorlar.

Fazla yazmıyorum belki ama yazılan çizilen yorumlara da göz atıyorum. Kimi zaman ya rakipler saygısızca küçümseniyor, ya da tam tersi abartılıyor. En haz etmediğim bilirkişi edasında keskin yorumlar ortaya atılıp , bunun üzerine eleştirilerin inşa edilmesi oluyor. Bir hafta sonra görüyoruz ki bu ezilen takım,oyuncu vs. bir başkasına kafa tutabiliyor. Sabırlı olalım, bu günlerin keyfini çıkaralım.
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2016, 03:25:29 Gönderen: sensiblex »
Düştük yine yollarına, sevdamızı haykırmaya...
http://www.youtube.com/user/sensibleturk

Çevrimdışı Murat

• Üye
Yalnız kızılyıldızda gelişim kaydetmekte. Bizimle oynadıkları normal sezondaki ilk maçta 60, ikinci maçta 61 ve bu maçtaki 65 sayıya ulaştılar. Haklarını yemeyelim 😃
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2016, 07:38:40 Gönderen: Murat »