Gönderen Konu: Fenerbahçe / Euroleague 2015-16 Sezonu / FİNAL  (Okunma sayısı 470584 defa)

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
Ynt: Fenerbahçe / Turkish Airlines Euroleague (2015-16 Sezonu)
« Yanıtla #60 : 16 Ekim 2015, 22:05:09 »
bide son olarak Datome 4 numaradır arkadaş , bal gibi 4 numara , 3 numaraları tutamaz mümkün değil , djedoviç çok rahat geçti her seferinde.

imzamda yazdığım 5 bence en ideal 5 şuan itibari ile, udoh de vesely'nin bekap'ı olur , vesely çıkınca ne yaparız diye düşünmeyiz..datome'nin yerine de barış hersek girecek o zaman bi de o tarafı var.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #61 : 16 Ekim 2015, 22:05:43 »
kırılganlıkla alakası yok.
pianigiani'nin takımı korkak savaşmayan aciz takımdı , bu takım bu maçta bile öyle değil, belli dakikalarda fark yememizin sebebini yazdım mesajda , takım bugün de savaşıyordu , ikinci devre oyunu kontrol eden bizdik.

Dedigin sey kirilganligi nasil tanimladigina bakar.  Farkin bir anda acilmasina izin verecek gibi yapilan hatalar da kirilgan olarak nitelendirebilir.  Ilk maclarda dengeyi bulmak zordur.  O yuzden, fazla takilmamak lazim.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #62 : 16 Ekim 2015, 22:12:04 »
Şu "yoruma bak" vs tarzı başkasını rencide edecek yorumlar gerçekten okuyana da sıkıntı veriyor. Sonra iş karşılıklı sidik yarışına dönüyor. Bunun yerine "ben aksini düşünüyorum" tarzı bir ifadeyle yoruma karşı fikir üretmek daha sağlıklı olacaktır. Lütfen. İki gündür bir senede olmadığı kadar mesaj silmeye mecbur kaldım ve ayno ortamı oluşturacak didişmelerin en azından buraya sarkmasını istemiyorum.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #63 : 16 Ekim 2015, 22:17:07 »
Öncelikle kötü oyuna rağmen kazanmak güzel..ayrıca kötü oynadığımız maçta 67 sayı yemekte iyidir..bence bu oyun çok normal..takımda birbiriyle oynamış adam yok..eller çok titredi..takımın biraz özgüven kazanması gerekecek..serbest atış yüzdemiz bu sene iyi olur..oyuncu bazında çok öne çıkan olmadı sadece son çeyrek dixon iyiydii.

Çevrimdışı guraygun

• Üye
  • Yer: şırnak
« Yanıtla #64 : 16 Ekim 2015, 22:27:44 »
kırılganlık : 5-6 dakika yoğun mücadele. gıdım gıdım ilerleme. rakibe en sonunda yaklaşma. sonra rakipten bir üçlük  sonra bizimkilerden konrtolsüz bir hucum sonra bir üçlük daha sonra da oyun disiplininden sapma durumundan dolayı muhtemelen yapılan bir top kaybı sonu yenilen bir fast break sayısı derken 5-6 dakikada kapattığın fark 40 saniyede  açılır.

piangianni zamanında bu takım özellikle top 16dan sonra hemen hemen her üst düzey maçlarda ve maçın genelinde kırılganlık gösteriyordu..bu maçta da 3. periyodda yaşanan şey bu tanıma uyuyor. ben bu yorumu yaparken maç devam ediyor. takım ile ilgili genel yorumlar maçdan sonra yapılır. maç içinde ne gördüysem onu yazarım. o zaman ilk iki periyod ile ilgili ne diyelim? bi kardeşimiz lise takımı gibi oynuyor dedi. o zaman ona da koskoca obradoviçin takımını bir periyodda lise takımı yaptın mı diyeceksin .biri sorsa fenerin ilk iki periyodu nasıldı nasıl oynadı ? obradoviçin takımı kötü oynamaz bakma defalarca top kaybı yapıp bir tane bile boş adam bulamadığına 6-0dan 16 sayılık fark yediğine. neyse o . ilk iki periyod lise takımı gibi oynadı.
         maç içinde bu tarz benzetmeler yapmakta da bir sakınca yok. fenerbahçenin her attığı 3lüğü soktuğu bir maçta da (kimle yaptığını hatırlamıyorum) fenerin attığı 3lükler 100, yılda efes ile oynanan final serisinin hatırlattı demiştim. şimdi aydın örsün o takımın gibi mi oynuyor kastetmiş oldumn :)

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #65 : 16 Ekim 2015, 22:28:58 »
Daha ilk maçtan gömmeye gerek yok. İlk yarı kötü oynadılar, orası tamam ama ikinci yarıdaki iyi oyunla kazanmak önemli.

Çevrimdışı guraygun

• Üye
« Yanıtla #66 : 16 Ekim 2015, 22:29:47 »
Daha ilk maçtan gömmeye gerek yok. İlk yarı kötü oynadılar, orası tamam ama ikinci yarıdaki iyi oyunla kazanmak önemli.
o kadar.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #67 : 16 Ekim 2015, 22:32:40 »
Ne savunma ne hücumda iyi oynadıgımız bir mactı.

Savunmada iyi degilken bile rakip 67 sayıda kaldı.. Bu anlamda cok potansiyelliyiz bu belli oldu.

hücum konusunda da udohun o asistleri aradık sanki..o varken vesely daha rahat cünkü.

Hücumda bir diger sıkıntı da bogdanovic. Bu cocuk nasıl olacak bilemiyorum. Hani üst düzey bir hücum performansı olmasa da su mac cıkıp 12 sayı atar diyebilecegimiz bir adam olsa keske. Su an icin hayalkırıklıgı malesef.

11sy 11 ribaund 5 asist 2 top calma 1 blok.. Veselyden bjelica performansı geldi ki daha da üstüne koyabilecek bir adam.

Son parantez de dixon.. Ben bu adamın yüregine bayılıyorum.
İlk macı, tam anlamıyla rezalet bir baslangıc yaptı ama öyle bir yerden kalktı ki işte onu özel yapan da bu bence. Mental anlamda cok kuvvetli bir adam.

bu sene cok mac alır demiştim, bu macı ona yazabiliriz vesely ile birlikte.
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2015, 22:45:04 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #68 : 16 Ekim 2015, 22:34:17 »
Nasıl olursa olsun galibiyetle başlamak iyidir :) Hele Ekpe şokuna rağmen.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimdışı guraygun

• Üye
« Yanıtla #69 : 16 Ekim 2015, 22:42:06 »
udohun sakatlığı ne

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #70 : 16 Ekim 2015, 22:52:04 »
şimdi yine yanlış anlaşılacak ama söylemeden de olmuyor, taraftar mı takımı ataşlemeli oyuncu mu taraftarı ?
vesely'nin canı çıktı taraftarı havaya sokmak için , sloukas da bağırdı en sonunda dayanamayıp, anonsçü abi de yalvaracaktı az daha , milletin umrunda değil , hadi ikinci devre neyse ama ilk devre tribünler yakışmadı.

5000 tl kombine parası veren adama bağır islıkla diyemezsin , fiyatlar artdıkca çekirdekçi tayfa gelir artık salona , biraz daha artırın fiyatları , tam nba takımı olalım , defence defence diye de bağırırsak tam bi nba takımı taraftarı oluruz.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #71 : 17 Ekim 2015, 00:11:05 »
şimdi yine yanlış anlaşılacak ama söylemeden de olmuyor, taraftar mı takımı ataşlemeli oyuncu mu taraftarı ?
vesely'nin canı çıktı taraftarı havaya sokmak için , sloukas da bağırdı en sonunda dayanamayıp, anonsçü abi de yalvaracaktı az daha , milletin umrunda değil , hadi ikinci devre neyse ama ilk devre tribünler yakışmadı.

5000 tl kombine parası veren adama bağır islıkla diyemezsin , fiyatlar artdıkca çekirdekçi tayfa gelir artık salona , biraz daha artırın fiyatları , tam nba takımı olalım , defence defence diye de bağırırsak tam bi nba takımı taraftarı oluruz.
fiyatla çok alakası yok ben geçen yıl salonda çok maç izledim en üst katta maç bileti fiyatı 20 lira civarıydı orda da unifeb dışında çekirdek çitliyordu millet Saracoğlu'nda da 8 bin liraya kombine var ama adam gelip yine tezahüratını yapıyor bu salonda bir türlü tribün asmosferi oturmadı oturacak gibi de durmuyor ne yazık ki son birşey de euroleague yönetimiyle ilgili söylemek istiyorum aynı ülke takımlarının yayınları çakışmasın diye yapıyorlar evet ama İstanbul'da cuma günü 8 e çeyrek kala maç olmaz burda bizim yayıncı kuruluşun da payı vardır Efes'in maçı 10 çeyrek kala diye bizim maç 8 e çeyrek kala başlıyor sanki tüm türkiye 1 haftadır şu limoges efes maçı başlasa da izlesek diye yanıp tutuşuyor koysana kardeşim bizim maçı 8 buçuğa millet rahat yetişsin maçın başına

Çevrimdışı guraygun

• Üye
« Yanıtla #72 : 17 Ekim 2015, 00:31:34 »
her ne kadar güvenlik için zorunlu da olsa merdiven boşlukları gözüme çok batıyor oralar da dolu olsa ve tribün tıklım tıklım gözüküyor. (kızılyıldız partizan tribünleri gibi)

Çevrimdışı guraygun

• Üye
« Yanıtla #73 : 17 Ekim 2015, 00:34:58 »
https://www.youtube.com/watch?v=0yHLprfs_dE yada https://www.youtube.com/watch?v=j6ReoOh85eI canım sıkıldıkça izlerim. inanılmaz. ve çok kıskanıyorum

Çevrimdışı Forza_FB

• Üye
« Yanıtla #74 : 17 Ekim 2015, 02:46:01 »
aylar sonra yazayım. cem ağrak a selam olsun :)

biraz kısa olacak ama.

ŞU BİR... :)

sonu Berlin olmasın sadece. sonu Berlin'de pazar akşamı kupayı kaldırmak olsun...